Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
Pepsi, zasa si sa dala krásne dobehnúť !!!
,ty naletíš na každú fámu...- áno, je pravda, že nové lekárničky už musia byť tie ako ty opisuješ- ale staré možu "dobehnúť" do konca záručnej doby, tak nestresuj a nešír aj ty poplašné správy...

...slušne , alebo po slovensky ????

NEROB PANIKU ....kua .....agentúra JBP - babizne spamujú ....

JEDNÁ sa o nie obal , ale ide o OBSAH....


oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooo

..no, fšetko je možné, až na tie pokuty..som fčul bola smetie vyniesť a sused pred barakom sa rozdrapoval, že dosta 30€ (ukecaných) za lekárničku, lebo bola síce v záruke-ale biela...já ti nevím, karle, proč je porád někde neco...

..a ja nerobím paniku..reagovala som na dojné kravy a policajtov-...
Nabudúce netreba veriť ani internetu, ani kamošom z dvora, ani policajtom- ale treba sa informovať u pána doktora BUCHAČA...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nabudúce netreba veriť ani internetu, ani kamošom z dvora, ani policajtom- ale treba sa informovať u pána doktora BUCHAČA...
..to hej, keď už on neporadí, aspoň vytiahne kolt : :
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
poznám aj iné pochúťky s lekvárom resp. so šlahačkou- ale radšej som ticho...
šak daj recept

stihla som odfotiť, tak aspoň
DSC_0183[1].jpg  
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
poznám aj iné pochúťky s lekvárom resp. so šlahačkou- ale radšej som ticho...
...ja tiež ...
Ivana Š Pozri príspevok
šak daj recept
stihla som odfotiť, tak aspoň
...koláče ja síce celkom a aj rád ..........ale daj radšej niečo iné....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..a citujem z linku:
Prvým termínom bol 31. júl 2009 (§3 ods. 1 ) čo je pred tromi rokmi. To bol posledný deň, dokedy mohli byť predávané lekárničky podľa starého vzoru.
Druhý termín nie je definovaný dátumom ale lehotou a to tak, že lekárničky podľa starého vzoru sa môžu požívať najdlhšie do dátumu spotreby/exspirácie (§3 ods. 2). Keďže väčšina lekárničiek má exspiráciu 3 roky, tak to pripadlo na včerajšok.
Čiže ak máte lekárničku podľa starého vzoru, tak nie je problémom starý vzor, ale to, že je pravdepodobne už po exspirácii.

...ďakujem, Veronika...

..chlapci,niečo na tom bude, že padajú pokuty..ale spam to teda nebude...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a potešila ma dnes veľmi milá návšteva, patrila síce šarkanovi, ale aj mne sa ušlo...potvora sa predvádzala v plnej paráde, , bol vo svojom živle, patrične sa mu venovali, chválili ho a ani ich veľmi nevyprevádzal, čo v jeho ponímaní bolo myslené, že však prídu zas!..nádherný deň...ďakujeme...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..a citujem z linku:
Prvým termínom bol 31. júl 2009 (§3 ods. 1 ) čo je pred tromi rokmi. To bol posledný deň, dokedy mohli byť predávané lekárničky podľa starého vzoru.
Druhý termín nie je definovaný dátumom ale lehotou a to tak, že lekárničky podľa starého vzoru sa môžu požívať najdlhšie do dátumu spotreby/exspirácie (§3 ods. 2). Keďže väčšina lekárničiek má exspiráciu 3 roky, tak to pripadlo na včerajšok.
Čiže ak máte lekárničku podľa starého vzoru, tak nie je problémom starý vzor, ale to, že je pravdepodobne už po exspirácii.

...ďakujem, Veronika...

..chlapci,niečo na tom bude, že padajú pokuty..ale spam to teda nebude...
...keď cituješ , tak čítaj všetko a cituj aj iné - tiež podstatné !!!!

Záver:
Skontrolujte si či vaša auto lekárnička nie je po dátume exspirácie. Ak nie je, môžete ju ďalej používať aj keď nie je oranžovej farby.
Ak už vyexspirovala, je vhodné si kúpiť autolekárničku oranžovej farby podľa vzoru 143/2009 Z.z.
Pri kúpe si treba dať pozor, lebo na našom trhu existujú autolekárničky aj podľa českých, rakúskych aj poľských predpisov, ktoré majú význam akurát pre zahraničných turistov, lebo vozidlo musí mať autolekárničku podľa predpisu krajiny v ktorej je registrované.
... a pokuty že padajú ???....tož nie každý poliš sa pozrie , okamžite bločky vypisuje , takže brániť sa je potrebné ....

ak máte bielu lekárničku s platnou lehotou spotreby, pokutu nedostanete. V prípade, že by to nevedel policajt, ktorý vás zastaví, pripomeňte mu to! Objavili sa totiž aj zavádzajúce informácie, podľa ktorých autolekárnička v nijakom prípade nesmie byť biela.
...capisci ??????????
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

hneď som sa išla od hrncov ubezpečiť, jakú mám ...lekárničku - mám správnu

dnes zas zavárací deň, drahého krstná mama mi venovala dve debničky uhoriek - jednu som posunula maminke, lebo minule stonala, že uhorky sa neurodili a nemá čo zavárať (to mala odo mňa pomstu za tie paradajky)

teraz mi volala, a nevládala rozprávať,tak sa rehnila, že čo sa jej skoro podarilo
spravila nálev , všetko mala naložené, zaliate, už len viečka navrch a dať sterilizovať

prišiel ocko - že čo robíš? uhorky zaváraš? a že tu vôbec nie je ocot cítiť
mami sa plesla po čele, že ocot!!!
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety


Zdroj Pravda
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...posielam domácu uhorku na dĺžku a fajnovú hrušku..maslovku, mňam..tiež domácu...suseda dala..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...posielam domácu uhorku na dĺžku a fajnovú hrušku..maslovku, mňam..tiež domácu...suseda dala..
Si ma rozosmiala, že uhorka na dlžku, ale pochopila som. dík a ja môžem aj posielam broskyňku domácu a uhorku na výmenu, tiež domácu. OK?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Ivana Š Pozri príspevok
hneď som sa išla od hrncov ubezpečiť, jakú mám ...lekárničku - mám správnu

dnes zas zavárací deň, drahého krstná mama mi venovala dve debničky uhoriek - jednu som posunula maminke, lebo minule stonala, že uhorky sa neurodili a nemá čo zavárať (to mala odo mňa pomstu za tie paradajky)

teraz mi volala, a nevládala rozprávať,tak sa rehnila, že čo sa jej skoro podarilo
spravila nálev , všetko mala naložené, zaliate, už len viečka navrch a dať sterilizovať

prišiel ocko - že čo robíš? uhorky zaváraš? a že tu vôbec nie je ocot cítiť
mami sa plesla po čele, že ocot!!!
aj u nas dalsi zavaraci den ... dnes 17 poharov broskynoveho kompotu
zajtra leco - 5 kg papriky, 5 kg cibule, 7 kg paradajok, zvysne paradajky len osupane zavarime do poharov
v sobotu nalozim vysluzku, pre mna a pre dceru, do auta a navrat do BA
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja sa za nich velmi hanbím- ani nie že skončili 6-ty ale aj ty si dala prívlastok NOVOZLOŽENEJ- a o to ide- doslova odtiaľ vyhnali bratov R., špinavými hrami ich ojekabátili, vyštvali a tu je výsledok- morálne sú to športovci na dne, bahno...
Stanko, máš pravdu. Hovorí sa, že najväčšia radosť je škodoradosť, ale normálne ma to potešilo, keď nevyhrali. Nie že by som im to nedopriala, ale za to, že oj....bratov R. To sa im nevyplatilo. Narazili si huby. Tak im treba. Jednoducho im to osud vrátil, nemali tam čo robiť, nemohli vyhrať. Stále tvrdím, že koľko dáš, toľko naspäť dostaneš. Oni spravili to, čo spravili a to sa im vrátilo aj s úrokami A našťastie veľmi rýchlo. To isté ako aj JD. Po pretekoch povedala, že tam nemala chodiť. Hlavná vec že akože predbehla ostrieľanú vodáčku, ktorá by bola určite lepšie dopadla. A aká to mala byť bohatá "žatva " na medaile vo vodných športoch
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ahojte fšetci...tak už doma z "blázninca" asi by som radšej v normálnom....tam sú aspoň na liekoch a pod dohľadom.....pokukám a idem späť...zdochnutá som do maxima zas....vrrrr
chlapi ste tu niekto?
pes mi odžral kolík do zástrčky na práčkovom kábli ...ako ho mám vymeniť....celý zadný kryt mám dať dole dostanem sa k tomu?díkes
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Posielam domáce broskyne, uhorky, papriku, rajčiny. Slanina už neni, iba ak chcete čerstvý domáci chlebík.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
pes mi odžral kolík do zástrčky na práčkovom kábli ...ako ho mám vymeniť....celý zadný kryt mám dať dole dostanem sa k tomu?díkes
...nemusíš ....dá sa aj spredu ........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...nemusíš ....dá sa aj spredu ........
buchi nebuď hnusný....sú tam také debilné skrutky.... nemám ani také kľúče...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
buchi nebuď hnusný....sú tam také debilné skrutky.... nemám ani také kľúče...
Na skrutku treba skrutkovač a nie kľúče.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

dnes som si kúpila kancelársky papier, 80 g / m2 v Txxcu a milo ma prekvapili.....
500 ks / 1 balenie malo byť za 2.29 € (ak sa nemýlim) a mala som na % ňom i 20% zľavu, t.j balík ma stál cca 1,80€....
preto odporúčam, zľava je iba tento víkend.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
buchi nebuď hnusný....sú tam také debilné skrutky.... nemám ani také kľúče...

malinké.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať