Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

síce teraz ma napadlo, že imbusáky som niekde doma videla...ale kde? do kelu....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
chlapi ste tu niekto?
pes mi odžral kolík do zástrčky na práčkovom kábli ...ako ho mám vymeniť....celý zadný kryt mám dať dole dostanem sa k tomu?díkes
...psa vytrieskať poriadne ....

...zadný kryt dať dole...
...ísť po kábli až ku pripojeniu ...
...odmontovať kábel - zapamätať si , kde ktorá farba káblika ide ...
...montáž je opačný postup...
lujza.j Pozri príspevok
buchi nebuď hnusný....sú tam také debilné skrutky.... nemám ani také kľúče...
...a budem ...a just ....

...skrutky ...hm , žeby imbusáky ???
...nemáš ???....zavolaj suseda ...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
síce teraz ma napadlo, že imbusáky som niekde doma videla...ale kde? do kelu....
Pošlem? Ja mám a dokonca viem kde sú na drôte obesené - v garáži na stene.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ahojte fšetci...tak už doma z "blázninca" asi by som radšej v normálnom....tam sú aspoň na liekoch a pod dohľadom.....pokukám a idem späť...zdochnutá som do maxima zas....vrrrr
chlapi ste tu niekto?
pes mi odžral kolík do zástrčky na práčkovom kábli ...ako ho mám vymeniť....celý zadný kryt mám dať dole dostanem sa k tomu?díkes
..

..lui, zavolaj niekoho, kto tomu rozumie!..lebo si jedovatá, aby ťa ešte neotrieskala elektrina!..prosím teba!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..lui, zavolaj niekoho, kto tomu rozumie!..lebo si jedovatá, aby ťa ešte neotrieskala elektrina!..prosím teba!..
pepsi dnes už nie...ale zajtra to musím urobiť potrebujem prať....chlapi v robote to dúfam zachránia....možno aj šnúru nejakú budú mať aj kľúče...len sa bojím, že kryt dám dole a potom to nezložím....že skrížené alebo niečo podobné už má nejaký rôčik...ja najprv sama ked nie potom niekoho, ved je to len šnúra
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...psa vytrieskať poriadne ....

...zadný kryt dať dole...
...ísť po kábli až ku pripojeniu ...
...odmontovať kábel - zapamätať si , kde ktorá farba káblika ide ...
...montáž je opačný postup...

...a budem ...a just ....

...skrutky ...hm , žeby imbusáky ???
...nemáš ???....zavolaj suseda ...
Buchi u mňa nie je problém s káblom....len to ako sa k nemu dostať...zadný diel je z časti plechový + skrutky potom plastový uchytený neviem ako a ešte časť ktorá je z časti dekel kde sú na vrchu bombíky....čiže ten bok
no nič uvidím zajtra...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
Buchi u mňa nie je problém s káblom....len to ako sa k nemu dostať...zadný diel je z časti plechový + skrutky potom plastový uchytený neviem ako a ešte časť ktorá je z časti dekel kde sú na vrchu bombíky....čiže ten bok
no nič uvidím zajtra...
add 1. - opravovať niečo na diaľku je trochu problematické ....
add 2. - ráno múdrejšie večera ...
add 3. - no comentt.....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ešte stále som ako pribuchnutá medzi dvere, ale snáď sa znormalizujem. Pripadám si, že fungujem v náhradnom režime a sem-tam si všimnem dačo z reality. Paradoxne - také veci, že pochybujem o tom, čo vidím. Aj dnes-idem si nastaviť pripomienku na mobile: nastavte dátum v tvare DD MMM RRRR. Panenka skákavá, odkedy máme 100 a viac mesiacov?????? Potom sa mi z hlbín mozgu objavilo, že to nebude 08 ale aug.
Otca už zajtra pustia z nemocnice domov, tak sa teším.
Dcéra a spol. ho boli pozrieť včera a vravela mi, že si myslela, že s tou psychiatriou preháňam. Až do chvíle, keď uvidela v bufete otváracie hodiny pre letný čas a otváracie hodiny pre zimný čas.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Stanko, máš pravdu. Hovorí sa, že najväčšia radosť je škodoradosť, ale normálne ma to potešilo, keď nevyhrali. Nie že by som im to nedopriala, ale za to, že oj....bratov R. To sa im nevyplatilo. Narazili si huby. Tak im treba. Jednoducho im to osud vrátil, nemali tam čo robiť, nemohli vyhrať. Stále tvrdím, že koľko dáš, toľko naspäť dostaneš. Oni spravili to, čo spravili a to sa im vrátilo aj s úrokami A našťastie veľmi rýchlo. To isté ako aj JD. Po pretekoch povedala, že tam nemala chodiť. Hlavná vec že akože predbehla ostrieľanú vodáčku, ktorá by bola určite lepšie dopadla. A aká to mala byť bohatá "žatva " na medaile vo vodných športoch
Zdenka, tiež si myslím, že Elenka by bola vhodnejšia adeptka , aspoň ešte teraz v tomto čase- ona je už zrelá ťahúnka- Janka je peknučká, zlatučká všetko, ale ešte je to také teliatko nevybúrené- jej čas može ešte prísť, kým Elena už pomaly bude veteránka o 4 roky...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok

...nemáš ???....zavolaj suseda ...
ponáhľam sa , lebo idem predposledné uhorky dať sterilizovať
ale nedá mi nekomentovať

"dobrý sused požičia, dobrá suseda dá"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Posielam domáce broskyne, uhorky, papriku, rajčiny. Slanina už neni, iba ak chcete čerstvý domáci chlebík.
pošli - Topolčianska 16, 85105 Bratislava-poteším sa...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...šmarjá, ja odpadnem!..any neviem, či sa má rozčúliť, či kašlať na to takto na noc, však sa ma to netýka osobne...ale já neviem, špekulantov by som **** po chrbte ostnatým drátom a zasýpala soľou!!!..
..že prečo?..no, jeden taký kurviak špekulantský sučiansky prenajal svoj dom dvom chalanom, chlapci aj elektrinu a plyn dostali na svoje meno-ale zmluvy im do ruky nedal, vraj sú uložené u neho.keby dačo...chalaniská bývali do konca mája, samozrejme, zmluvy zrušili-ale zas -papier do ruky nedostali a teraz plynárne a elektrárne od nich vymáhajú peniaze ..lebo ten fas ich neodhlásil..a viem to preto, že som dobrá duša, ktorej sa problém zavolá aj o pol noci,však načo máme kamarátov!...chalani bez zmluvy o ukončení nájmu nemôžu odber odhlásiť a tak budú platiť-alebo mať na krku exekútora...viete niekto, či sa dá odber odhlásiť aj bez zmluvy o ukončení nájmu, ktorú majiteľ domu nájomcom odmietol dať do ruky?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

1Dara Pozri príspevok
aj u nas dalsi zavaraci den ... dnes 17 poharov broskynoveho kompotu
zajtra leco - 5 kg papriky, 5 kg cibule, 7 kg paradajok, zvysne paradajky len osupane zavarime do poharov
v sobotu nalozim vysluzku, pre mna a pre dceru, do auta a navrat do BA
nezabudni,že nabudúci týždeň máme na jazere dohodnuté to pivo- dúfam,že dojdeš...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ako mohli bez zmluvy elektrinu aj plyn prihlásiť na svoje mená?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Ako mohli bez zmluvy elektrinu aj plyn prihlásiť na svoje mená?
ja ti neviem, pepsi je dneska celá nejaká domotaná...,ale inak v pohode babulka...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Ako mohli bez zmluvy elektrinu aj plyn prihlásiť na svoje mená?
..

..vraj to prehlásil ten majiteľ na základe podpísaných zmlúv o nájme...ale ako sa to dalo, to neviem..nevidí sa mi to...zajtra sa dozviem asi aj nejaké iné detaily..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja ti neviem, pepsi je dneska celá nejaká domotaná...,ale inak v pohode babulka...
..

..babulka je trubka, ktorá robí butlavku vždy a aj o pol noci..to bude tým...

..mal by si , Staník, lepšie čítať...lebo domotaná neny to správne slovo...ale, však ty sa tu delíš bárskedy s nami s fajnou pálenkou, tak čoby sm sa ja nepodelila s problémom na noc?..to je tiež večerníček!..
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja ti neviem, pepsi je dneska celá nejaká domotaná...,ale inak v pohode babulka...
Ak by boli nájomné zmluvy u plynárov, v elektrárňach - dať si tam urobiť kópiu, ísť s ňou na daňový úrad na prešetrenie, či je prenajímateľ prihlásený ako prenajímateľ nehnuteľnosti.... a možno by sa dopracovali k tomu, že zaplatiť musia,lebo neodhlásili, ale môžu si od prenajímateľa vymáhať časť za máj až august... ak majú opísané stavy el. hodín a plynomeru....
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

V poslednom case stale citam nejaky "humbung" okolo autolekarniciek. Tak som sa konecne donutila /vlastne skor nezabudla, hi / ist omrknut tu moju, ci je este platna.
Otvorim lekarnicku,vsetky vecicky zabalene pekne v original igelitovom sacku. Na vrchu svietila vyrazna cedula s udajmi o obsahu,ale aj datumom do kedy ma lekarnicka platnost. Skoro ma porazilo! ved ja uz skoro rok jazdim s neplatnou autolekarnickou
Uz som sa chystala behnut do lekarne kupit novu.

neviem,co ma to napadlo,ale rozbalila som ten balik a obsah lekarnicky vysypala. Skontrolovala som cely obasah,kus po kuse.
Na moje udivenie,vsetky veci mali svoju nalepku,kde doba pozitelnosti je do r. 2013

Tak ja teda neviem, ci sa niekto pomylil pri lepeni stitku na lekarnicku,alebo bol v tom nejaky umysel...hmmm

Skontrolujte si svoju lekarnicku kus po kuse predtym,nez pojdete uplne zbytocne kupit novu...
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

žalovať ho a to čo najskôr
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať