Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...5-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...
+ whisky urobia svoje....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
+ whisky urobia svoje....
na 100% bola aj súčasťou toho rozhovoru...
V poslednej dobe, čo slovo, to perla... Havária sa začína prejavovať, vlastne, on chľastal aj pred ňou, asi už má požraté mozgové bunky.
Jeho ako osobu nemám rád, na mňa je príliš arogantný.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...5-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...
Buchy, pravdu máš síce všetko, ale píšeš ako keby si Jožka nepoznal..., on je známy tým,že perlí..., ja ho mám inak rád,ja mám rád takých prostých ľudí...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dobré ráno, kaficu ani koláčky neposielam- dnes je ten z tých dní, ked som aspoň troška sebecký a nezaujímajú ma cudzie problémy- nedá sa stále len rozdávať sa všade naokolo, sú veci ktoré si musím vyriešiť bez vás- ja sám-dnes som sebecké prasa
nie ty- iba ja, nie on-iba ja, nie vy- iba ja, úspech- iba ja,ked urobím- iba ja, zaslúžim- iba ja...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Skoro ma Copperfield dostal, ale došla som mu na to kúzlo

Tie jeho očiiiiii.... ach!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Skoro ma Copperfield dostal, ale došla som mu na to kúzlo

Tie jeho očiiiiii.... ach!
ja kúzelníkov nesledujem odvtedy ako išiel ten "antikúzelník", kde predvádzal všetko ako sa robí- všetko aj s kartami , aj zo žiarovkami, s miznúcim busom-všetko- je to pritom také jednoduché všetko-len treba byť šikovný...( čo ja nie som )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tak ja neviem... tu
http://sport.sme.sk/c/6493283/k-olym...vraj-divi.html

píšu že na olympiade každý športovec mal prídel 15 kondomov na hry, lebo že po sexe sa zvyšuje výkon a sú ako diví-čím to je že na naších to nefunguje???
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač Pozri príspevok
...pozerám na tupého chlapca ...
Tak , či onak ...Jožko síce prežil onehdá tú haváriu , no následky mu ostali .....

Dovolím si zacitovať ...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...5-cinanov.html

...ešte aj jeho svokor - majster Nosáľ radšej mlčí , hanbí sa za zaťka...
To už si nedeľné ráno nemohol začať príjemnejšie?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Šľak ma trafí, sprostý Skylink a jeho nová karta nám vypadla rovno dnes, keď mám finále basketbalu aj volejbalu
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dakujem za fajnove ranajky aj kavu
Vcera som dorazila po 4 tyzdnoch z dovolenky u rodicov domov - stihla som toho dost ... operaciu aj so zotavenim, vytrhnutie osmicky, zahradkovanie... zistila som, ze este viem kosit aj normalnou kosou, grilovacky, zavaracky ... len v piatok sme zavarili 54 poharkov leca, domov som si doniesla veeela zavareneho a este ma mamka nabalila 15 kg paradajok, tri cukety a tri tekvice ... to aby som sa nenudila
Ale najviac co ma potesilo, ze som za tie 4 tyzdne schudla 5 kg!

Peknu pohodovu nedelu Vam zelam.
8 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Buchy, pravdu máš síce všetko, ale píšeš ako keby si Jožka nepoznal..., on je známy tým,že perlí..., ja ho mám inak rád,ja mám rád takých prostých ľudí...
...chýba mi tam jedno písmenko ...............nápoveda pre neznalých - na začiatku slova .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...a fakt je jedno, čo taký jožo pustí z huby,on nie je podstatný,i keď ako relikvia bude uctievaný a kritizovaný ešte dlhú dobu...ale jeho hity sú pre mňa mega!..poteší ma vždy a čo je najlepšie, vždy prilezie v tú pravú chvíľu!..potvor jožo jeden!..
pepsikova Pozri príspevok
...a určite aj vám mykalo riťkou prednedávnom, keď ešte z našich rádií zneli pesničky, ktorým sme rozumeli a zaznela napríklad táto!..
...pepsi ...ale ja NERIEŠIM jeho hudbu .......niektoré skladby môžem aj ja .........

...to máš tak , aj Rytmus je svojím spôsobom debil ...a možno už od narodenia ......no jeho poniektoré skladby majú čo do seba ...
Nepozeraj klip
nerieš Rytmusa a ani vulgarizmy....
počúvaj text
ten treba aj pochopiť ...!!!!

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
To už si nedeľné ráno nemohol začať príjemnejšie?
...ale hej .....čoby aj nie ...............

Čo ma potešilo ????

Včera som prežil krásny , nádherný deň ........................................zvyšok si ponechám pre seba .......

....stačí takto ?????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...chýba mi tam jedno písmenko ...............nápoveda pre neznalých - na začiatku slova .....
To nevadí Buchy-ale všetci sme ovečky Pánové...
A tak pred nedelnejším obedom si nezabudnime dať VYZNANIE VIERY...

Verím v jedného Boha, Otca všemohúceho, - Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného.
I v jedného Pána Ježiša Krista, - jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi;
Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, - splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom. Skrze neho bolo všetko stvorené.
On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies. - A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Panny a stal sa človekom.
Za nás bol aj ukrižovaný za vlády Poncia Piláta, - bol umučený a pochovaný, ale tretieho dňa vstal z mŕtvych podľa Svätého písma.
A vstúpil do neba, sedí po pravici Otca. - A zasa príde v sláve súdiť živých i mŕtvych a jeho kráľovstvu nebude konca.
I v Ducha Svätého, Pána a Oživovateľa, ktorý vychádza z Otca i Syna. - Jemu sa zároveň vzdáva tá istá poklona a sláva ako Otcovi a Synovi. On hovoril ústami prorokov.
V jednu svätú, všeobecnú, apoštolskú Cirkev. - Vyznávam jeden krst na odpustenie hriechov a očakávam vzkriesenie mŕtvych - a život budúceho veku.
Amen.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
To nevadí Buchy-ale všetci sme ovečky Pánové...
A tak pred nedelnejším obedom si nezabudnime dať VYZNANIE VIERY...

Verím v jedného Boha, Otca všemohúceho, - Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného.
I v jedného Pána Ježiša Krista, - jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi;
Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, - splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom. Skrze neho bolo všetko stvorené.
On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies. - A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Panny a stal sa človekom.
Za nás bol aj ukrižovaný za vlády Poncia Piláta, - bol umučený a pochovaný, ale tretieho dňa vstal z mŕtvych podľa Svätého písma.
A vstúpil do neba, sedí po pravici Otca. - A zasa príde v sláve súdiť živých i mŕtvych a jeho kráľovstvu nebude konca.
I v Ducha Svätého, Pána a Oživovateľa, ktorý vychádza z Otca i Syna. - Jemu sa zároveň vzdáva tá istá poklona a sláva ako Otcovi a Synovi. On hovoril ústami prorokov.
V jednu svätú, všeobecnú, apoštolskú Cirkev. - Vyznávam jeden krst na odpustenie hriechov a očakávam vzkriesenie mŕtvych - a život budúceho veku.
Amen.
Dnes je vám dovolené všetko, čo je dobré (všetka potrava, ktorá je dobrá a čistá) .
A jedlo tých, ktorým bola daná Kniha
(jedlo židov a kresťanov) je vám dovolené a vaše jedlo je im dovolené.
A
(sú vám dovolené) počestné ženy z radov veriacich (muslimiek) a počestné ženy z radov tých, ktorým bola daná Kniha pred vami, pokiaľ im dáte ich odmeny (vená ako dar za spolužitie s vami) chrániac tým seba (aj ich) , nie s cieľom mať mimomanželský styk (verejne známy) alebo mať priateľky (tajne – milenky, s ktorými by ste sa tajne schádzali) .
A kto by odmietol vieru, toho skutky budú zmarené a v živote poslednom
(a večnom) bude patriť medzi tých, ktorí prehrali (svoj život pozemský i večný) .

ﷲ أكبر
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Jozo aj Rytmus jeden arogantnejsi ako druhy,asi opak toho o com je ich par textov,Raž si vypil a spasoval lebo chcel byt zaujimavy a ten druhy si tiez nenechal ujst sancu prihriat medialnu polievocku-nuz oni maju medialnu pozornost a ludia sa aspon nemusia zaoberat zdieranim zivnostnikov,dohodarov,strednej triedy a pokracovanim tunelovanim verejnych zdrojov.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
podľa včerajšej štatistiky je v raichu 340000 závislých na alkohole a 760000, ktorí pijú veľa
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou Pozri príspevok
podľa včerajšej štatistiky je v raichu 340000 závislých na alkohole a 760000, ktorí pijú veľa
V tom sú aj kolónie?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
na 100% bola aj súčasťou toho rozhovoru...
V poslednej dobe, čo slovo, to perla... Havária sa začína prejavovať, vlastne, on chľastal aj pred ňou, asi už má požraté mozgové bunky.
Jeho ako osobu nemám rád, na mňa je príliš arogantný.
Jožo Ráž bol 20. júna1999 účastníkom dopravnej nehody, ktorú však nezavinil. Utrpel vážny úraz hlavy spojený s výrezom mozgu, z ďalších zranení mal zlomený nos, pravé predkolenie a ľavé zápästie. V noci z pondelka na utorok mu bola zoperovaná zlomená noha a o deň neskôr podstúpil takmer 9-hodinovú operáciu hlavy, keď sa podarilo spevákov stav stabilizovať. Z kómy sa prebral po dvoch mesiacoch.
Absolvent psychológie.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať