Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Petra Nová Pozri príspevok
Tak, tak, pepsíková, písať si sa naučila, ešte keby si sa naučila rozumieť textu. Pamätáš si ešte, čo si ráno napísala? Tak, aby som sa ti nejako priblížila, skúsim rovnako: To príde jedna ****,ešte väčšia, ... a pokračovanie si môžeš dotvoriť. Že nerozumieš? Možno aj teraz chcem od teba priveľa.

Každého čosi raz zabije. A teší ma(napriek mojej zlobe a nenávisti), že teba teší, ...že necháš po sebe aspoň láskavé slová. Hlavne tie, z posledných tvojich príspevkov, sú excelentné a plné lásky. Jáj, či už aj ja si pletiem sezónu s fazónou? Veď tie láskavé slová sú predsa ... stískance, srdiečka, cmuky, kafy, zmrzky,nyéé a podobné duchaplnosti. No, čo už, každému čo jeho je!

Pre budúcnosť mám požiadavku. Prestaň ma prenasledovať a obťažovať tvojou pozornosťou. Venuj ju tým, čo sú na ňu odkázaní. Ja na tvoje príspevky zásadne nereagujem A len občas na tie, ktorými mi smradíš za zadkom. Lenže všetko má svoje hranice, aj moja trpezlivosť. Dúfam, že aspoň toto si pochopila!!!
...požiadavky na mňa, Peťka, nijako neplatia...možno prosby...aj to, len keď mám dobrú náladu..a tú mávam skoro stále,takže ak ma ničím nenajeduješ, budem v nej aj pokračovať..prosím ťa, postaraj sa o to vo svojich príspevkoch v témach, kde som nejako zainteresovaná a ja ti dám pokoj..naozaj!..ver mi!..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neviem, čo to do Vás vliezlo - baby jedne neposedné - ak už si neviete rady, napíšte Sally:
sally.jpg  
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes nepotešilo, že mi prepadne 8 malých pív, objednal som 2 rebrá a 8 pív na dnes na 15.30 hod v alfe, lebo ráno mala prísť moja milovaná mamička a príde až večer a kedže po ňu idem na stanicu, tak 1 rebrá zjem, 1 si dám zabaliť a kedže pojdem autom,tak 8 pív tam budem musieť nechať prepadnuť v prospech personalu,zas len hanbu budem mať

HALOOOOO SRSKA, DOJDI DNES DO ALFY....
Akože poraďáci, sklamali ste ma- najma tí bratislavskí !!!8 tankových plzní ,pivečiek som musel pred reštauráciou vyliať do trávy a verte mi, doteraz ma to bolí a pri pomyslení na to, mám slzy v očiach...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano, trošku ďaleko a ani nie som pivár a k tomu pršíííí, žima a čma!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

prosím o pomoc pri hľadaní psa.....kto ste na FB,dajte zdieľať,ďakujem....nie je to môj pes,iba sa snažím pomôcť.
http://www.sashe.sk/sabaha/journal/p...oc-pri-hladani
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

posielam.....
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

angelína o 22,05h ct1
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
angelína o 22,05h ct1
..

..dobre, že si pripomenula...a beží tam debat so Stelinkou Zázvorkovou...a práve Carmen!..
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Sa mi dnes stalo v Bordellande pri pokladni.Stál som tretí v poradí keď sa "pokladníčka" od susednej pokladne spýtala tej čo bude obsluhovať mňa."prosím ťa má platiť 99 centov dal mi 5 eurovku .Koľko mu mám vydať?"Slzy do očí a šiel som do výbuchu smiechu !
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
angelína o 22,05h ct1
..my pozerame tulavych chlapcov po SK..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

poumývala som riad po gulášpárty, idem aj ja het do hajan
"pěkná oslava" to bola - (maminkina 62.) a najviac ma teší, že ma pochválila (bo ona je na pochvaly veľmi skúpa)
potešilo ju :
1. že to všetko čoro - moro mohlo bolo byť u nás (6 detí , 16 dospelých)
2. že som jej veľmi pomohla s nákupmi, prípravou stola , s varením, obsluhou, umývaním riadu ....
3. darček od nás, kúpila som jej knižku (dobrá, včera som ju stihla prečítať) a darčekový poukaz na masáž, sa zdráhala, že nepôjde, ale bude musieť, lebo tá masáž je zaplatená

a nepotešilo ma, že Šimon ma má stále za Nene - keď ma vidí, ide si odkrútiť hlavu nenenene
a za mojou sedemnástkou sa ide potrhať, aj tá je asi Nene, lebo to isté robí, keď ho od nej niekto berie
Naposledy upravil Ivana Š : 11.08.12 at 22:26
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

zostala mi pečená klobáska a hurka - kto si dá - a dobrú noc? alebo na raňajky?
s kapustovým šalátom, feferónkami alebo štipľavými uhorkami
a marlenka, domáca tribitka, červený a žltý melón je na ceste, chytajte
7 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Všetci sú ešte hore brkom, Pepsíková venčí, zasa je to na mne aby som varila kávu????
Dnes je nejako zima, žeby už leto končilo???? Ešte nyjéééé........

4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ivana Š Pozri príspevok
zostala mi pečená klobáska a hurka - kto si dá - a dobrú noc? alebo na raňajky?
s kapustovým šalátom, feferónkami alebo štipľavými uhorkami
a marlenka, domáca tribitka, červený a žltý melón je na ceste, chytajte
Dakujem za ranajky,tentoraz presne moje.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...
„Nie som žiadny rasista, ale Číňanov sa bojím – je ich veľmi veľa. Preto tiež mám doma dve búchačky, keď sem dorazí táto ázijská vlna, tak prvých štyridsaťpäť Číňanov zastrelím a posledné tri guľky si nechám pre seba a svoju rodinu,“ zneli slová, z ktorých doslova mrazí.
http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...5-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...5-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...
občas utečie dozoru, keby nemal mediálnu slávu, minulosť a nebol peňazonosič, tak po ňom ani pes neštekne, deti utečú, manželka ho vykopne, svokrovci zavrhnú, a vôbec takých jasnozrivých bývajú plné krčmy len ich reči si nikto nevšíma na vzdialenosť väčšiu ako 10m, a jemu sa tie rôzne fopa v správaní a vyjadrovaní prepečú "však mal haváriu" .
Príde chlapík do realitky a koktá :Chchcem vvvilu
realiťák sa pýta za koľko ? Mám za 60 000€
nnie za 300 000€ tttisíc
a kde ste k ním prišli?
vvvvyhral som
realiťák: mňa by asi drblo
nnno mmmňa len lllízlo.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..to je teda almázia, prídem z lúky, kafenko na stole, ešte aj ponuka menu na frištuk, melón, hurka, klobáska..takéto kamošky sú na nezaplatenie!..tak ja ešte čajík pošlem, nech gépées nejde naprázdno a pribalím broskyňu, hruškumaslofku a slivky, všetko domáce produkty z Lubenkinej záhrady..
...a tak vám prajem krásnu nedeľu,prízemné mrazíky už hlásili aj v Pajale a krajnom Laponsku,takže čoskoro je to aj tu a kto si ešte neužil slnka, tak šup..lebo sneh je tu cobydup!..fajn vám dnes!..
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a fakt je jedno, čo taký jožo pustí z huby,on nie je podstatný,i keď ako relikvia bude uctievaný a kritizovaný ešte dlhú dobu...ale jeho hity sú pre mňa mega!..poteší ma vždy a čo je najlepšie, vždy prilezie v tú pravú chvíľu!..potvor jožo jeden!...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a určite aj vám mykalo riťkou prednedávnom, keď ešte z našich rádií zneli pesničky, ktorým sme rozumeli a zaznela napríklad táto!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a dám sem jeden od mojej milej kamky, tak ten ma vyrehotil riadne!..

V šestdesiatke sex nekončí!
Ešte s nami vyje*e dôchodkový systém!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať