Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://aktualne.atlas.sk/markiza-od-...izz/televizia/
...už fakt nemajú kde oprať lóve.....že "sexy šport" to čo už za úchyliaka bude kukať....trapné...amatérske...to fakt si myslia, že sa každý chlap po*erie z veľkých ceckov....
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Trošku humoru na začiatok horúceho týždňa:

Cigánsky párik sa vezme a sú na medových týždňoch.

> Cigánka sa prezlečie do sexi spodnej bielizne a ľahne si na posteľ.

> Vyzývavo sa pozrie na muža a zašepká: "Buď na mňa jemný, som
> ešte panna."
> Cigoš s revom vstane z postele, schmatne nohavice a utečie domov, aby
> topovedal otcovi.
> Otec ho upokojuje: "Neboj, nájdeš si inú. Ak nebola dobrá pre svoju
> rodinu,tak nie je dosť dobrá ani pre teba."
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
> Prišla Araňa na poštu s úsmevom na tvári a hovorí zamestnankyni
> pošty za okienkom:

> - Prišla som po love. Dneška dvadsatoho. Socialka.

> - Peňeži net a ani vecej nebudu! - hovorí zamestnankyňa pošty.

> - Ta co še stalo? Gadžove prestali robic ????
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Markiza si moze povedat boze ako sme hlboko klesli,ked uz su utiahnuty na to aby im Mojsej zachranoval sledovanost relacie Bez servitky a k tomu nejaky pokus o telenovelu,aspon podla uputaviek a nazvu Horuca krv,najprv som myslel ze to mexicka alebo spanielska tvorba./neviem preco neskusia dat nejaku zabavno sutaznu hru,vlastny sitkom,ceske komedie a serialy/
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No už som s afétkom prihlásená, označkovaná, oestekačkovaná, nový kľúč, serepetičky do auta - 130 eur v pr.eli
Ale u policajtov to bolo veľmi rýchle, až som sa čudovala, o pol deviatej som prišla a o pol desiatej odchádzala... asi všetci dovolenkujú a len blázni v takom hice prihlasujú autá...
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
No už som s afétkom prihlásená, označkovaná, oestekačkovaná, nový kľúč, serepetičky do auta - 130 eur v pr.eli
Ale u policajtov to bolo veľmi rýchle, až som sa čudovala, o pol deviatej som prišla a o pol desiatej odchádzala... asi všetci dovolenkujú a len blázni v takom hice prihlasujú autá...
toto pre mňa najdôležitejšia súčasť mojeho vozítka woodoo musí byť
1h to je rýchlo pre boha...ved ja by som tam už asi aj niečo spáchala........že masaker...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
toto pre mňa najdôležitejšia súčasť mojeho vozítka woodoo musí byť
1h to je rýchlo pre boha...ved ja by som tam už asi aj niečo spáchala........že masaker...
Keď to porovnáš so 4 hodinami pred asi rokom, keď sa hromadne vybavovali malé techničáky, a to za tie 4 hodiny si aj nič nevybavila, lebo bola obedňajšia prestávka a potom zasa si sa mohla postaviť do radu... ufff
A ešte príde na rad nejaký talizman, len rozmýšľam, čo to bude...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
toto pre mňa najdôležitejšia súčasť mojeho vozítka woodoo musí byť
1h to je rýchlo pre boha...ved ja by som tam už asi aj niečo spáchala........že masaker...
ja mám woodoo len občas na pravom sitze
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pozeram poplatky v sporitelni my isli z 15 centov za transakciu na 20 centov cize o viac ako 30 %,vdaka za to ze s nou bankujem a vdaka pan Fico /pre objektivitu treba dodat ze nie je iste ci by nezvysovali poplatky aj bez dodacneho odvodu-ostali uz len posledne tri zasadnejse veci ktore lisia Fica od pravice,zatial nedvihal dph,zachoval vianocny dochodok, nezaviedol skolne na denom, studiu vs-ale ktovie ci to nezaplatime na dvojitom zdaneni nehnutelnosti a inych opatreniach a ci sa to dotkne iba bohatych a strednej vrstvy,tej urcite a dotklo sa to aj najchudobnejsich lebo sa nebudu valorizovat davky hmotnej nudze pricom naklady zakladnych zivotnych potrieb rapidne narastaju.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Oblasť: vychodné Slovensko
Nárečie: zemplínske nárečie
Nárečové slovo: kapurková
Spisovný ekvivalent: zaverečný pohárik
kapura po východniarsky brána, a poriadni hostia napr pri svadbách kršteniach a pod dostávali pri bráničke ešte pohárik a odtiaľ kapurková to mi vysvetlili starousadlíci keď som tam bol nasadený.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
pozeram poplatky v sporitelni my isli z 15 centov za transakciu na 20 centov cize o viac ako 30 %,vdaka za to ze s nou bankujem a vdaka pan Fico /pre objektivitu treba dodat ze nie je iste ci by nezvysovali poplatky aj bez dodacneho odvodu-ostali uz len posledne tri zasadnejse veci ktore lisia Fica od pravice,zatial nedvihal dph,zachoval vianocny dochodok, nezaviedol skolne na denom, studiu vs-ale ktovie ci to nezaplatime na dvojitom zdaneni nehnutelnosti a inych opatreniach a ci sa to dotkne iba bohatych a strednej vrstvy,tej urcite a dotklo sa to aj najchudobnejsich lebo sa nebudu valorizovat davky hmotnej nudze pricom naklady zakladnych zivotnych potrieb rapidne narastaju.
mňa hlavne vytáča poplatok za vklad keš na vlastný účet čo je 0,45e, ani nevedia vysvetliť prečo je a akú má logiku....
ja mám balík za 3,90e v to je všetko, ale platím menej, lebo za platbu kartou mi vrátia nejaké lóve....
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

mňa hlavne vytáča poplatok za vklad keš na vlastný účet
.... a to ti ešte nedali poplatok za kukuč na zákazníka.


0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
pozeram poplatky v sporitelni my isli z 15 centov za transakciu na 20 centov cize o viac ako 30 %,vdaka za to ze s nou bankujem a vdaka pan Fico /pre objektivitu treba dodat ze nie je iste ci by nezvysovali poplatky aj bez dodacneho odvodu-ostali uz len posledne tri zasadnejse veci ktore lisia Fica od pravice,zatial nedvihal dph,zachoval vianocny dochodok, nezaviedol skolne na denom, studiu vs-ale ktovie ci to nezaplatime na dvojitom zdaneni nehnutelnosti a inych opatreniach a ci sa to dotkne iba bohatych a strednej vrstvy,tej urcite a dotklo sa to aj najchudobnejsich lebo sa nebudu valorizovat davky hmotnej nudze pricom naklady zakladnych zivotnych potrieb rapidne narastaju.
Mýlia sa ľudia, ktorí si myslia, že banky zvyšujú poplatky kvoli tomu odvodu bankovému- oni by to zdvihli aj bez toho- dokaz- už 10 rokov banky zvyšujú poplatky minimálne 2 krát do roka( či z odvodom , či bez) a zvyšovať budú-nevidíte to,že si z nás robia dojné kravy??? A tými kravami by sme boli aj bez odvodu...
Ja osobne bankujem bez poplatkov, skoro..., mám Mbank a všetko je OK...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mýlia sa ľudia, ktorí si myslia, že banky zvyšujú poplatky kvoli tomu odvodu bankovému- oni by to zdvihli aj bez toho- dokaz- už 10 rokov banky zvyšujú poplatky minimálne 2 krát do roka( či z odvodom , či bez) a zvyšovať budú-nevidíte to,že si z nás robia dojné kravy??? A tými kravami by sme boli aj bez odvodu...
Ja osobne bankujem bez poplatkov, skoro..., mám Mbank a všetko je OK...
Ja osobne Ficovi vyčítam iné- že nemá odvahu a charizmu Huga Chaveza- všetky banky by sa mali zoštátniť, zrušiť a ponechať len štátnu pokladnicu...
Lebo tieto banky sú len výpalníci obyčajní...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja osobne Ficovi vyčítam iné- že nemá odvahu a charizmu Huga Chaveza- všetky banky by sa mali zoštátniť, zrušiť a ponechať len štátnu pokladnicu...
Lebo tieto banky sú len výpalníci obyčajní...
alebo jednu štátnu banku ako voľbu pre podnikateľov ktorí nechcú živiť lichvárov v súkromných bankách, lenže on ako aj všetky politické strany sú zaviazané bankám za predvolebný úver.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
alebo jednu štátnu banku ako voľbu pre podnikateľov ktorí nechcú živiť lichvárov v súkromných bankách, lenže on ako aj všetky politické strany sú zaviazané bankám za predvolebný úver.
Tak tak- ja osobne moc nepropagujem Moslimskú vieru, ale tu majú pravdu v koráne, že pýtať úžernícke úroky za služby je ZAKAZANE !!! V tomto majú moslimovia pravdu...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pozdravujem Vás z prechodného pobytu u syna, robím operku vnúčikovi /5/ a vnučke/10/, je mi báječne piplem sa s kvetinkami, sem-tam ľahnem na lehátko, keď ma tam náš sloniak / pes- bernský salašnícky / pustí. Posielam poobedňajšiu kávičku, ešte idem zavolať Zitulke, ako sa jej darí, včera bola málinko lepšie, tak som sa veľmi tešila.....
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

terezamaria Pozri príspevok
Pozdravujem Vás z prechodného pobytu u syna, robím operku vnúčikovi /5/ a vnučke/10/, je mi báječne piplem sa s kvetinkami, sem-tam ľahnem na lehátko, keď ma tam náš sloniak / pes- bernský salašnícky / pustí. Posielam poobedňajšiu kávičku, ešte idem zavolať Zitulke, ako sa jej darí, včera bola málinko lepšie, tak som sa veľmi tešila.....
Terezka, nech Ti teda ide práca od ruky a pekne pozdravuj Zitulku, že jej držím prstíky, nech je rýchlo domka, zdravá a šťastná. Objímam a posielam pusu vnúčikom.
8 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Terezka, nech Ti teda ide práca od ruky a pekne pozdravuj Zitulku, že jej držím prstíky, nech je rýchlo domka, zdravá a šťastná. Objímam a posielam pusu vnúčikom.
Tak tak, nech už Zitulda príde sem, lebo som tu bez nej nejaký nesvoj, vystresovaný , smutnučký...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať