Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja mám poslené 4 dni tuším pobosorované...
To čo sa už deje, tak to je vrchol...
A navyše mi nejde doma internet a neviem prísť na to, prečo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak dám niečo na rozveselenie:

Dva CIKÁNI vyloupí v noci banku.
Po velkém úsilí se jednomu z nich
podaří otevřít jednu bezpečnostní schránku, ale k velkému překvapení v ní
objeví pouze jeden jogurt.
Druhý zloděj otevře dalšá schránku
a najde tam zase jen jeden jogurt.
Postupně otevřou všechny bezpečnostní schránky a ve všech je to samé.
První cikán říká:
"To musí být nějaký špinavý trik od policie!
Víš co, sežereme jim všechny ty jogurty
a uvidíme, jaký budou zítra v novinách titulky."
Druhý den je na všech titulních stranách místních novin jeden velikánský
titulek:
"NEUVĚŘITELNÁ LOUPEŽ VE SPERMOBANCE"
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Ja mám poslené 4 dni tuším pobosorované...
To čo sa už deje, tak to je vrchol...
A navyše mi nejde doma internet a neviem prísť na to, prečo...
..

..skús vytiahnuť a znova zastrčiť káblik..a ak nepôjde, volaj dodávateľa...možno zamrzol..teda signál
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Tak starsieho som vyprevadila na lyziarsky isli na Oravu, tak snad mi tam nezmrzne. Pekny den prajem.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Panecku, dnes len -12, ale zima horsia, ako ked bolo -20. ten vietor je hnusny......
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..skús vytiahnuť a znova zastrčiť káblik..a ak nepôjde, volaj dodávateľa...možno zamrzol..teda signál
Včera som vyťahovala strkala celý večer a ništ...
Niekoľkokrát sme vypli poistky, lebo sme montovali svetlo a odvtedy ako keby uťal.
Aj modem som už niekoľkokrát reštartovala, aj káble povyťahovala, aj cez noťas zisťovala cez všeliaké tabulečky a na nič som nedošla, akurát že chyba je asi medzi stoličkou a notebookom...
ale priateľ na telefóne dnes možno pomôže... ešteže sa má človek na koho obrátiť.

Jáj a z plesu som dotrepala mikrovlnku a ešte ďalšie ceny s mojím starým. Asi 10 sme ich odchytili
6 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

AlaNR Pozri príspevok
Včera som vyťahovala strkala celý večer a ništ...
Niekoľkokrát sme vypli poistky, lebo sme montovali svetlo a odvtedy ako keby uťal.
Aj modem som už niekoľkokrát reštartovala, aj káble povyťahovala, aj cez noťas zisťovala cez všeliaké tabulečky a na nič som nedošla, akurát že chyba je asi medzi stoličkou a notebookom...
ale priateľ na telefóne dnes možno pomôže... ešteže sa má človek na koho obrátiť.

Jáj a z plesu som dotrepala mikrovlnku a ešte ďalšie ceny s mojím starým. Asi 10 sme ich odchytili
ako pisala pepsi volaj poskytovatelovi internetu ... ja mam info od mojho, ze po 3 vypnuti sa to blokne uz niekde u nich v systeme a nahodit to musia "rucne".

a gratulujem k plesovej "urode"
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Včera som vyťahovala strkala celý večer a ništ...
Niekoľkokrát sme vypli poistky, lebo sme montovali svetlo a odvtedy ako keby uťal.
Aj modem som už niekoľkokrát reštartovala, aj káble povyťahovala, aj cez noťas zisťovala cez všeliaké tabulečky a na nič som nedošla, akurát že chyba je asi medzi stoličkou a notebookom...
ale priateľ na telefóne dnes možno pomôže... ešteže sa má človek na koho obrátiť.

Jáj a z plesu som dotrepala mikrovlnku a ešte ďalšie ceny s mojím starým. Asi 10 sme ich odchytili
..

..a sťažuješ sa na ščastie!!..fšak na teba sadlo na plese!..nemôžeš sciet furt len ""šťastie sadaj a sadaj!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
Tak starsieho som vyprevadila na lyziarsky isli na Oravu, tak snad mi tam nezmrzne. Pekny den prajem.
..

..neboj, ak je tam sniežik, tak nezamrzne, bude v pohybe, vyšantí sa a príde ti domenko ako nový...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alaya1 Pozri príspevok
Panecku, dnes len -12, ale zima horsia, ako ked bolo -20. ten vietor je hnusny......
..oki, tak ti pošlem kúsok slnka!..zas mi nazerá do tých špinavých okien, potvor jeden..tak nech ide k tebe!!!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..a sťažuješ sa na ščastie!!..fšak na teba sadlo na plese!..nemôžeš sciet furt len ""šťastie sadaj a sadaj!!
sadlo sadlo ale nešťastie si to vyžralo po zbytok víkendu. Ale zasa to nie je až také zlé...
To len prkotiny, ktoré Ťa donútia porozmýšľať, ako ďalej.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
sadlo sadlo ale nešťastie si to vyžralo po zbytok víkendu. Ale zasa to nie je až také zlé...
To len prkotiny, ktoré Ťa donútia porozmýšľať, ako ďalej.
..

..nooo, bez internetu - ti poviem, to ako bez pravej ruky...nič moc..teda, no...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...celkom fajn ma potešilo fčuľ:

http://aktualne.atlas.sk/prieskumy-s...nsko/politika/
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
...celkom fajn ma potešilo fčuľ:

http://aktualne.atlas.sk/prieskumy-s...nsko/politika/
smola-robila to agentura ktora vznikla tesne pred prieskumom,potesilo by keby risko a miki spadli pod 5 %,nie v priekumoch ale vo volebnych vysledkoch-prieskumy furt ina ako konecne vysledky volieb,v den volebny mnoho ludi straca pamät,pojdem stavit ze po volbach bude koalicia-sdku,kdh,most,sas,obycajny ludia /z neobycajnym majetkom/a osobnosti/skrachovanci ktory sa drzia cez vytahy inych stran/
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aktuálne počasie v alabutove: cas 12:20 hod. teplota
-16 °C
pocitová teplota -24 °C vietor 16 km/h tlak 1028 hPa vlhkosť 77 % :-)
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..oki, tak ti pošlem kúsok slnka!..zas mi nazerá do tých špinavých okien, potvor jeden..tak nech ide k tebe!!!
..aj sem k nam mozes poslat..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Rozalka Pozri príspevok
Zamrznuté jazero volá na korčuľovanie.
Na Balatone používajú aj takéto športové prostriedky (cca v polovici 19.st. nápad privezený z Rakúska). Má to nejaký slovenský názov?
Priložené súbory


Netuším, ako sa to volá, ale ja by som to dávala poslancom pri odchode z parlamentu namiesto notbúka...

A inak, nemohol Ríšo nechať tú tému aspoň do jej narodenín - 11. 2. ? Tých pár dní by už nikoho nezabilo... Sme mohli tortu upiecť, sviečky zapáliť, spoločne osláviť... Ja viem, už mala vyše šesť rokov, aj do školy už mohla chodiť, no takto má len nedožitých 7 ...

Inak pjekne sa to tu rozbjehlo, v tejto staro-novej téme...
Naposledy upravil Oliwa : 06.02.12 at 12:35
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..vcera som niesla vnukovi obed-jeho oblubene file so salatom {lebo matka v robote u sukromnika musi si nadrobit navstevu u lekara, vobec sa mi to nepaci, ale co uz, musi byt rada, ze ma pracu}, no a neskutocne ma prekvapil a potesil bredpitik, ako sa radoval, oblizoval a pusinkoval ma, tesil sa ako male decko..no a ja s nim..
4 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Revolúcia na Islande
http://jozefkurty.blog.sme.sk/c/2755...rofile_oneline
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

POTEšILO-
Predvolebný prieskum- SDKÚ-DS 5,3 %- ak sa nedostanú do parlamentu,tak každý kto bude mať záujem má u mňa vodku s džusom!!! a stanislav 1975 nieje z tých čo by tliachali do vetra- stanislav 1975, keď sľúbi tak splní a nieje žiadna sľubotechna...,že popíše a potom nič z toho...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať