Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

1Dara Pozri príspevok
jasne ... zacinam o 9:00
ja zadymujem už o piatej aby včely a sršne neotravovali
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Vyberám avétko, malé, ojazdené, Fabku najradšej... iné nechcem.

Fuuuuu, ťažká to úloha!
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

tak pozerám kabaret z NRSR prišiel aj hlavný šéf
Je to tak dôležitý zákon - hlavne teda pre naše deti ..
... najviac sa narobila blondína, čo sedí vedľa predsedu parlamentu - určite ju už bolí ľavá ruka, ktorou svojim svojprávnym poslancom ukazovala - a to buď palec dole, alebo palec hore - že ako treba hlasovať. - už dopredu jasnývýsledok
.. no - škoda slov
Naposledy upravil Katy a R : 10.08.12 at 09:40
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Katy a R Pozri príspevok
tak pozerám kabaret z NRSR prišiel aj hlavný šéf
Je to tak dôležitý zákon - hlavne teda pre naše deti ..
... najviac sa narobila blondína, čo sedí vedľa predsedu parlamentu - určite ju už bolí ľavá ruka, ktorou svojim svojprávnym poslancom ukazovala - a to buď palec dole, alebo palec hore - že ako treba hlasovať. - už dopredu jasnývýsledok
.. no - škoda slov
Katka aj škoda tvojho času, ktorý im venuješ. Mali by byť neprístupné slušným občanom.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Tweety Pozri príspevok
Katka aj škoda tvojho času, ktorý im venuješ. Mali by byť neprístupné slušným občanom.
normálne to nepozerám .. len teda je to na TA3ke .. a skutočne je to kľúčový zákon .. no neviem veru, čo poradiť svojim deťom
- a teraz sa minister ešte aj chváli - ako dobre schválili
Na krátku dobu získali peniaze od sporiteľov .. a čo bude ďalej - potopa

No len aby nepodcenili občanov, lebo keď sa jedná o ich peniažky, vedia si aj zrátať, kde ich dajú - kebyže tak všetci, ktorí môžu prešli do II. piliera , alebo odchod do daňových rajov ..
Pochybujem, že sa naše deti nejakého dôchodku zo SP dožijú (pri takomto demografickom vývoji)
Ja som myslela, že nejaký dôchodok dostanem, ale už mi ho posunuli asi o 7 rokov, ktovie, o koľko ešte posunú ... takže ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Katy a R Pozri príspevok
tak pozerám kabaret z NRSR prišiel aj hlavný šéf
Je to tak dôležitý zákon - hlavne teda pre naše deti ..
... najviac sa narobila blondína, čo sedí vedľa predsedu parlamentu - určite ju už bolí ľavá ruka, ktorou svojim svojprávnym poslancom ukazovala - a to buď palec dole, alebo palec hore - že ako treba hlasovať. - už dopredu jasnývýsledok
.. no - škoda slov
judr. laššáková - ukazovačka?
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Niečo na olympijskú nôtu...

http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/l...sklamanie.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Katy a R Pozri príspevok
normálne to nepozerám .. len teda je to na TA3ke .. a skutočne je to kľúčový zákon .. no neviem veru, čo poradiť svojim deťom
- a teraz sa minister ešte aj chváli - ako dobre schválili
Na krátku dobu získali peniaze od sporiteľov .. a čo bude ďalej - potopa

No len aby nepodcenili občanov, lebo keď sa jedná o ich peniažky, vedia si aj zrátať, kde ich dajú - kebyže tak všetci, ktorí môžu prešli do II. piliera , alebo odchod do daňových rajov ..
Pochybujem, že sa naše deti nejakého dôchodku zo SP dožijú (pri takomto demografickom vývoji)
Ja som myslela, že nejaký dôchodok dostanem, ale už mi ho posunuli asi o 7 rokov, ktovie, o koľko ešte posunú ... takže ...
V tomto má ale Fico pravdu, len opozícia kričí že vám akože niekto "ukradol" dochodky, čo nieje pravda- 2 pilier je len taká finta na ludí-pozrite sa na svoje výpisy a garantujem vám, že každý tam máte menej ako ste tam dali- a navyše ak nezarábate viac ako 1000 eur mesačne tak sa to neoplatí a najhoršie dopadnú tí s príjmom okolo 500 eur- tí by si v 2 pilieri ani na žiadny dochodok nenašetrili...-toto sú všetko Sulíkovsko- Kaníkovské fantasmagorie...
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Stanislav 1975 Pozri príspevok
V tomto má ale Fico pravdu, len opozícia kričí že vám akože niekto "ukradol" dochodky, čo nieje pravda- 2 pilier je len taká finta na ludí-pozrite sa na svoje výpisy a garantujem vám, že každý tam máte menej ako ste tam dali- a navyše ak nezarábate viac ako 1000 eur mesačne tak sa to neoplatí a najhoršie dopadnú tí s príjmom okolo 500 eur- tí by si v 2 pilieri ani na žiadny dochodok nenašetrili...-toto sú všetko Sulíkovsko- Kaníkovské fantasmagorie...
to je tvoj názor ... ja napríklad som ešte nevidela výpis, kde by bolo menej, ako sa tam vložilo - samozrejme, ani netvrdím, že je to ktoviečo .. (keď počítaš aj s infláciou).
Určite sú aj lepšie spôsoby
Ale keď už sa to musí odvádzať - furt je lepšie hocičo iné, ako dávať do SP (čierna diera) .. a aby s tým nakladali naši mocní tak, ako sa im akurát hodí, prípadne ako sa vyspia. Veď aj teraz predviedli - "ako chutí moc" (palec hore, palec dole!).
pretože zo SP sa naše deti dôchodku asi nedočkajú .. žiadneho
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Vyberám avétko, malé, ojazdené, Fabku najradšej... iné nechcem.

Fuuuuu, ťažká to úloha!
akú HTP? hádam to pojede
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R Pozri príspevok
to je tvoj názor ... ja napríklad som ešte nevidela výpis, kde by bolo menej, ako sa tam vložilo - samozrejme, ani netvrdím, že je to ktoviečo .. (keď počítaš aj s infláciou).
Určite sú aj lepšie spôsoby
Ale keď už sa to musí odvádzať - furt je lepšie hocičo iné, ako dávať do SP (čierna diera) .. a aby s tým nakladali naši mocní tak, ako sa im akurát hodí, prípadne ako sa vyspia. Veď aj teraz predviedli - "ako chutí moc" (palec hore, palec dole!).
pretože zo SP sa naše deti dôchodku asi nedočkajú .. žiadneho
Ak by to bolo spravodlivé tak by som si mal možnosť šetriť a investovať ako odpočítateľnú položku kdekoľvek a ku dňu odchodu do dôchodku predisponovať našetrenú sumu do ktorejkoľvek dss inak je to veľký podvod a hlásna trúba(kaník) sa za II. pilier bije preto lebo to má dobre zaplatené, nie pretože by nás kohoľvek tak miloval že sa za nás bude biť. Prečo nemôžem dať do banky alebo kamarátovi ktorého poznám, ale do nejakého potencionálneho lehman brothers-u Keď budú moje deti mať nárok na dôchodok tak koník bude dávno hore bradou a a na koho sa potom obrátia na jeho deti alebo na jožkove
Akde máš istotu že je lepšie odvádzať kde koľvek ako do SP (inak moja mama už viac dostala ako vložila a keby za jej aktívnej doby bol II. pilier tak je už dávno pod mostom alebo by sme ju museli živiť a to už vidím tú ochotu potomkov)
Naposledy upravil pavol54 : 10.08.12 at 12:23
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Katy a R Pozri príspevok
Ale keď už sa to musí odvádzať - furt je lepšie hocičo iné, ako dávať do SP (čierna diera) .. a aby s tým nakladali naši mocní tak, ako sa im akurát hodí, prípadne ako sa vyspia. Veď aj teraz predviedli - "ako chutí moc" (palec hore, palec dole!).
pretože zo SP sa naše deti dôchodku asi nedočkajú .. žiadneho
Veď odvody do SP Kaník mohol hneď zrušiť a mohlo sa šetriť na dôchodok v DSSkách. Detičky by si na dôchodok nasporili, a tým ostatným by sa poskladali na dôchodok daňoví poplatníci. DSSkám sa hosporári, keď iba zhŕňajú euri a vyplácať dôchodky začnú postupne až pod roku 2015. A sociálna poisťovňa má menšie príjmy, ale vyplácať dôchodky musí. Ale jasné, na vine sú Romales, veď na niekoho to treba zhodiť.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Katy a R Pozri príspevok
to je tvoj názor ... ja napríklad som ešte nevidela výpis, kde by bolo menej, ako sa tam vložilo - samozrejme, ani netvrdím, že je to ktoviečo .. (keď počítaš aj s infláciou).
A čo asi tak investujú na finančných trhoch? Svoje peniaze? Na to tie DSSky zakladať nemuseli.
A ak na investícii prerobia aj gate, tak potom na účet doložia zo svojho?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Ak by to bolo spravodlivé tak by som si mal možnosť šetriť a investovať ako odpočítateľnú položku kdekoľvek a ku dňu odchodu do dôchodku predisponovať našetrenú sumu do ktorejkoľvek dss inak je to veľký podvod a hlásna trúba(kaník) sa za II. pilier bije preto lebo to má dobre zaplatené, nie pretože by nás kohoľvek tak miloval že sa za nás bude biť. Prečo nemôžem dať do banky alebo kamarátovi ktorého poznám, ale do nejakého potencionálneho lehman brothers-u Keď budú moje deti mať nárok na dôchodok tak koník bude dávno hore bradou a a na koho sa potom obrátia na jeho deti alebo na jožkove
Akde máš istotu že je lepšie odvádzať kde koľvek ako do SP (inak moja mama už viac dostala ako vložila a keby za jej aktívnej doby bol II. pilier tak je už dávno pod mostom alebo by sme ju museli živiť a to už vidím tú ochotu potomkov)
Súhlasím- ja osobne by som dochodkové odvody zrušil a každý nech by si šetril kam, kolko, akú dobu chce a tak potom aj bude žiť v dochodkovom veku...- ja čo teraz odvádzam na dochodkové poistenie, tak keby som si to dal u nás, tak mám 65-ťke jednorazové( garantované) plnenie 150.000 eur- a to počítam, čo platím teraz- žiadne zvyšovanie...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pavol54 Pozri príspevok
Ak by to bolo spravodlivé tak by som si mal možnosť šetriť a investovať ako odpočítateľnú položku kdekoľvek a ku dňu odchodu do dôchodku predisponovať našetrenú sumu do ktorejkoľvek dss inak je to veľký podvod a hlásna trúba(kaník) sa za II. pilier bije preto lebo to má dobre zaplatené, nie pretože by nás kohoľvek tak miloval že sa za nás bude biť. Prečo nemôžem dať do banky alebo kamarátovi ktorého poznám, ale do nejakého potencionálneho
lehman brothers-u Keď budú moje deti mať nárok na dôchodok tak koník bude dávno hore bradou a a na koho sa potom obrátia na jeho deti alebo na jožkove
.. a čo spravodlivosť a I. pilier, tam je to lepšie tí, čo tam roky dávajú veľké prachy, nebudú mať nič
Ja nechcem obhajovať II. pilier ako riešenie dobrých dôchodkov - len to nie je horšie ako SP
Veď SP disponuje takým balíkom peňazí, že to si ja ani predstaviť neviem - a kam idú, keď furt nie sú. Veď len pozri, koľlko si SP zoberie za prevod (poistenci by si to určite lacnejšie previedli)
Ja by som už podľa "starých podmienok" bola poberateľom SD .. teraz mi ale chýba ešte veľa, veľa rokov .. a ešte predĺžia .. takže asik nič z toho ..
Ale škoda sa tomu aj venovať .. dám si kávu a idem popozerať niečo o tých "daňových rajoch" ..
Ešte jeden typ som raz počula .. že nakúpiť veľa kvalitného alkoholu vo vratných fľašiach ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R Pozri príspevok
.. a čo spravodlivosť a I. pilier, tam je to lepšie tí, čo tam roky dávajú veľké prachy, nebudú mať nič
Ja nechcem obhajovať II. pilier ako riešenie dobrých dôchodkov - len to nie je horšie ako SP
Veď SP disponuje takým balíkom peňazí, že to si ja ani predstaviť neviem - a kam idú, keď furt nie sú. Veď len pozri, koľlko si SP zoberie za prevod (poistenci by si to určite lacnejšie previedli)
Ja by som už podľa "starých podmienok" bola poberateľom SD .. teraz mi ale chýba ešte veľa, veľa rokov .. a ešte predĺžia .. takže asik nič z toho ..
Ale škoda sa tomu aj venovať .. dám si kávu a idem popozerať niečo o tých "daňových rajoch" ..
Ešte jeden typ som raz počula .. že nakúpiť veľa kvalitného alkoholu vo vratných fľašiach ...
To si na tom tak dobre že sa musíš zaoberať daňovým rajom? A čo ti ponúka štát daňový raj? rodičov už máš na pravde Božej? tak potom neváhaj ani minútu a choď aspoň budem z mojich daní na menej ľudí prispievať na správu štátu
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sranda-bol som na jarmoku,chodila danova kontrola,do 5 sekund po jej odchode na stanku pri ktorom som bol prestali vydavat blocky z erp.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

trisestri Pozri príspevok
sranda-bol som na jarmoku,chodila danova kontrola,do 5 sekund po jej odchode na stanku pri ktorom som bol prestali vydavat blocky z erp.
Sranda? Podnikanie niektorých podnikavcov.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Držte mi palce, akurát som volal s dcerou Marty Kubišovej a vybavujem pre jej fan klub také prekvapko,nejaké posedenie pre jej fanúšikov spolu s Martou, chcel by som to urobiť niekedy v januári- vyzerá to zatiaľ dobre, p. Marta sa potešila a nemá výhrady, tak držte palce , nech nám to vyjde...
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Volala som so Zitulkou, dala Vás všetkých pozdravovať a samozrejme ďakuje za všetky pozdravy, ktoré ste jej poslali. Už ju dali z Ára na normálnu izbu, tak už sa bude len a len zotavovať. Že sa teší, keď bude už doma a sadne k počítaču a pozdraví Vás sama. Určite jej všetci želáme, aby to bolo čo najskôr.
14 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať