Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
.....ráno prišiel "pán bytný" s už zase išiel het.....
Ale tak, čo to ste stihli "poriešiť " určite...
,takže spokojná s úsmevom na perách...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
konečne dnes som už vo svojom živle, v plnom nasadení, po sobotnom páde, nedeľnej triaške, a dávaní sa dokopy už som ok.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
konečne dnes som už vo svojom živle, v plnom nasadení, po sobotnom páde, nedeľnej triaške, a dávaní sa dokopy už som ok.
tak sa drž... a dobre zúčtuj tú DPH- teraz to dosť údajne sledujú...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
sledujú viem, nás kontroly tiež neminuli, jednu firmu mám výsledok všetko v poriadku, potešilo
Druhá ešte prebieha,
a teraz momentálne ja dph neriešim, ale určite sa ním zaoberať budem.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...zlomil sa mi rámik na očkoch..tak som ho odniesla, že či sa to dá zreparovať, lebo on je ešte aj v záruke, ten rámik..chalanisko v optike, milý, úslužný, vraj fšetko sa dá, tak zreparuje..do piatku...aj som súhlasila, ale any o hodinu dlhšie, lebo s týmito starými nevydým any y...
..a dieťa mi kúpilo žltý melón, tak vám kúštik posielam...ale fakt-len kúštik!..
Čo si taká pažravá, keď posielaš len kúštik Ja posielam za veľké vedro broskýň, sú mňamkové-doma dopestované, dnes obraté. Tiež za vedro rajčín, vedro papriky a uhoriek. Všetko doma pestované. Najedzte sa. Nebudeme tu trocháriť. Inak som narobená, ako mula. Zavarené 22 pohárov 7 dcl broskýň, načistené za vedro papriky, už je aj zaliata v pohároch. Ešte ma zajtra čaká ďalšie vedro papriky. Tiež mäso a ryža uvarené, treba pomlieť a bude zajtra plnená paprika.
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem,tento svet asi speje do záhuby- ľudia už vobec nerešpektujú AUTORITY !!!
Stanko to myslíš akože Teba?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak potešilo ma,že ak všetko výjde ako má,tak budem mať pivné stretko s jednou našou kolegyňou poraďáčkou...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Stanko to myslíš akože Teba?
ale néééééééé, ja nie som predsa žiadny Máhatma Gándhi- akože som síce pekný, zlatý, múdry, inteligentný, ale zasa až tak vysolo nie- ale pomaličky tam na vrchol šlapem-pomaly ,ale isto...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale néééééééé, ja nie som predsa žiadny Máhatma Gándhi- akože som síce pekný, zlatý, múdry, inteligentný, ale zasa až tak vysolo nie- ale pomaličky tam na vrchol šlapem-pomaly ,ale isto...
zabudol si napísať, že aj sexy , už len to Ti tam chýba

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak potešilo ma,že ak všetko výjde ako má,tak budem mať pivné stretko s jednou našou kolegyňou poraďáčkou...
nech Ti vyjde stretko podľa predstáv
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Čo si taká pažravá, keď posielaš len kúštik Ja posielam za veľké vedro broskýň, sú mňamkové-doma dopestované, dnes obraté. Tiež za vedro rajčín, vedro papriky a uhoriek. Všetko doma pestované. Najedzte sa. Nebudeme tu trocháriť. Inak som narobená, ako mula. Zavarené 22 pohárov 7 dcl broskýň, načistené za vedro papriky, už je aj zaliata v pohároch. Ešte ma zajtra čaká ďalšie vedro papriky. Tiež mäso a ryža uvarené, treba pomlieť a bude zajtra plnená paprika.
..

..mojík, vidím ťa celkom lajf, ako sa vyšanťuješ na tej tvojej plantáži, si veru dobrá mičurinka!..a na melón som ja skupaňa, ale za to som celý deň kukala na nebíčko, či ti z tých mrakov zaprší, alebo nyje....teda, myslela som na teba..aspoň volačo..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem,tento svet asi speje do záhuby- ľudia už vobec nerešpektujú AUTORITY !!!
..

..hm...som bola teraz so šarkanom okolo baráku a sused aj s dvomi dákymi stáli pred domom a svorne prikyvovali "autovriti!...nepýtala som sa, čo sa stalo, ale však tu už nikto nič negarantuje..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nejako pomaly šlape server, no dorobím už čo mám načaté, dám obklad a pekné sny
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Hansa Pozri príspevok
-jáááj, ľudkovia moji, ja niekedy závidím takýto pracovný stres /samozrejme pri adekvátnom plate/
Hej? Môžeš prísť vypomôcť...

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neboj sa, keď nabereš prax a uvidia že si schopná( čo vyzerá , že si ),tak budeš zarábať časom aj velké peniaze ako Tweety...
Dúfam

Pre Tweety, nie, nejedná sa o stavebnú firmu, je to personálna agentúra, dodávame zamestnancov do Faurecie - tu v Košiciach - pre nich robím mzdy ja, ešte v BA sú nejaké projekty a tam je tiež dosť zamestnancov - tam robí mzdy kolegyňa plus ešte účto robí...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Včera som zistila, že ísť na mokrom povrchu 50 v kruhovom objazde je nebezpečné... Jak som prechádzala koľaje, dvakrát ma otočilo...
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

[QUOTE=calawen;2124403]Hej? Môžeš prísť vypomôcť...

-jájjj, mojik, ja to mám cez celú republiku
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
Včera som zistila, že ísť na mokrom povrchu 50 v kruhovom objazde je nebezpečné... Jak som prechádzala koľaje, dvakrát ma otočilo...
na niektorých sa dá aj 70 - výjazd do lm. ale na tých krpatých eé
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

srska Pozri príspevok
na niektorých sa dá aj 70 - výjazd do lm. ale na tých krpatých eé
Ale asi nie s takýmto autom...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
Ale asi nie s takýmto autom...
jáááj s turkom to ide ťažko
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

srska Pozri príspevok
jáááj s turkom to ide ťažko
za mokra... za sucha to aj ide, na tom istom mieste (koľajnice) posunie zadné pneu max o 5 cm...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
calawen Pozri príspevok
Včera som zistila, že ísť na mokrom povrchu 50 v kruhovom objazde je nebezpečné... Jak som prechádzala koľaje, dvakrát ma otočilo...
...he ...na Moldavskej , na Moldavskej ......?????
srska Pozri príspevok
na niektorých sa dá aj 70 - výjazd do lm. ale na tých krpatých eé
...v pohode sa aj 80 dá....
calawen Pozri príspevok
za mokra... za sucha to aj ide, na tom istom mieste (koľajnice) posunie zadné pneu max o 5 cm...
...nie ani koľajnice na tom mieste ...skôr tie hrbolce a vyjazdené koľaje v asfalte na danom kruháči....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať