Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...jááááj ....že jaké chrumkavé autíčko ........

...šak aj komisár Cattani na ňom behal .........
buchy. šak croma 2,5 td v koži - aj vyspať si sa v nej mohol aj pohodlne za......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
buchy. šak croma 2,5 td v koži - aj vyspať si sa v nej mohol aj pohodlne za......
...veď práve ......veď to .....aj som si ....aj preto mi chýba ..................
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...veď práve ......veď to .....aj som si ....aj preto mi chýba ..................
asi máš A1Rh+
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
......noooooooo , nie vždy .........

Ja mám na to lidi ........nevlastného syna......
Vyučený v obore , vlastný domáci servis pre známych mal...
Kupoval som s ním ...šak pozri ...TY sa budeš o auto starať ....

Teraz (minulý rok po totálke ) som kupoval tiež jazdenku .....vedel som , v akom stave je auto , koľko kilákov , proste všetko ...
Čo bolo hlavné - vedel som ( poznám osobne ) , od koho kupujem...akú starostlivosť auto malo ....
no ved to asi to 1%
a ked nie tak už len ísť kupovať s takým aby "prebil" predávajúceho.....moj brat je vyučený automechanik, ale určite nie!!!!zásadne kupujem s mojim.... vyučený kuchár-čašník občas sa niekto minie povolaniu potom sú fajné také tie kúpy za protihodnotu....jasné že nie všetky..treba mať človeka v servise...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
si kúpili iní - my sme sprostredkovali - sa predávali cromy, golfy,... išli jak rohlíky
no ešte že tak od taliana tak iba pizzu alebo pastu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
asi máš A1Rh+
...téééésne vedľa.....

...vyššia berie .....A2Rh+.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
no ešte že tak od taliana tak iba pizzu alebo pastu
...mi chceš povedať , že .....Gučiho , Dolce Gabaňu , Vutoňku a podobne by si von oknom šmarila...
...povídej holubúm...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...mi chceš povedať , že .....Gučiho , Dolce Gabaňu , Vutoňku a podobne by si von oknom šmarila...
...povídej holubúm...
dobrééé tak si ma dostal...na očiach nosím proti slnku.... gabaňu nemám maxi tak vonafku a LV určite nie....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
toto sa sem včuľ celkom hodí:

2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner Pozri príspevok
Čo si taká pažravá, keď posielaš len kúštik Ja posielam za veľké vedro broskýň, sú mňamkové-doma dopestované, dnes obraté. Tiež za vedro rajčín, vedro papriky a uhoriek. Všetko doma pestované. Najedzte sa. Nebudeme tu trocháriť. Inak som narobená, ako mula. Zavarené 22 pohárov 7 dcl broskýň, načistené za vedro papriky, už je aj zaliata v pohároch. Ešte ma zajtra čaká ďalšie vedro papriky. Tiež mäso a ryža uvarené, treba pomlieť a bude zajtra plnená paprika.
Mäso pomleté, paprika očistená, naplnená a uvarená. Päť misiek naplnených v mrazničke, štyri papriky som mala na dnes a zajtra. Omáčka bola kôprová - mňam. Ja papriku ľúbim s kôprovou omáčkou, nie rajčinovou. Takže polotovar - plnená paprika so základom omáčky pripravená v mrazničke na zimu . Paprika je už sterilizovaná v pohároch, otočená na víčkoch. Zajtra pôjde do špajze ( možno aj po vlastných ) Môžem pokračovať - mám dve veľké vedrá rajčín, asi spravím iba rajčinovú šťavu.

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, vidím ťa celkom lajf, ako sa vyšanťuješ na tej tvojej plantáži, si veru dobrá mičurinka!..a na melón som ja skupaňa, ale za to som celý deň kukala na nebíčko, či ti z tých mrakov zaprší, alebo nyje....teda, myslela som na teba..aspoň volačo..
Tak vidíš, zase som robila od rána a to vraj je sviatok. Na plantáž neprídeš pomôcť , ale pekné od Teba, že aspoň na mňa myslíš. Však keď uvidíš niekde na obzore dážď, tak ho nasmeruj ku mne. takto:
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
toto sa sem včuľ celkom hodí:
mne sa od Bruna páči tento
Naposledy upravil Rozalka : 15.08.12 at 20:58
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

calawen Pozri príspevok
za mokra... za sucha to aj ide, na tom istom mieste (koľajnice) posunie zadné pneu max o 5 cm...
No ja som si aj za sucha dávala pozor.Najazdila som na ňom pár desiatok tisíc kilometrov - bolo to moje služobné auto. Na diaľnici do BA som nemohla otvoriť okno, lebo by ma asi sfúklo z cesty pri 130 km rýchlosti. A v zákrutách, kde teraz idem 60 km rýchlosťou, som tým autom mohla ísť iba 40. Nemá tú stabilitu, ako má teraz moje súkromné. (VW GOLF)inak motoricky bolo dobré auto.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
terezamaria Pozri príspevok
Práve som dohovorila so Zitulkou, dala vás všetkých pozdraviť a posiela objatie tým, ktorí jej držali palčeky. K operácii sa jej pridružil ešte aj zápal pažeráka, tak si užila a nič celý týždeň nejedla. Ale dostala lieky a ja verím, že sa jej po troške bude stav zlepšovať a zosilnie, aby nám mohla ona sama napísať.
Pozdravujem Zitulku ..a želám skoré uzdravenie ....
2 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...krásny deň vám prajem...káva a čajík sa varí, konečne sme si pospali so šarkanom- od tretej nad ránom do pol deviatej!..a potvora by bola ešte drichmala, pýtam sa ho ""ty nepoznáš hodiny?..to dokedy spíš?..však ti všetky esemesky kolegovia prečítajú!"...ale všetko je tak, ako má byť a tak vám prajeme fajn deň...pozdrav letí kadetade,Vieroč by už mohla aj písmenko šuchnúť, aj alabut, aj bárskdo...neviem, to jen tak...
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vďaka za pozdrav Veronika...šarkan pospal, zato moji mačací chlpáči dupkali pred dverami na terase už od 6-ej.... A teraz sa predháňajú, kto viac zbojstva predvedie.....Oskárek konečne vysvecuje aj na našom konci...radosť žiť a dnes sa zvítam s príjemnými ľuďmi, ktorých som onehdy pred rokmi spoznala na jednej peknej dovolenke.....
Hurá..... a aj vám všetkým pekný dnešný deň .....

a už odchádzam cvičiť nohu.....
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dobré ráno, mňa potešilo,že sa mi včera v noci ozval moj kamarát, ktorý 10 rokov žije v nemecku,už som ani nemyslel ,že žije - tak sme spolu troška vybehli do 3 podnikov, zatvárali sme o 3 hod. ráno, teraz vstanem, kuknem do zrkadla- v tvári výraz ako keby som vyhral jackpot, v ústach hrozné sucho, súrne potrebujem jedlo, jedno grilované masko, jedno knedlo , vepro, zelo a o vrecku mi ostalo zo 70 eur len pár centov...
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Kde spravili súdruhovia z portal.gov chybu?, keď vypisujú, že...


Toto pripojenie nie je dôveryhodné
Požiadali ste, aby sa Firefox pripojil k stránke portal.gov.sk
prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Nemôžeme vás však uistiť, že toto pripojenie je naozaj zabezpečené.
Keď sa pripájate pomocou zabezpečeného pripojenia,
stránka zvyčajne poskytne identifikačné údaje na overenie, že sa pripájate k správnej stránke.
Identita tejto stránky však nemohla byť overená.

Čo by som mal urobiť?

Ak sa k tejto stránke zvyčajne pripájate bez problémov,
táto chyba môže naznačovať, že niekto sa snaží napodobniť túto stránku a nemali by ste preto pokračovať.
...koniec citátu
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dobré ráno, mňa potešilo,že sa mi včera v noci ozval moj kamarát, ktorý 10 rokov žije v nemecku,už som ani nemyslel ,že žije - tak sme spolu troška vybehli do 3 podnikov, zatvárali sme o 3 hod. ráno, teraz vstanem, kuknem do zrkadla- v tvári výraz ako keby som vyhral jackpot, v ústach hrozné sucho, súrne potrebujem jedlo, jedno grilované masko, jedno knedlo , vepro, zelo a o vrecku mi ostalo zo 70 eur len pár centov...






nuž teda, daj si!
5 0
Mato5 Mato5

Mato5 je offline (nepripojený) Mato5

Stretol sa niekdo s tym ze mu zubarka povedala ze musi navstivit pani ktora ukazuje ako sa spravne cistia zuby? Povedala my ze ked my to ta pani neukaze tak sa my za par rokov rozpadnu zuby a ze za to ukazanie musim platit 25 eur...

Dakujem za odpoved.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať