Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neteší ma až som v sobotu som mala ísť s bratom a jeho novou babenkou do HR...zajtra ide na prijatie do špitálu.....má 15 000 leukocytov v krvi a nevedia z čoho......mne sa proste musí všetko posrať......
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..ved to je chore, ta otrava vyzera ako cukriky, to aj dieta by mohlo zdvihnut a otravit sa, len tak to pohadze do travy...myslim, ze tomu cloveku asi preskocilo, asi nejaky uchylny bude..urcite nema rad ani psov, ale ani deti..som zvedava, ako pokracuju nasi policajti v hladani pachatela..
...ako, ako - predsa tak, ako vždy. Páchateľ neznámy a hotovo. Takéto tu už bolo - a nie raz (tiež to bolo ružové v tráve na sídlisku, na detskom ihrisku....) - aj medializované - a záver - páchateľ neznámy...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Pikoška Pozri príspevok
Anka, aspoň na niečom som sa dnes pobavila Poznať feťáka podľa dychu sa ešte určite nepodarilo nikomu. Ale však vždy musí byť niečo po prvý raz.
..no smrdela mu z huby sama alpa takze, co som si mala mysliet, ale potom som sa dozvedela, ze je drogovo zavisly..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Kurník-šopa-holubník zasa boli na uličke policajti.
U vzdialenejších susedov - zať so ženou ukradli svojej svokre-mame dôchodok, ktorý mala v nejakom skrytom vačku v teplákoch.
Aj mi jej je ľúto, ale sa čudujem, že ich aj s harantami nevyhodí z domu a dá si furt robiť zle...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Až dneska som sa dozvedel že Vinco Van Gogh a Paul Gaugin boli milenci-to som nevedel...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Až dneska som sa dozvedel že Vinco Van Gogh a Paul Gaugin boli milenci-to som nevedel...
aj štúrovci boli gejoši...to si asi tiež nevedel...či
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
aj štúrovci boli gejoši...to si asi tiež nevedel...či
že by som vygúglila všetky pikošky a spravíme v 8. ročníku tematickú hodinu "sexuálna orientácia našich národných dejateľov"? ... to určite puberťáci nebudú drichmať v lavici alebo im dám vypracovať prezentáciu?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
aj štúrovci boli gejoši...to si asi tiež nevedel...či
a to kto akože? dúfam,že nie ľudevít...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
že by som vygúglila všetky pikošky a spravíme v 8. ročníku tematickú hodinu "sexuálna orientácia našich národných dejateľov"? ... to určite puberťáci nebudú drichmať v lavici alebo im dám vypracovať prezentáciu?
no toto má moje decko zo ZŠ....ich triedna im to medzi "rečou"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
no toto má moje decko zo ZŠ....ich triedna im to medzi "rečou"
a navyše luteráni a slováci aj rožky mali. ktohovie či triedna nie lesba aspoň tajne. Veď dnes je IN byť lesba alebo gay alebo pofajčiť trávu kto to nerobil je aut.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
a to kto akože? dúfam,že nie ľudevít...
práve o ňom sa špekuluje

http://to.own.cz/
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Film majster kat učinkujúci herec Mikuláš Huba a jeho výrok poplatný komunistickej ideológii "Kristus bol nepriateľ žien" teda podľa komunistov bol na chlapov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ivuliatko Pozri príspevok
práve o ňom sa špekuluje

http://to.own.cz/
Románik s Adelou Ostrolúckou bol len na zakrytie orientácie?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
Románik s Adelou Ostrolúckou bol len na zakrytie orientácie?
šak po našom pavle54 zname co je "štur" - slovné spojenie: šturil ši? je na vyhodze bežné
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
šak po našom pavle54 zname co je "štur" - slovné spojenie: šturil ši? je na vyhodze bežné
Najlepšie pri kapure tiež som neznal to slovo dovtedy kým som si nedal piatu kapurkovú
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Najlepšie pri kapure tiež som neznal to slovo dovtedy kým som si nedal piatu kapurkovú
...že tak som še zašpotal na gardičoch pri kapure , až mi gerok spad...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


dobré ránko všetkým.....
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám tu a prajem normálny pondelok, žiadne dlhé rady a nervy po úradoch,len milé úradníčky a úsmev kadetade!...posielam kaficu a čajík do všetkých kútov,móžem aj cukor pribaliť, komu chutí sladké, nech si kúpi čokoládu...a sláva, dnes som po troch mesiacoch prespala celú noc a dúfam, že mi to vydrží...
...vysvetlite mi, čo to je "kapurková"..respektíve, z čoho to slovo vzniklo..to len tak, aby som bola v obraze,lebo môj spodný sused, stredoslovák ako brno a notorik, práve včera večer vykrikoval pod oknami na svoju ženu, vraj, poď, ideme na jednu kapurku....myslím, že na polievku do krčmy nešiel,teda, no
..a inak len pohodu vám tu a padám odtiaľto.....no a tak...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vysvetlite mi, čo to je "kapurková"
Oblasť: vychodné Slovensko
Nárečie: zemplínske nárečie
Nárečové slovo: kapurková
Spisovný ekvivalent: zaverečný pohárik
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dám ešte, aby ste mali čo čítať pri kafi..od našej Lucky, z face..

Najnovší krátky slovník cudzích slov:

dogmatik - pes vycvičený na matematické úlohy
Snehurka - zmrazená jaternica
ananás - zborový výkrik dievčat hladných po sexe
vendety - výkrik záhoráckej mamy vyháňajúcej deti na dvor
virgule - povel obsluhe výrivky v kúpeľoch papuča - pozdrav manželke pri odchode
matrika - po záhorácky "mať hovorí"
kongeniálny - úžasne nadaný kôň
drbol - doktor, ktorému odňali titul
stehno - prosba Angličana, aby ho nezašívali
semester - navigácia Estery na určité miesto
požiarnik - na ceste do Žiaru nie je ani živej duše
ventilačný - vyhnanie hladného z jedálne
obariť - otcov závet dvom nehodným synom
aritmetika - sťažnosť Záhoráka po zhltnutí budíka
stoporiť - dĺžka ľudských nôh, vyjadrená v centimetroch
defilé - otázka Záhoráka na zmiznuté filé


3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať