Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..posielam obednú kafu...chudák technik od mágia sedí a čaká..a čaká..na pripojenie nových boxov, ktoré ešte ani nie sú zaevidované pre používanie..
k tej kávičke pudingový koláč Anetka (prečo sa tak volá, netuším), v nedeľu si čerstvá devätnástka objednala k narodkám a zázračne sme boli trochu menej pažraví, takže ešte ostalo nech sa páči
anetka.JPG  
8 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

[QUOTE=Stanislav 1975;2123960]
pavol54 Pozri príspevok
mne kamarát plakal na ramene, že nemá robotu, tak som našiel u iného kamoša, na pumpe, nejako moc fyzicky nenáročnú a s celkom dobrým nástupným platom ( 700 eur) a ked som s ním bol o mesiac ,povedal mi,že tam už nerobí a ja že prečo? a on, že nedalo sa tam nič ukradnúť...,asi tak...
Ja som sa snažila jedného znameho zamestnať v SBS/po protekcií/ a on,že to nie je práca v kancelárií. No vieš "direktorské a námestnícké miesta" sú už obsadené. A myslím, že kto chce robiť robotu si nájde.
3 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

Práve som vytočená do nepríčetna: dovolila som sa zastať u vedúcej predajne jednej kolegyne, ktorá popri svojej kanc. práci aj upratuje denne predajňu a musí v čase čerpania dovolenky chodiť denne upratať - tak som zarýpla, že či sa nenájde nikto z jej kolegýň v predajni, kto by v čase jej dovolenky za ňu upratal : že sa mi to z ľudského hľadiska zdá choré..... a že ja by som teda za ňu chodila. Tak mi vynadala, že čo sa starám do vecí, do ktorých ma nič...... . No ale tak mi treba, keď hasím, čo ma nepáli.....že /och, tie mladé baby teraz, to nič navyše neurobí a ZADARMO už vôbec nie......
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Potešilo ma, že môžem ísť do záhrady. Oči si oddýchnu od monitoru, tak len preto.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zlomil sa mi rámik na očkoch..tak som ho odniesla, že či sa to dá zreparovať, lebo on je ešte aj v záruke, ten rámik..chalanisko v optike, milý, úslužný, vraj fšetko sa dá, tak zreparuje..do piatku...aj som súhlasila, ale any o hodinu dlhšie, lebo s týmito starými nevydým any y...
..a dieťa mi kúpilo žltý melón, tak vám kúštik posielam...ale fakt-len kúštik!..
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
k tej kávičke pudingový koláč Anetka (prečo sa tak volá, netuším), v nedeľu si čerstvá devätnástka objednala k narodkám a zázračne sme boli trochu menej pažraví, takže ešte ostalo nech sa páči
..

..a recepísek by nebol?..vyzerá to mňam!..
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..a recepísek by nebol?..vyzerá to mňam!..
ale čo by né...

Mramorové cesto:

  • 250 g polohrubej múky
  • 250 g cukru
  • 5 vajec
  • 1 dl oleja
  • 1 dl vody
  • 1 vanilkový cukor
  • 1 prdopeč
  • kakao (přiměřeně)

Puding:
  • 1/2 l mlieka
  • 1 zlatý klas
  • 1 vanilkový cukor
  • 2 PL cukru

Navrch:
  • 4 kyslé smotany (niekedy mám 250 ml a inokedy 200 ml, nevidím rozdiel na koláči)
  • 4 PL cukru
  • 1 vanilkový cukor

Cesto - klasický postup... vajcá s cukrom vymiešať, pridať olej, vodu a nakoniec múku s prdopečom. Na vymastený a vysypaný plech nalejeme 1/2 cesta, zvyšok zafarbíme kakaom a mramorovo šup do bledého cesta. Uvaríme puding a hneď ho cik-cak nalejeme do cesta. Pečieme vo vyhriatej rúre (170) asi 25-30 min. Zmiešame smotany + cukor + VC a natrieme na horúci koláč hneď po vybratí z rúry. Posypeme grankom alebo strúhanou čokoládou, niekto dáva škoricový cukor. Dáme dobre vychladiť.
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Práve som dohovorila so Zitulkou, dala vás všetkých pozdraviť a posiela objatie tým, ktorí jej držali palčeky. K operácii sa jej pridružil ešte aj zápal pažeráka, tak si užila a nič celý týždeň nejedla. Ale dostala lieky a ja verím, že sa jej po troške bude stav zlepšovať a zosilnie, aby nám mohla ona sama napísať.
14 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

V Amerike zastrelili ako práve počúvam zástupcu starostu a tu na porade skapal pes...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
V Amerike zastrelili ako práve počúvam zástupcu starostu a tu na porade skapal pes...
..

..a čo ty vieš?..či sa práve z neho nerobia klobásky a tak tu nygdo neny?..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
V Amerike zastrelili ako práve počúvam zástupcu starostu a tu na porade skapal pes...
ta ja pocul ze v Niznom Hrabovci sa v den narodenim zabil zastupca starostu na aute,neviem ci nemal vypite a preto havaroval.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
ta ja pocul ze v Niznom Hrabovci sa v den narodenim zabil zastupca starostu na aute,neviem ci nemal vypite a preto havaroval.
...videl som v správach auto ......rozbité na pár kusov ...

Narazil do stromu ...odhodilo ho na druhú stranu cesty ...odtrhlo blok motora s prevodovkou a koleso...
Chlast ???...ktož vie ...
..jednoznačne RÝCHLOSŤ ...tá zabíjala ...pri takýchto následkoch...
BMW je síce bezpečné auto , ale nie je to obrnený transportér...

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

soľovka na muchy
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..a čo ty vieš?..či sa práve z neho nerobia klobásky a tak tu nygdo neny?..

Ďe, šak toť sme, robíme konské klobáse, v Hlohovci zmizla rómom kobyla....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
Ďe, šak toť sme, robíme konské klobáse, v Hlohovci zmizla rómom kobyla....
šak neny daleko - enem v šulekove - zebrala ju konkurencia na klbáse
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Ďe, šak toť sme, robíme konské klobáse, v Hlohovci zmizla rómom kobyla....
..

..jáááj, veru je niečo pohurkané v štáte slovenskom, keď už rómom miznú kobylky..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
srska Pozri príspevok
šak neny daleko - enem v šulekove - zebrala ju konkurencia na klbáse
ťahali sme ju na Koplotovce nestela ísť, zdráhala sa, chuďátko...

Uuuuha, ale dosť čérneho humoru ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..jáááj, veru je niečo pohurkané v štáte slovenskom, keď už rómom miznú kobylky..
...trt miznú..........rómske kobylky pekne šlapú.....či v Blave , či v Ke.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....ráno prišiel "pán bytný" s už zase išiel het.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem,tento svet asi speje do záhuby- ľudia už vobec nerešpektujú AUTORITY !!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať