Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
ktorý úsek?
to mi je jedno, ale najradšej by som finishoval, ale keby mal s tým byť problém tak zoberem akýkolvek úsek...-ja zas som realista a viem že Usain je o niečo lepší ako ja...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to mi je jedno, ale najradšej by som finishoval, ale keby mal s tým byť problém tak zoberem akýkolvek úsek...-ja zas som realista a viem že Usain je o niečo lepší ako ja...
stenly, vieš čo je to 9,21? ale to platí pre 4x100m
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly, vieš čo je to 9,21? ale to platí pre 4x100m
to je akože reakčný štart vladino na štarte?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Za mojej éry sa "len brali pištolky na kontrolu technického stavu" niekedy som ich musel skladovať aj pár mesiacov. Jeden kolega mal rakovinu a nejaký opilec sa mu dobíjal do bytu a ráno to porozprával ako stál s pištolkou za dverami ak by sa mu tam vlámal tak ho odbachne, na druhý deň rozkaz stiahnúť všetky súkromné (ale to už bola aby sám neodbachol vo vyššom štádiu nemoci.
...ani to by nepomohlo.....

U nás sa stalo ...nový deveťák prišiel , prevzal službu , vzal kvér ....pred rozdelením celodenky ho nejak nebolo ...
Tak ho šli hľadať ...šak aj našli ......na stole dopis , fľaša rumu ...a chlap v kresle ...a v hlave chlapa diera....

Alebo

Deveťák šiel na večeru ...prišiel nazad ...malý kôň ( študent ) za stolom sedel a hlava na stole ...drgne do neho , že či mu niečo je , či spí ...student sa iba zo stoličky premiestnil na zem ...tiež bol dobrý strelec - prvou ranou si spánky prebil ....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to je akože reakčný štart vladino na štarte?
4x9,21=36,84=wr
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
to mi je jedno, ale najradšej by som finishoval, ale keby mal s tým byť problém tak zoberem akýkolvek úsek...-ja zas som realista a viem že Usain je o niečo lepší ako ja...
...he ,daj si ricínový olej a zapi Šaraticou - ani za doping sa nedá považovať......Boltík by šancu nemal .....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...ani to by nepomohlo.....

U nás sa stalo ...nový deveťák prišiel , prevzal službu , vzal kvér ....pred rozdelením celodenky ho nejak nebolo ...
Tak ho šli hľadať ...šak aj našli ......na stole dopis , fľaša rumu ...a chlap v kresle ...a v hlave chlapa diera....

Alebo

Deveťák šiel na večeru ...prišiel nazad ...malý kôň ( študent ) za stolom sedel a hlava na stole ...drgne do neho , že či mu niečo je , či spí ...student sa iba zo stoličky premiestnil na zem ...tiež bol dobrý strelec - prvou ranou si spánky prebil ....
u nás ani pištoľku nepotrebovali - poniektorí študenti skákali v l. petri cez zatvorené okno z 3. poschodia -rip
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
...he ,daj si ricínový olej a zapi Šaraticou - ani za doping sa nedá považovať......Boltík by šancu nemal .....
šaraticu uz nepredavaju
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
šaraticu uz nepredavaju
...povedal KTO ????

TY ????.....zle vieš ....

...he ......v potravinách síce nie .......no v lekárni ju majú určite ..........
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...povedal KTO ????

TY ????.....zle vieš ....

...he ......v potravinách síce nie .......no v lekárni ju majú určite ..........
aj vincentku predávajú - v obchodoch
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
U nás sa stalo ...nový deveťák prišiel , prevzal službu , vzal kvér ....pred rozdelením celodenky ho nejak nebolo ...
Tak ho šli hľadať ...šak aj našli ......na stole dopis , fľaša rumu ...a chlap v kresle ...a v hlave chlapa diera....


Alebo

Deveťák šiel na večeru ...prišiel nazad ...malý kôň ( študent ) za stolom sedel a hlava na stole ...drgne do neho , že či mu niečo je , či spí ...student sa iba zo stoličky premiestnil na zem ...tiež bol dobrý strelec - prvou ranou si spánky prebil ....
srska
u nás ani pištoľku nepotrebovali - poniektorí študenti skákali v l. petri cez zatvorené okno z 3. poschodia -rip
To poznám - akurát však u nás nešiel do služby, ale na streľby, výkoňák kvéra vydal, on včeličky mal, žene zavolal, počas hovoru hlavu preľuftoval.
Absík tvrdým potúžený po vychádzke si na okennom parapete ustlal - tri štoky padal - ku*va - len nohu si dochrámal (ožratí majú šťastie).
Deveťák ráno o štvrtej na kontrolu stráže mašíroval, strážny pri zástave sapíkom si mozog na plafón rozprašoval.

Akurát že TU a TUsom malého koníka ťahal, TU som stráže poučoval. Bisťu - veselo bolo, veselo - "elita" veliteľská ako prvého vinníka mňa skoro považovala. Nie je sranda, keď o pol piatej ráno ti spojka dobre že dvere nevyvalí a vybafne na teba "vojak sa vám pri zástave odbachol, treba spísať protokol".
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

buchač Pozri príspevok
...povedal KTO ????

TY ????.....zle vieš ....

...he ......v potravinách síce nie .......no v lekárni ju majú určite ..........
aj v potravinách ....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
To poznám - akurát však u nás nešiel do služby, ale na streľby, výkoňák kvéra vydal, on včeličky mal, žene zavolal, počas hovoru hlavu preľuftoval.
Absík tvrdým potúžený po vychádzke si na okennom parapete ustlal - tri štoky padal - ku*va - len nohu si dochrámal (ožratí majú šťastie).
Deveťák ráno o štvrtej na kontrolu stráže mašíroval, strážny pri zástave sapíkom si mozog na plafón rozprašoval.

Akurát že TU a TUsom malého koníka ťahal, TU som stráže poučoval. Bisťu - veselo bolo, veselo - "elita" veliteľská ako prvého vinníka mňa skoro považovala. Nie je sranda, keď o pol piatej ráno ti spojka dobre že dvere nevyvalí a vybafne na teba "vojak sa vám pri zástave odbachol, treba spísať protokol".
Nebolo nad absíkov (vysokoškolákov) tí vedeli ako vyrobiť mimoriadku zo zbraňou velite stráže a závodčí v noci z dlhej chvíle tasili ako kovboji pištole ale len dovtedy kým sa jednému pri zasúvaní do púzdra pištoľ nenabila jeden skončil ako víťaz druhý dostal od štátu novú uniformu aj s trenírkami.
príprava do služby jeden chytí pištol a povie druhému a teraz ti ustrelím gule, ustrelil (už nepotreboval frajerku)
absík doktor na hádzaní granátov rg 4 hod 2 m pred seba to bolo rýchlosť vidieť rýchlosť volne padajúceho človeka
toho by bolo
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Nebolo nad absíkov (vysokoškolákov) tí vedeli ako vyrobiť mimoriadku zo zbraňou velite stráže a závodčí v noci z dlhej chvíle tasili ako kovboji pištole ale len dovtedy kým sa jednému pri zasúvaní do púzdra pištoľ nenabila jeden skončil ako víťaz druhý dostal od štátu novú uniformu aj s trenírkami.
príprava do služby jeden chytí pištol a povie druhému a teraz ti ustrelím gule, ustrelil (už nepotreboval frajerku)
absík doktor na hádzaní granátov rg 4 hod 2 m pred seba to bolo rýchlosť vidieť rýchlosť volne padajúceho človeka
toho by bolo
bol aj taký prípad:
o 05:00 poplááááách v objekte A pod hájom v lm - potom pri nástupe roty 1 chýbal aj s sa-26 - prúser - našiel ho za dva dni pohraničiarsky pes v čiernej nad tisou v nákladnom vagóne - chlapec na výsluchu: chcel som emigrovať do zssr (1971) - vyšetrený u psychiatra - prepustený do zálohy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
bol aj taký prípad:
o 05:00 poplááááách v objekte A pod hájom v lm - potom pri nástupe roty 1 chýbal aj s sa-26 - prúser - našiel ho za dva dni pohraničiarsky pes v čiernej nad tisou v nákladnom vagóne - chlapec na výsluchu: chcel som emigrovať do zssr (1971) - vyšetrený u psychiatra - prepustený do zálohy
...hm .....

Raz mi brácha volal ( boli sme kolegovia ), nakoľko som nebol doma a mobily vtedy ešte v plienkach boli ( u švekry ma zastihol ) a vraví -dodnes pamätám ...:

" Čau ...viem , že je dnes 1.apríl , nerobím si prdel , ale zavolaj deveťákovi ...zháňa Ťa hore dole ......VYKRADLI Ti muničák ..."

Tak som zavolal , za desať minút došlo po mňa auto ...hybaj do kasína do pakšamenty ......

....páchateľom bol veliteľ strážnej jednotky s jedným strážakom ....vyhrážali sa celej stráži , že ich postrieľajú ....tak jeden strážny doslova zdrhol zo strážneho stanovišťa a utekal zo 20 km na posádku ...

Že jaké fofry nastali......
Keď som došiel na muničák , všetci strážaci boli pekne na zemi a spútaní .......
Následne okamžitá inventarizácia podľa zostavy .....
Kua ....100 ks ručných granátov RG F 1 .....
Domov som došiel okolo polnoci.....

...chlapci celkom slušne nadsluhovali .....v Sabinove ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak tieto príspevky z vojny mi pripomínajú vianoce...moji hadi síce nemajú "také ostré ", ale po štedrej večeri sa dve hodinky sedí a spomína-jasné, na čo budú spomínať dvaja bývalí vojaci?..len na vojnu a detstvo..je to milé..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a dávam druhú kafu ,aj gépées je poslané s čajíkom a kaficou, dnes som aj nescu poslala..a k tomu si dajte čo chcete!..alebo čo máte po ruke!..čakám opravára na magio..svynajenna, nefunguje od piatku,nijakovsky nenaštartuje a po dvoch urgenciách sa konečne uvolili, že príde technik...som zvedavá...(to bol najnerozumnejší krok,to mágio, aký som za posledné roky urobila, digi fičalo 5 rokov bez poruchy!..)...a ešte príde elektrikár,lebo do dvoch vypínačov zázračne nejde elektrina....dnes bude zaujímavý deň..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam obednú kafu...chudák technik od mágia sedí a čaká..a čaká..na pripojenie nových boxov, ktoré ešte ani nie sú zaevidované pre používanie..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Tweety Pozri príspevok
Určite ich je tam viac, jedna to nemôže zvládnuť.
na tých 400 som sama - ale len mzdy robím, personalistku máme ďalšiu osobu...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

calawen Pozri príspevok
na tých 400 som sama - ale len mzdy robím, personalistku máme ďalšiu osobu...
Tak to je teda dosť, určite Ťa aj dobre platia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať