Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
http://www.karin-fashion.sk/karin_historia.htm
a nemali výrobňu v Prievoze?
neviem kde mali vyrobnu ... ja som tam zvykla raz alebo dvakrat do roka oplieskat par tisic Sk - nakupila som kostymy aj s bluzkami, a mohla som kombinovat kolko som chcela ... ja nerada pobehujem po obchodoch, a tam mi aj upravili, ked nieco nesedelo - som "male pivo"
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
neviem kde mali vyrobnu ... ja som tam zvykla raz alebo dvakrat do roka oplieskat par tisic Sk - nakupila som kostymy aj s bluzkami, a mohla som kombinovat kolko som chcela ... ja nerada pobehujem po obchodoch, a tam mi aj upravili, ked nieco nesedelo - som "male pivo"
som si to pomýlila s K&M...idem si to výgúgliť či ešte fungujú...mali pekné veci..
......mi niečo hovor ja ked musím ....sa sama seba prehováram
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..no čo sa dnes človek nedozvie!..vraj vodeodolná klávesnica!..kuwňašopa, ako by sa mi zišla!!..semotamo na mojej obyčajnej pristane slza-dvetri kávy, šplech polievky, segáč aj s knellom, smerujúci decku do huby-any nepokračujem!..

..no , to len tak, mezirečú...posielam dolče a cigu...
dakujééém....ja posielam lubenicu
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ďakujem za všetko čo posielate - od kávy, knedla, zela .... zaváranie, melón ... až po kostýmy

kostýmov si teraz síce veľa neužijem - budú PLAVKY a MORE teším sa
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
ďakujem za všetko čo posielate - od kávy, knedla, zela .... zaváranie, melón ... až po kostýmy

kostýmov si teraz síce veľa neužijem - budú PLAVKY a MORE teším sa
..

..to lietadlo je dáke vyškerené, mojík, sadni si radšej k oknu, aby si nevypadla za jazdy...
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
K tým mňamkám ešte toto...
práve sa dovarila, idem sa vykŕmiť jak taká kačica, pridáte sa?
Musím sa natlačiť do zásoby, ráno si idem dať vytrhnúť zub (decká si samozrejme neodpustili poznámku "Jak vytrhnout velrybě stoličku") a bude minimálne jednodňová hladovka... možno schudnem 15 gramov

Ivana Š Pozri príspevok
kostýmov si teraz síce veľa neužijem - budú PLAVKY a MORE teším sa
... tuším si onehdá písala, že ideš do Bulharska... na Bulharsko mám krásne spomienky - Slnečné pobrežie, Nesebar, malinké pražené rybičky v papierových kornútoch... jáááj to boli časy... nech sa Ti dovolenka vydarí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kásting na novú grc šou na tv markíza v reflexe.....nechápem....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
K tým mňamkám ešte toto...
práve sa dovarila, idem sa vykŕmiť jak taká kačica, pridáte sa?
Musím sa natlačiť do zásoby, ráno si idem dať vytrhnúť zub (decká si samozrejme neodpustili poznámku "Jak vytrhnout velrybě stoličku") a bude minimálne jednodňová hladovka... možno schudnem 15 gramov


... tuším si onehdá písala, že ideš do Bulharska... na Bulharsko mám krásne spomienky - Slnečné pobrežie, Nesebar, malinké pražené rybičky v papierových kornútoch... jáááj to boli časy... nech sa Ti dovolenka vydarí
bóžinku áno....aj ja si spomínam.....aj pražená slaná slnečnica tiež v takých kornútoch..
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

jaaaj toto je super diel ... Anife mozem ... ale len v telke, tam ju mozem vypnut

http://www.iprima.cz/prostreno/ucast...fe-vyskocilova
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

už aby som v ňom sedela, je mi jedno kde, všetko lepšie, ako toto čo dnes je
pri balení mamíííí ....
od mamííí čo? odkiaľ? komu? kde to je? kam to mám dať? ....až po ... mamíí čo máme jesť?
jáj, nech už sedím a letím

áno , je to Bulharsko - Pomorie
Naposledy upravil Ivana Š : 16.08.12 at 17:07
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
už aby som v ňom sedela, je mi jedno kde, všetko lepšie, ako toto čo dnes je
pri balení mamíííí ....
od mamííí čo? odkiaľ? komu? kde to je? kam to mám dať? ....až po ... mamíí čo máme jesť?
jáj, nech už sedím a letím
mamíííííí brrrr.....
ja tento rok prvý krát sa budem baliť, bez "mamíííí"
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

...dnes som mala praci den, paplony, deky, zimne vetrovky..vsetko sa pekne susi na balkone.. roboty este v byte habadej, mam len dva tyzdne na gruntovanie..no nemozem sa zase trhat od roboty..
..posielam ringloty, len ringove, ale su sladucke..
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
mamíííííí brrrr.....
ja tento rok prvý krát sa budem baliť, bez "mamíííí"
riadny rozdiel, ako keď som sa do Nórska balila - to bola oproti tomuto brnkačka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

idem si hopsnúť... poslúchajte tu Ivik, klídek...čo zabudneš a nebodaj budeš potrebovať...kúpiš, ved nejdeš cestovať v čase do stredoveku
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
idem si hopsnúť... poslúchajte tu Ivik, klídek...čo zabudneš a nebodaj budeš potrebovať...kúpiš, ved nejdeš cestovať v čase do stredoveku
ja nestresujem, já mám nohy v teple
ako švejk hovoril "to chce klid a nohy v teple"
- to moji ostatní - no len si predstav, že by si moja skorosedemnástka zabudla vodeodolnú maskaru
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak Vám idem napísať, že pred chvíľou sa už Zitulka aj zasmiala do telefónu, žalúdok s pažerákom ešte moc neposlúcha, ale už to je trošičku aspoň pooperačne lepšie, dnes bola na stehy....samozrejme zničená, veď ani sa nedivím, taká zoslabnutá a 10 kg schudnutá. To schudnutie to by bolo fajn, len keby prestali problémy, ktoré momentálne má. Pozdravuje naozaj všetkých, veľmi sa na Vás teší a teší sa, že bude môcť sama písať, ako jej je za Vami smutno. Vždy jej prečítam, čo ste napísali..... pre pepsi odkazuje, že kávičku len vonia, že len slabý čajík skúša a všetkým želá veľa zdravia.
Naposledy upravil terezamaria : 16.08.12 at 20:45 Dôvod: zmena slova ostatným na všetkým
9 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pozdravujem Zitulku a nech je už každý deň pre ňu lepší. Prajem jej skoré uzdravenie bez komplikácií.
Dnes som žienka domáca, od rána spracúvam paradajky a papriku, už som z tých aróm aj presýtená. Zriedila som to v sebe s dobrým bielym vínkom, zaslúžim si. Posledné lečo sa sterilizuje, plnená paprika na zajtra sa varí a ďalša čaká v 6 sáčkoch na zamrazenie. Keď skončím s lečom, plnená paprička v surovom stave poputuje do mrazáku. Ešte urobím nejaký kečup, ale aj zajtra je deň.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka Pozri príspevok
Pozdravujem Zitulku a nech je už každý deň pre ňu lepší. Prajem jej skoré uzdravenie bez komplikácií.
Dnes som žienka domáca, od rána spracúvam paradajky a papriku, už som z tých aróm aj presýtená. Zriedila som to v sebe s dobrým bielym vínkom, zaslúžim si. Posledné lečo sa sterilizuje, plnená paprika na zajtra sa varí a ďalša čaká v 6 sáčkoch na zamrazenie. Keď skončím s lečom, plnená paprička v surovom stave poputuje do mrazáku. Ešte urobím nejaký kečup, ale aj zajtra je deň.
s lečom som už v polovičke, ešte 1500 ks a prestane sa mi s ním snívať, tú plnenú papriku najprv neuvaríš?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dajto-dalsia odpadova tv-to fakt nemaju malo dookola toceniia x repriz Segala,Chana a inych akcakov resp.thilerov,kedy sa dockame sportoveho kanalu kde by sme mohli sledovt naasich na ms,me aj v menej atraktivnych spotov ako kanoistika,letny biatlon,in line hokej a ine?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pavol54 Pozri príspevok
s lečom som už v polovičke, ešte 1500 ks a prestane sa mi s ním snívať, tú plnenú papriku najprv neuvaríš?
Ja som len malovýrobca na lečo a papriku mám odtiaľto, len som použila zelenú. http://www.toprecepty.cz/recept/7677...-na-zamrazeni/ Myslíš, že to treba variť? Veď uvarím v omáčke v zime.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať