Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
2003 r.v. - práve preto som sa pýtala, či mi vedia rovno ukázať aj servisnú knižku. Tam by to podla kilometrov a dátumov malo sedieť. aj ked je 9 ročné, predpokladám, že budú mať nejakú históriu, nespomínal, že si auto opravoval sám. Že knižku v pohode doloží.
Dúfam, že to nebude nejaká haraburda. Navonok vyzerá dobre, len ho treba ísť pokukať...
srska Pozri príspevok
cena?
Tri litre ......


...fakt ale vyzerá dobre .....
...len tie pedále ( podľa foto ) svedčia , že snáď aj nejaký kilometrík sa stiahol ???
...ošúchané sú totiž....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Darinka do basy nepojde a nebude ani platit,nuz novinka staci dat to spravne poistenie a mozte v klude zrazat motorkarov,nevedel som ze je take poistenie z ktoreho sa vsetko uhradza aj ked nehodu zapricini vodic-nuz skvela sprava hlavne pre tych ktorym poistovne robia obstrukcie pri plneni nezavinenych poistnych udalosti-to akoze mozem si poistit dom a ked si ho podpalim tak poistovna zacvaka? /ten princip je podobny/ http://www.cas.sk/clanok/230403/nahl...-odskodne.html
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
buchač Pozri príspevok
Tri litre ......
...fakt ale vyzerá dobre .....
...len tie pedále ( podľa foto ) svedčia , že snáď aj nejaký kilometrík sa stiahol ???
...ošúchané sú totiž....
vraj si mám všímať volant, riadiacu páku, pedále, štuplíky na ovládacom paneli, páčky a roh sedačky, ako nastupuje šofér. To len veci na prvý pohľad...
Ostatné okuká starigáň, šak na čo ho mám?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
trisestri Pozri príspevok
Darinka do basy nepojde a nebude ani platit,nuz novinka staci dat to spravne poistenie a mozte v klude zrazat motorkarov,nevedel som ze je take poistenie z ktoreho sa vsetko uhradza aj ked nehodu zapricini vodic-nuz skvela sprava hlavne pre tych ktorym poistovne robia obstrukcie pri plneni nezavinenych poistnych udalosti-to akoze mozem si poistit dom a ked si ho podpalim tak poistovna zacvaka? /ten princip je podobny/ http://www.cas.sk/clanok/230403/nahl...-odskodne.html

Zodpovednosť za spôsobenú škodu

Nutnosť vzniku takéhoto poistenia a povinnosť uzatvoriť si ho je daná právnym nárokom poškodených osôb na úhradu vzniknutých škôd na zdraví a živote osôb, ako aj na majetku občanov. Vzhľadom na rastúcu životnú úroveň má výška škôd tendenciu výrazného rastu a náhrada spôsobených škôd obvykle presahuje finančné možnosti zodpovednej osoby. Zákon preto uložil povinnosť uzavrieť si povinné zmluvné poistenie ako spoločenský záujem a nutnosť primerane peňažne odškodniť poškodených účastníkov dopravných nehôd.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

posielam poobednú kaficu a čajík

jáj, takú príjemnú prácu mám teraz
balím na dovolenku, odchádzame 17.8. - tak poprosím presmerovať GPS a kafu posielať do Bulharska
alebo si ju vypijem keď sa vrátim?
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ivana Š Pozri príspevok
posielam poobednú kaficu a čajík

jáj, takú príjemnú prácu mám teraz
balím na dovolenku, odchádzame 17.8. - tak poprosím presmerovať GPS a kafu posielať do Bulharska
alebo si ju vypijem keď sa vrátim?
Káva Ťa počká a príjemnú dovolenku a vráť sa celá,......
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Obyvatelia Luníku IX začali odpratavať odpad - ručne. Potrebných bude asi 150 kontajnerov a práca bude trvať asi 2 mesiace.........a potom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Obyvatelia Luníku IX začali odpratavať odpad - ručne. Potrebných bude asi 150 kontajnerov a práca bude trvať asi 2 mesiace.........a potom.
10 mesiacov lehárko - odpad letecky von oknom (možno príde i kúzelník a politik a poupratuje) - a o rok opäť sa "ukážu" - 2 mesiace budú odpratávať. Šak sú čistotní, no nie?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
3tis. veľa?
inzerát: peugeot 206 1,4 55kw, r.v. 2003 cervena metliza,88000km najazdenych,sezonne prezutie,2x d.o. okien,cd radio,centralne zamykanie,multilock. pekny zachovaly bez dalsich investicii.

Je to súkromné auto, 1.majiteľ, kúpené v SR, na leasing dokonca...
ja len tak pre orientáciu po koľko idú v De.....najlacnejší sú tam francúzi a japonci....zrovna včera som o tom s mojim oným bavila
http://suchen.mobile.de/auto/peugeot...1&fuels=PETROL
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
Darinka do basy nepojde a nebude ani platit,nuz novinka staci dat to spravne poistenie a mozte v klude zrazat motorkarov,nevedel som ze je take poistenie z ktoreho sa vsetko uhradza aj ked nehodu zapricini vodic-nuz skvela sprava hlavne pre tych ktorym poistovne robia obstrukcie pri plneni nezavinenych poistnych udalosti-to akoze mozem si poistit dom a ked si ho podpalim tak poistovna zacvaka? /ten princip je podobny/ http://www.cas.sk/clanok/230403/nahl...-odskodne.html
Tch čo im robia obštrukcie poisťovne si netreba nejako ľutovať, alebo tak- sami si za to možu- to sú vačšinou ľudia ktorí naschvál vyberú čo najlacnejšiu poistku a potom čumákujú, keď chodia po súdoch- netreba tých ľudí ľutovať, kto chce kam-pomožme mu tam...-niekto si dá poistku v kadejakej axe alebo komunálnej a potom jasné,že nemajú vyplatené, čo majú mať ,skor sa čudujem,že si tí ľudia myslia že niečo dostanú...-ja tých ludí nelutujem, ja sa im smejem, že boli blbí
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 15.08.12 at 16:24
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
3tis. veľa?
inzerát: peugeot 206 1,4 55kw, r.v. 2003 cervena metliza,88000km najazdenych,sezonne prezutie,2x d.o. okien,cd radio,centralne zamykanie,multilock. pekny zachovaly bez dalsich investicii.

Je to súkromné auto, 1.majiteľ, kúpené v SR, na leasing dokonca...
keď má auto roku výroby 2003 najazdených 88.000km, tak ja som pápežov komorník...,akože SCIENCE-FICTION-ale možno má ale neverím moc tomu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stretko s poráďáčkou Darou dopadlo dobre- milá dievčina to je- napapali sme sa, pivko si dali, pokecali , vojnu rozobrali...,tak o mesiac by mohlo byť pokračovanie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Katy a R Pozri príspevok
nože toto trošku obšírnejšie keby si ... pre laika (alebo naivku) ..
Katy nechcem to rozoberať, ale každý človek čo robí s autami ti vie zohnať servisnú knižku, akú chceš, s akými údajmi chceš a s prehliadkami aké si povieš a pod.-všetko je len o cene...
servisná knižka v dnešnej dobe nieje nejaký doveryhodný doklad...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Stretko s poráďáčkou Darou dopadlo dobre- milá dievčina to je- napapali sme sa, pivko si dali, pokecali , vojnu rozobrali...,tak o mesiac by mohlo byť pokračovanie...
fajne bolo ... prida sa k nam na buduce niekto?

PS: cestou domov som si stihla aj vybavit zaslanie noveho preukazu poistenca - uz obojstranny - spolu s europskym, nebudem musiet strazit 2 karticky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
1Dara Pozri príspevok
fajne bolo ... prida sa k nam na buduce niekto?
...he ....že do trojky ????

Doma si bola .......vtedy si nechcela stretko ????.......hm ...teraz sa do Blavy budem terigať ???
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

buchač Pozri príspevok
...he ....že do trojky ????

Doma si bola .......vtedy si nechcela stretko ????.......hm ...teraz sa do Blavy budem terigať ???
aj som rozmyslala ... no ale sak ty si velky chalupar, tak som ta nechcela rusit ... asi v oktobri ked bude maraton budem v KE, tak rada zavitam aj medzi Kosicanov
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Katy nechcem to rozoberať, ale každý človek čo robí s autami ti vie zohnať servisnú knižku, akú chceš, s akými údajmi chceš a s prehliadkami aké si povieš a pod.-všetko je len o cene...
servisná knižka v dnešnej dobe nieje nejaký doveryhodný doklad...
No, veď ja netvrdím, že ho idem rovno kúpiť... Len pozrieť...
Len si myslím, že nie každý chce odžubať... Nájdu sa aj normálni ľudia...
Keby som rozmýšľala nad tým, ako ma kto ide oklamať, tak nevyjdem z domu...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...he ....že do trojky ????

Doma si bola .......vtedy si nechcela stretko ????.......hm ...teraz sa do Blavy budem terigať ???
a pritom vy by ste si velmi porozumeli si myslím...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
No, veď ja netvrdím, že ho idem rovno kúpiť... Len pozrieť...
Len si myslím, že nie každý chce odžubať... Nájdu sa aj normálni ľudia...
Keby som rozmýšľala nad tým, ako ma kto ide oklamať, tak nevyjdem z domu...
Neviem, ja mám strašne vela kamošov čo robia s autami, ale doveryhodný nieje ani jeden- akože mňa neopinkajú, mne hneď povedia,že toto odo mna nekupuj, ale cudzí sú lapení...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať