Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MarcelkaT Pozri príspevok
Tak máme už ďalšiu medailu?
Nemáme ďalšiu medailu - skončili šiesty, aj to je úspech novozloženej posádky.
Ja sa za nich velmi hanbím- ani nie že skončili 6-ty ale aj ty si dala prívlastok NOVOZLOŽENEJ- a o to ide- doslova odtiaľ vyhnali bratov R., špinavými hrami ich ojekabátili, vyštvali a tu je výsledok- morálne sú to športovci na dne, bahno...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Marhuľky sú už tekuté
12 litrov 52% (resp. cca 8,5l 68%)

A to som si myslela, že z toho moc nebude, kvasu bolo cca 120 litrov
Ala, to nieje dúfam taký tovar, že potom už nikdy nič neuvidíš :-), že?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a tak pre nas olympiada skoncila najhorsim vysledkom v ere samostatnosti a obavam sa ze uz tie vysledky ani v buducnosti lepsie nebudu./este aj ten ministatik Grenada ma na rozdiel od nas zlato/
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ala, to nieje dúfam taký tovar, že potom už nikdy nič neuvidíš :-), že?
niee, normálna poriadna marhuľovička z vynikajúcej originál pálenice asi 10 km od NR (nechcem robiť reklamu)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pepsikova Pozri príspevok
..v kuchyni sa mi ochladilo na krásnych 24 teplých, tak ešte posielam pozdrav našej Zitulke, dúfam, že sa zotavuje a žiadne ďaľšie potvory ju neohrozujú..jasné, že aj stískanec..ešte furt držíme palčoky..však?..

..zabudla som- padám odtialto..nachvíľu
Čo sa stalo našej Zitulke, prišiel mi od nej mail, ktorý som nejako nechápala...ale bolo tam čosi o operácii...čo sa stalo?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Práve pojedám...tak posielam aj vám....

2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja sa za nich velmi hanbím- ani nie že skončili 6-ty ale aj ty si dala prívlastok NOVOZLOŽENEJ- a o to ide- doslova odtiaľ vyhnali bratov R., špinavými hrami ich ojekabátili, vyštvali a tu je výsledok- morálne sú to športovci na dne, bahno...
To vieš, viac kohútov na jednom smetisku,.........
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

trisestri

42 Minutes Ago #18504 kyslee



Škopková:
No že vám huba neupadne, maminko - tak my prej jí trápíme hlady, člověk si vod huby utrhne, sám jí přinese... A vy tady budete vykládat takovýdle věci!
babička: No dyť je to pravda, bodejť ne, prosím tě a co dneska ta polívka - kyselá!
Škopková: Maminko, dyť to bylo kyselo. A když je to kyselo, tak je to kyselý. To si taky musíte rozmyslet, co vlastně chcete!
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
polícia sa ich bojí je z nich pokakaná to len na nás debilov si môžu dupnúť( najmä na cestách A V SúVISLOSTI S PREVáDZKOU VOZIDLA) kedy chcú však sme kravy dojné
..

..no veru, dojné kravy!..moja kamka hovorila, že po novom musí byť lekárnička oranžová, kríž musí mať 7 cm-a nikde ich nedostať!..a vraj sekajú po 60€ pokuty, kto takú nemá...no a ja zdvihla mobil a volám mojej druhej kamke do lekárne, či má oranžovú lekárničku, a ona mi, vraj 20 som mala objednaných a dajú mi tri!!!...pekná kuváreň je tento štát!...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ochoreli mi mačence.... nejedia, vracajú a veterinár robí až zajtra.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..no veru, dojné kravy!..moja kamka hovorila, že po novom musí byť lekárnička oranžová, kríž musí mať 7 cm-a nikde ich nedostať!..a vraj sekajú po 60€ pokuty, kto takú nemá...no a ja zdvihla mobil a volám mojej druhej kamke do lekárne, či má oranžovú lekárničku, a ona mi, vraj 20 som mala objednaných a dajú mi tri!!!...pekná kuváreň je tento štát!...
Pepsi, zasa si sa dala krásne dobehnúť !!!
,ty naletíš na každú fámu...- áno, je pravda, že nové lekárničky už musia byť tie ako ty opisuješ- ale staré možu "dobehnúť" do konca záručnej doby, tak nestresuj a nešír aj ty poplašné správy...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no veru, dojné kravy!..moja kamka hovorila, že po novom musí byť lekárnička oranžová, kríž musí mať 7 cm-a nikde ich nedostať!..a vraj sekajú po 60€ pokuty, kto takú nemá...no a ja zdvihla mobil a volám mojej druhej kamke do lekárne, či má oranžovú lekárničku, a ona mi, vraj 20 som mala objednaných a dajú mi tri!!!...pekná kuváreň je tento štát!...
...slušne , alebo po slovensky ????

NEROB PANIKU ....kua .....agentúra JBP - babizne spamujú ....

JEDNÁ sa o nie obal , ale ide o OBSAH....

„Ak má šofér bielu autolekárničku, ktorej nevypršal dátum spotreby, a zároveň si dokúpil kartu prvej pomoci, je to v poriadku,“
atď ......

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...-oranzova.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ako tak kukám olympiadu, najma volejbal, hádzanu a pin pong,tak tie korejočky, japonečky, číňanočky sú nádhérne dievčatá- drobunké, mrštné, usmievavé-také na tľapnutie po zadočku - radosť na nich pozerať- ach jááááááááááj....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...slušne , alebo po slovensky ????

NEROB PANIKU ....kua .....agentúra JBP - babizne spamujú ....

JEDNÁ sa o nie obal , ale ide o OBSAH....



atď ......

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...-oranzova.html
BINGOOOOOOOOOOOO- Som rýchlejšíííí...

Vyslúžilý delostrelec je vyslúžilý delostrelec...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
DanielaSĽ Pozri príspevok
Ochoreli mi mačence.... nejedia, vracajú a veterinár robí až zajtra.....
..

..ale určite má nejaké telefónne číslo, kam sa dá zavolať pre základné info..či?..nezospapli nejakú otravu?..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

svokra moja milovaná - došla nás pozrieť a doniesla za misu lekvárových šišiek že toľko som ich narobila, nesiem aj vám
mňam, fajnové - zalizovali sme sa až za ušami, džemík ostružinový z domácej úrody, pámbo zaplať a svekruša nech si takéto dobré zvyky uchová

(aj by som vám poslala, ale nemám čo, všetko sme zmlsali)
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pepsi, zasa si sa dala krásne dobehnúť !!!
,ty naletíš na každú fámu...- áno, je pravda, že nové lekárničky už musia byť tie ako ty opisuješ- ale staré možu "dobehnúť" do konca záručnej doby, tak nestresuj a nešír aj ty poplašné správy...

...slušne , alebo po slovensky ????

NEROB PANIKU ....kua .....agentúra JBP - babizne spamujú ....

JEDNÁ sa o nie obal , ale ide o OBSAH....


oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooo

..no, fšetko je možné, až na tie pokuty..som fčul bola smetie vyniesť a sused pred barakom sa rozdrapoval, že dosta 30€ (ukecaných) za lekárničku, lebo bola síce v záruke-ale biela...já ti nevím, karle, proč je porád někde neco...

..a ja nerobím paniku..reagovala som na dojné kravy a policajtov-...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
svokra moja milovaná - došla nás pozrieť a doniesla za misu lekvárových šišiek že toľko som ich narobila, nesiem aj vám
mňam, fajnové - zalizovali sme sa až za ušami, džemík ostružinový z domácej úrody, pámbo zaplať a svekruša nech si takéto dobré zvyky uchová

(aj by som vám poslala, ale nemám čo, všetko sme zmlsali)
..

..veru, nech jej dobré zvyky vydržia!..mňamm..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
svokra moja milovaná - došla nás pozrieť a doniesla za misu lekvárových šišiek že toľko som ich narobila, nesiem aj vám
mňam, fajnové - zalizovali sme sa až za ušami, džemík ostružinový z domácej úrody, pámbo zaplať a svekruša nech si takéto dobré zvyky uchová

(aj by som vám poslala, ale nemám čo, všetko sme zmlsali)
poznám aj iné pochúťky s lekvárom resp. so šlahačkou- ale radšej som ticho...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať