Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Katy nechcem to rozoberať, ale každý človek čo robí s autami ti vie zohnať servisnú knižku, akú chceš, s akými údajmi chceš a s prehliadkami aké si povieš a pod.-všetko je len o cene...
servisná knižka v dnešnej dobe nieje nejaký doveryhodný doklad...
to sú iní kúzelníci
my máme tú výhodu, že nám náš mechanik vie v rámci Európy kuknúť "naše" Hnissany-Nissany trošku prekuknúť, teda dovtedy pokiaľ sa chodilo do značkového servisu.... takže občas vieme aj to čo nevedel, ten čo predával neviem či takú službu robí aký koľvek zn.servis
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

1Dara Pozri príspevok
fajne bolo ... prida sa k nam na buduce niekto?

PS: cestou domov som si stihla aj vybavit zaslanie noveho preukazu poistenca - uz obojstranny - spolu s europskym, nebudem musiet strazit 2 karticky
Však mohli by sa konečne aj bratislavskí poraďáci zobudiť- HALLLO, ACHTUNG- Blaváci budíček-!!!- mohol by aj srska prísť, všetci- len lujza je asi beznádejná- tú už som volal asi 15 krát ale kašle na mňa- sa bojí,že je z nosa odkusnem,tak lujzu už nevolám nikam, ked ignorácia ako hovado...-ona je nejaká hanblivá...:-)
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

no, dost bolo zabavy, idem robit kecup, mam fajnovy recept od Kvaky ... a daj te si so mnou kto mate chut

1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Stanislav 1975 Pozri príspevok
-.. ..-niekto si dá poistku v kadejakej axe alebo komunálnej a potom jasné,že nemajú vyplatené, čo majú mať ,skor sa čudujem,že si tí ľudia myslia že niečo dostanú...-ja tých ludí nelutujem, ja sa im smejem, že boli blbí
.. ale nemáš pravdu ... pri PZP máš predsa rovnaké stropy .. a nemal by si očierňovať konkurenciu .. pretože sú takisto prípady, keď ani tvoja poisťovňa nezaplatila - a robí takisto obštrukcie. (a mám veľmi, ale veľmi zlú skúsenosť ).
Ani jedna poisťovňa sa veru neteší - keď má poskytnúť plnenie ... samozrejme, treba sa dožadovať svojho (ak teda všetko je zdokumentované, ako má byť)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
to sú iní kúzelníci
my máme tú výhodu, že nám náš mechanik vie v rámci Európy kuknúť "naše" Hnissany-Nissany trošku prekuknúť, teda dovtedy pokiaľ sa chodilo do značkového servisu.... takže občas vieme aj to čo nevedel, ten čo predával neviem či takú službu robí aký koľvek zn.servis
na začiatok vždy stačí urobiť podrobné testy na examinéri v značkovom servise
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Katy a R Pozri príspevok
.. ale nemáš pravdu ... pri PZP máš predsa rovnaké stropy .. a nemal by si očierňovať konkurenciu .. pretože sú takisto prípady, keď ani tvoja poisťovňa nezaplatila - a robí takisto obštrukcie. (a mám veľmi, ale veľmi zlú skúsenosť ).
Ani jedna poisťovňa sa veru neteší - keď má poskytnúť plnenie ... samozrejme, treba sa dožadovať svojho (ak teda všetko je zdokumentované, ako má byť)
To si len laici myslia,že sú rovnaké podmienky... A napríklad axa ani komunálna už vobec nepreplatí napr. čelné sklo a pod- ked nevieš, tak nerieš- za 18 rokov v brandži tomu rozumiem,čo a jak, neboj, ja niesom nejaký šuflikant, ja som toho už dosť zažil, v tomto obore predsa len už som nejaká hviezda...:-)))
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 15.08.12 at 16:54
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
No, veď ja netvrdím, že ho idem rovno kúpiť... Len pozrieť...
Len si myslím, že nie každý chce odžubať... Nájdu sa aj normálni ľudia...
Keby som rozmýšľala nad tým, ako ma kto ide oklamať, tak nevyjdem z domu...
kupovať jazdenku je des...to každopádne.....
moj chlap ked kupovať minulý rok v novembri auto a to sme boli jeho hnissan až v LM.....chlapec čo predával, mal z mojho chlapa hlavu v smútku.... všetko pokukal možné aj nemožné, všetky medzery....spoje pod gumami.... napriek tomu že chlapec povedal že brzdy boli menené moj hned že nie, aj tak bolo....kedže moj je chorý na zvuky v aute čo som chytila od neho...tak bol zvuk, čo telefonicky konzultoval s mechanikom v BA, ten hned povedal čo to je.../aj tak bolo/ ale vec "halierová" dokonca mu povedal, že zavolá do Martina do Nissanu, že mu urobia prehliadku...toto ked nahlásil chlapcovi že on už toľko nemá času, že musí ísť do Prešova a náš mechanik, že on to vybaví aj v Prešove....nakoniec sa auto kúpilo......na druhý deň išiel muž na diagnostiku.....a potom volá chlapovi, ktorý hned ako zdvihol, že nemá čas.....a bla bla....moj chlap, že hej ako že nemáš čas...proste mu lepilo....a moj... chcel som ti len povedať, že všetko je OK, len sa ma o*ebal s tými brzdami. ale vlastne ani nie, lebo to vedel po jazde.....že brzdy nie su ok....myslím, že sa 99% predávajúcich snaží vždy ojebabrať....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To si len laici myslia,že sú rovnaké podmienky... A napríklad axa ani komunálna už vobec nepreplatí napr. čelné sklo a pod- ked nevieš, tak nerieš- za 18 rokov v brandži tomu rozumiem,čo a jak, neboj, ja niesom nejaký šuflikant, ja som toho už dosť zažil, v tomto obore predsa len už som nejaká hviezda...:-)))
tak opravím sa - mali by byť rovnaké podmienky - po správnosti.
A k tomu člelnému sklu príklad (boli sme celkom milo prekvapkaní) .. práveže z PZP vinníka - v komunálnej, môj drahý dostal preplatené čelné sklo - bolo to vlani koncom roka (a vyplatené za 9 dní).
takže, tiež nemusíš vedieť všetko
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
na začiatok vždy stačí urobiť podrobné testy na examinéri v značkovom servise
no...vieš ale ked si ideš kúpiť auto napr. do De tak je fajn ked si telefonicky do SR zistíš aspoň či km ako tak sedia....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Však mohli by sa konečne aj bratislavskí poraďáci zobudiť- HALLLO, ACHTUNG- Blaváci budíček-!!!- mohol by aj srska prísť, všetci- len lujza je asi beznádejná- tú už som volal asi 15 krát ale kašle na mňa- sa bojí,že je z nosa odkusnem,tak lujzu už nevolám nikam, ked ignorácia ako hovado...-ona je nejaká hanblivá...:-)
ako si to takto odhadol ...no totok ale inak už som si na seba aj vypočula....."ty si hanblivá....ved tebe hanbu vyrezali"
ale inak som žienka domáca
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
no...vieš ale ked si ideš kúpiť auto napr. do De tak je fajn ked si telefonicky do SR zistíš aspoň či km ako tak sedia....
ja nechcem auto z D, bo viem ako, v akom stave a za akú cenu sa dovážali autá z I v rokoch 91-98
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Čo robíte?
Nerobíte zle?
Pekne sa tu hrajte a nebite sa!

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ja nechcem auto z D, bo viem ako, v akom stave a za akú cenu sa dovážali autá z I v rokoch 91-98
prečo ved ked ideš osobne + niekto kto sa vyzná...nevidím v tom problém...dokonca poznám aj taký kšeft, že ľudia ťa zoberú za nejakú keš....pobehajú s tebou bazáre ....kupiš , alebo nekúpiš a ideš dom
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dám aj sem.....
...aká je mužská smrteľná choroba na 8 písmenok?....chrípočka
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
prečo ved ked ideš osobne + niekto kto sa vyzná...nevidím v tom problém...dokonca poznám aj taký kšeft, že ľudia ťa zoberú za nejakú keš....pobehajú s tebou bazáre ....kupiš , alebo nekúpiš a ideš dom
poznám aj my sme tak robili - a keď sa začalo hovoriť o cene, tak sme kamošovi z I ukazovali prstami vodorovne V aby vedel, že má prihodiť +due mil. lire
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
poznám aj my sme tak robili - a keď sa začalo hovoriť o cene, tak sme kamošovi z I ukazovali prstami vodorovne V aby vedel, že má prihodiť +due mil. lire
pre boha nemyslíš vážne si bol kúpiť afto v It kúpiť z It nikdy...taliani sú šialenci....teda aj.. ja som bola dnes ráno tiež hovädo no dobre hanbím sa....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
kupovať jazdenku je des...

....myslím, že sa 99% predávajúcich snaží vždy ojebabrať....
......noooooooo , nie vždy .........

Ja mám na to lidi ........nevlastného syna......
Vyučený v obore , vlastný domáci servis pre známych mal...
Kupoval som s ním ...šak pozri ...TY sa budeš o auto starať ....

Teraz (minulý rok po totálke ) som kupoval tiež jazdenku .....vedel som , v akom stave je auto , koľko kilákov , proste všetko ...
Čo bolo hlavné - vedel som ( poznám osobne ) , od koho kupujem...akú starostlivosť auto malo ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
dám aj sem.....
...aká je mužská smrteľná choroba na 8 písmenok?....chrípočka
Výklad cudzích slov :

Bigamia - jedna žena navyše

Monogamia - niekedy tiež naviac......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
pre boha nemyslíš vážne si bol kúpiť afto v It kúpiť z It nikdy...taliani sú šialenci....teda aj.. ja som bola dnes ráno tiež hovädo no dobre hanbím sa....
si kúpili iní - my sme sprostredkovali - sa predávali cromy, golfy,... išli jak rohlíky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
si kúpili iní - my sme sprostredkovali - sa predávali cromy, golfy,... išli jak rohlíky
...jááááj ....že jaké chrumkavé autíčko ........

...šak aj komisár Cattani na ňom behal .........
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať