Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mňa vždy poteší jeden pán, len ma vidí a už z diaľky sa mi prihovára: "Bozkávam mladá pani"
Už ho keď len vidím, už sa musím usmievať, aj dnes sme sa stretli, išla som z obchodu, a jasné: Bozkávam...
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
alebo jednu štátnu banku ako voľbu pre podnikateľov ktorí nechcú živiť lichvárov v súkromných bankách, lenže on ako aj všetky politické strany sú zaviazané bankám za predvolebný úver.
škoda, že je len utopia...ked "chobotnica kšeftov" má chápadlá všade... po-prepájané je aj ne-prepojiteľné a všetko so všetkým súvisí.....a pritom sme taká mini republika....
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

pavol54 Pozri príspevok
kapura po východniarsky brána, a poriadni hostia napr pri svadbách kršteniach a pod dostávali pri bráničke ešte pohárik a odtiaľ kapurková to mi vysvetlili starousadlíci keď som tam bol nasadený.
...a správny Slováčisko vypije aj 4 kapurkové...
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

lujza.j Pozri príspevok
škoda, že je len utopia...ked "chobotnica kšeftov" má chápadlá všade... po-prepájané je aj ne-prepojiteľné a všetko so všetkým súvisí.....a pritom sme taká mini republika....
Nič z toho by mi až tak nevadilo ako to, že nakoniec ich (banky) aj zachraňujeme kadejakými eurovalmi, len aby nekrachli - keď zle investujú, prečo by nemohli krachnúť??? To nepochopím asi nikdy...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lenkak Pozri príspevok
mňa vždy poteší jeden pán, len ma vidí a už z diaľky sa mi prihovára: "Bozkávam mladá pani"
Už ho keď len vidím, už sa musím usmievať, aj dnes sme sa stretli, išla som z obchodu, a jasné: Bozkávam...
Ja som dnes vyšla z obchodu, na múriku sedel mladší muž s bábätkom na rukách, v tom za sebou počujem staršieho muža:
Jéj, daj mi potrimac! Ja už som tak dávno netrimal na rukách také malé!
Než som sa nazdala, už ho aj pestoval. Mala som chuť sa pridať.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dáš aj nám?
549404_10150852850777530_1719684790_n.jpg  
552643_517028581646275_2068067266_n.jpg  
1/1
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zimama Pozri príspevok
Nič z toho by mi až tak nevadilo ako to, že nakoniec ich (banky) aj zachraňujeme kadejakými eurovalmi, len aby nekrachli - keď zle investujú, prečo by nemohli krachnúť??? To nepochopím asi nikdy...
mne vadí aj ked s tým nič neurobím.....zisky majú mega a aj tak sú to mrchy nenažraté....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

moze byt?

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
dáš aj nám?
takúto?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


aj takýto je Jadran....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
mňa vždy poteší jeden pán, len ma vidí a už z diaľky sa mi prihovára: "Bozkávam mladá pani"
Už ho keď len vidím, už sa musím usmievať, aj dnes sme sa stretli, išla som z obchodu, a jasné: Bozkávam...
..

..už by si mala byť voči nemu ústretová a otrčiť aspoň líčko, nech sa furt neopakuje...takto sa zdravilo kedysi dávno, pamatám, aj ako decká sme zdravili "boskávam"...alebo len "skávam"...ale páni za mojej mladosti veru takto gentlemansky!..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Zimama Pozri príspevok
...a správny Slováčisko vypije aj 4 kapurkové...
ta to tak u nas chodi,do jednej noohy do druhej nohy do tretej nohy,jedna kapurkova,druha kapurkova a skoncis v sancu
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pepsikova Pozri príspevok
..

..už by si mala byť voči nemu ústretová a otrčiť aspoň líčko, nech sa furt neopakuje...takto sa zdravilo kedysi dávno, pamatám, aj ako decká sme zdravili "boskávam"...alebo len "skávam"...ale páni za mojej mladosti veru takto gentlemansky!..
ale veď je taký zlatučký, usmejeme sa, prehodíme pár slov. Minule ako ma zbadal, pri svojom vchode schody skoro preletel, našťastie ustál to.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
kukučka Pozri príspevok
Ja som dnes vyšla z obchodu, na múriku sedel mladší muž s bábätkom na rukách, v tom za sebou počujem staršieho muža:
Jéj, daj mi potrimac! Ja už som tak dávno netrimal na rukách také malé!
Než som sa nazdala, už ho aj pestoval. Mala som chuť sa pridať.
keď budeš mať chuť a pôjdeš okolo, stav sa. Už síce malinké bábo nemám, ale ten 10 mes. povarovať neodmietne. Je síce vysoké riziko ošklbania vlasov, zistenie ostrosti zubov, ale ten široký úsmev by sa Ti páčil.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lenkak Pozri príspevok
ale veď je taký zlatučký, usmejeme sa, prehodíme pár slov. Minule ako ma zbadal, pri svojom vchode schody skoro preletel, našťastie ustál to.
ide po tebe...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

......by ohrozili plnenie úloh armády.....

mi niečo uniklo...akú úlohu plní....
http://www.topky.sk/cl/10/1321368/Ob...ie-uloh-armady
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zase si priplatíme http://spravy.pravda.sk/ceny-benzinu..._sk_domace_p12
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


ulievam....vychladené.......kto si dáááá
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://spravy.pravda.sk/vydanie-mell...48_sk_svet_p12 Nechcite počuť môj názor na ten humbug okolo neho.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať