Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to nič nieje :-) , mne sa stalo pred rokmi( asi 12 rokov dozadu), že som písal sms mojej terajšej nastávajúcej a hned potom klientovi, bol som v bare sa priznám a klientovi som napísal túto sms- komplet havaria,živel, odcudzenie spol 5% - 22 000 skk ročne, ľubim ťa, cmuky cmuk...


ten musel cumet ako puk
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to nič nieje :-) , mne sa stalo pred rokmi( asi 12 rokov dozadu), že som písal sms mojej terajšej nastávajúcej a hned potom klientovi, bol som v bare sa priznám a klientovi som napísal túto sms- komplet havaria,živel, odcudzenie spol 5% - 22 000 skk ročne, ľubim ťa, cmuky cmuk...
..Stanko, tak to si zabil ...však ďakovať zákazníkovi sa dá všelijak
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Všetkým poraďákom želám krásny víkend, len samú pohodičku a smiech.. padám na dovču, majte sa tu krásne a nie, že tu nebudete, keď sa vrátim ....
........a snažte sa, nech mám potom, čo čítať...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja so tu prváááá!
Dobré ráno poraďáci!




dnes sa podáva káva na chate, zalievaná studničnou vodou bez chlóru, zomletá na ručnom mlynčeku .........
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čestné slovo, pôjdem klačať do kúta a predtým si pôjdem hodiť hlavu o múr,aj keď všetko, čo som v tejto téme napísala,aj v iných, je moje vlastné,ale už naozaj tu sa musí zprzniť všetko, čo je ešte akotak pekné a dá sa čítať ...na ceste internetom denne stretneme bársčo, čo nás osloví a chceme, aby sa potešili aj naši priatelia, tak dáme sem, alebo do iných tém a nikto sa nad tým nepozastavuje...ak sa dá skopírovať, skopírujeme, pokiaľ si autor nepraje, tak si svoju báseň, alebo obrázok ochráni a kopírovať sa nedá!..to všetci dobre vieme...a príde jedna ****, urobí tu vietor a poondie akékoľvek potešenie, ktoré môže potešiť dušu čitateľa...ako aj tému o básničkách...
...a tak sa odteraz budeme hanbiť v kúte, ak budeme chcieť potešiť svojich priateľov..
..Chobot to určite urobil s dobrým úmyslom,že prešiel básne a vyčistil to tam-ale naozaj, naozaj budem mať už stále pocit,že sa neoplatí robiť radosť,ničím, lebo závisť a zákernosť vždy má svojho pána a ten zničí v zárodku všetko, čo by mohlo spôsobiť potešenie, v čomkoľvek!..bohorovnosť a dokonalosť niektorých ľudí nemá medze a škoda len, že prevláda nad citmi a priateľstvom...
...a to som len jemne opísala moje dnešnoranné pocity, keď som vošla na poradu...a strašne dávno som sa tak blbo necítila..naozaj...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Veronika, Tvoje písmenkovanie nemusí byť ani podpísané a viem, že si písala Ty, tak isto aj Tvoje rýmovanie je rozpoznateľné ... aspoň pre mňa ... a viem, že aj pre iných, .... tak nemaj pocity, Ty a Toje písmenká sú nezameniteľné, neokopírované, proste origoš
Ja som do tej témy preto nepridávala básničky, aj keď som ich všetky čítala, lebo to proste neviem a keď niečo zosmolím, zdá sa mi to lacné a gýčové, tak radšej čítam básničky iných ... a krásny deň si nedaj pokaziť, je celkom fajn
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pepsíková, dlho som ignorovala tvoje impertinencie, ktoré vytrvalo trúsiš za mojimi príspevkami. Myslím, že je čas aj niečo k nim napísať.
I.
pepsikova Pozri príspevok
..hm...v poslednom čase si prečítala množstvo básničiek?..aleba?..a že si nezaregistrovala dátum vzniku tejto témy!..25.08.2008...to už štyri roky tu fičíme v pohode a. ty teraz ideš byť dôležitá a mudrovať?..kade si chodila čítať doteraz?..tak tam aj pokračuj a nerýp tu zbytočne!..
Nepleť sa do vecí, ktorých podstate nerozumieš, alebo rozumieť nechceš! Potom si za dementa. Ty si tvoje rady a doporučenia nechaj sama pre seba, evidentne ich potrebuješ viac, možno aj nejaké odbornejšie.


II.
pepsikova Pozri príspevok
...čestné slovo, pôjdem klačať do kúta a predtým si pôjdem hodiť hlavu o múr,aj keď všetko, čo som v tejto téme napísala,aj v iných, je moje vlastné,ale už naozaj tu sa musí zprzniť všetko, čo je ešte akotak pekné a dá sa čítať ...na ceste internetom denne stretneme bársčo, čo nás osloví a chceme, aby sa potešili aj naši priatelia, tak dáme sem, alebo do iných tém a nikto sa nad tým nepozastavuje...ak sa dá skopírovať, skopírujeme, pokiaľ si autor nepraje, tak si svoju báseň, alebo obrázok ochráni a kopírovať sa nedá!..to všetci dobre vieme...a príde jedna ****, urobí tu vietor a poondie akékoľvek potešenie, ktoré môže potešiť dušu čitateľa...ako aj tému o básničkách...
..Chobot to určite urobil s dobrým úmyslom,že prešiel básne a vyčistil to tam-ale naozaj, naozaj budem mať už stále pocit,že sa neoplatí robiť radosť,ničím, lebo závisť a zákernosť vždy má svojho pána a ten zničí v zárodku všetko, čo by mohlo spôsobiť potešenie, v čomkoľvek!..bohorovnosť a dokonalosť niektorých ľudí nemá medze a škoda len, že prevláda nad citmi a priateľstvom...
...a to som len jemne opísala moje dnešnoranné pocity, keď som vošla na poradu...a strašne dávno som sa tak blbo necítila..naozaj...
Čítam, čítam tvoje príspevky a tuším, že "láska", ktorú tak vytrvalo rozdávaš a divadelná snaha vnucovať radosť a potešenie, ťa raz zabije. Z príspevkov vidieť, že nemáš k tomu ďaleko.

Brzdi! ...´čo by si bez teba Porada počala?


Naposledy upravil Petra Nová : 11.08.12 at 11:14
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dnes nepotešilo, že mi prepadne 8 malých pív, objednal som 2 rebrá a 8 pív na dnes na 15.30 hod v alfe, lebo ráno mala prísť moja milovaná mamička a príde až večer a kedže po ňu idem na stanicu, tak 1 rebrá zjem, 1 si dám zabaliť a kedže pojdem autom,tak 8 pív tam budem musieť nechať prepadnuť v prospech personalu,zas len hanbu budem mať

HALOOOOO SRSKA, DOJDI DNES DO ALFY....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Do ALFY? A čo Ty tu u nás? V našej ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Petra Nová Pozri príspevok
Pepsíková, dlho som ignorovala tvoje impertinencie, ktoré vytrvalo trúsiš za mojimi príspevkami. Myslím, že je čas aj niečo k nim napísať.
I.
Nepleť sa do vecí, ktorých podstate nerozumieš, alebo rozumieť nechceš! Potom si za dementa. Ty si tvoje rady a doporučenia nechaj sama pre seba, evidentne ich potrebuješ viac, možno aj nejaké odbornejšie.


II.

Čítam, čítam tvoje príspevky a tuším, že "láska", ktorú tak vytrvalo rozdávaš a divadelná snaha vnucovať radosť a potešenie, ťa raz zabije. Z príspevkov vidieť, že nemáš k tomu ďaleko.

Brzdi! ...´čo by si bez teba Porada počala?


..

..Peťka, mne iba väčší dement môže povedať, že som dement..lebo ten väčší vie, o čom to je...ty ani nevieš správne opísať môj nick, takže si ma presvedčila!..vážne toč iba o tom, čomu rozumieš a vtedy, keď je to aktuálne...
..a ak ma raz zabije láska, tak ma teší aspoň to, že tu nechám láskavé slová...kdežto teba zabije tvoja zloba a nenávisť a ver, že spomínať na to národ poraďácky úprimne nebude!..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Do ALFY? A čo Ty tu u nás? V našej ...
ja myslím tú našu- v Patržalka city, Delaware state
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ahaaa, takže nie je ALFA ako ALFA a ešte aj romeo ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Ahaaa, takže nie je ALFA ako ALFA a ešte aj romeo ...
to akože muj tata není muj tata?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

hej stano a kde v Trnave maju barani gulas alebo pecenunbaraninu ?/a k tomu dobre capovane ?/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
hej stano a kde v Trnave maju barani gulas alebo pecenunbaraninu ?/a k tomu dobre capovane ?/
ja ti nevím, odkedy som v Trnave dostal na futbale po papuli, tak sa jej snažím vyhýbať...-je to už dobrých 20 rokov...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
dobré ráno, idem zistiť, kde som včera nechala bickoš a po ceste si dám dáke dobré pivo. Goesser asi
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pepsikova Pozri príspevok
..
..Peťka, mne iba väčší dement môže povedať, že som dement..lebo ten väčší vie, o čom to je...ty ani nevieš správne opísať môj nick, takže si ma presvedčila!..vážne toč iba o tom, čomu rozumieš a vtedy, keď je to aktuálne...
..a ak ma raz zabije láska, tak ma teší aspoň to, že tu nechám láskavé slová...kdežto teba zabije tvoja zloba a nenávisť a ver, že spomínať na to národ poraďácky úprimne nebude!..
Tak, tak, pepsíková, písať si sa naučila, ešte keby si sa naučila rozumieť textu. Pamätáš si ešte, čo si ráno napísala? Tak, aby som sa ti nejako priblížila, skúsim rovnako: To príde jedna ****,ešte väčšia, ... a pokračovanie si môžeš dotvoriť. Že nerozumieš? Možno aj teraz chcem od teba priveľa.

Každého čosi raz zabije. A teší ma(napriek mojej zlobe a nenávisti), že teba teší, ...že necháš po sebe aspoň láskavé slová. Hlavne tie, z posledných tvojich príspevkov, sú excelentné a plné lásky. Jáj, či už aj ja si pletiem sezónu s fazónou? Veď tie láskavé slová sú predsa ... stískance, srdiečka, cmuky, kafy, zmrzky,nyéé a podobné duchaplnosti. No, čo už, každému čo jeho je!

Pre budúcnosť mám požiadavku. Prestaň ma prenasledovať a obťažovať tvojou pozornosťou. Venuj ju tým, čo sú na ňu odkázaní. Ja na tvoje príspevky zásadne nereagujem A len občas na tie, ktorými mi smradíš za zadkom. Lenže všetko má svoje hranice, aj moja trpezlivosť. Dúfam, že aspoň toto si pochopila!!!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to akože muj tata není muj tata?
Tak na toto, Ti muže jen tata ...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Burina je okopaná, čo to pokosené, len mi ju sem tam špatí nejaká tá paprika a rajčina... Porozmýšľam, čo s tým...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou Pozri príspevok
dobré ráno, idem zistiť, kde som včera nechala bickoš a po ceste si dám dáke dobré pivo. Goesser asi
...hm ...v súvislosti s textom vety ma napadá iba jedno ....

To si včera dobre musela vyzerať , keď musíš zisťovať , že kde je bickoš ...žeby okno???
...a dosť neskoro si vstávala ...
No a to pivko ???...akože na popravku ???...sušáky sú ???

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať