Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Hlavne,že minule som to tu písal...-som písal,že treba chodit zásadne s rakúskymi cestovkami a nie zo slovenskými- to je tak nepočúvate Stanislava 1975 a potom to tak dopadne- Stanislav vie čo a jak, Stanislav Vám chce len dobre...
Indeed Pozri príspevok
Tak jej treba,
a aj všetkým, čo ohrnaju nos nad Bulharskom....
...jeden za 18 .....a druhý za 20 - 2 .......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lenkak Pozri príspevok
Stanko všetko vie, všetko videl, všetko počul a ešte k tomu je krásavec.
...šak prečo nebol celý júl pripojený ???........šak šiel do Bulharska ...na plastiku ksichtu bol objednaný.....

...včul je celkom fešák ...

0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
len nejako je už vychudnutý kde je tých 112kg, či 108?
ale nie, Stanko je zlatučký.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dajte Stankovi pokoj, on je dobrý a fešák /v dobrom to myslím/.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
MarcelkaT Pozri príspevok
Dajte Stankovi pokoj, on je dobrý a fešák /v dobrom to myslím/.
veď ja osobne som nič špatného o Stankovi nenapísala , ba dokonca že je zlatučký
fuuu tu aby človek radšej ani nič nepísal.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chlapi neviete kde sa mi mohla stratiť jojHD, včera upc nahadzovalo novú tv a ked sa mi ukončilo ukladanie kanálov...tento kanálový kanál mi vykapal....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...šak prečo nebol celý júl pripojený ???........šak šiel do Bulharska ...na plastiku ksichtu bol objednaný.....

...včul je celkom fešák ...

Buchač, čo si sa zjančil? Ja a na dovolenku do BG? Si zapamataj- Chorvátsko je krajina snov...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Buchač si myslí, že som ešte mladý- ale nejsom- myslí si,že som neskúsený-ale nejsom-Stanislav nieje namyslený, arogantný tuberák, nikdy nerozpráva len bla bla, keby nemal charizmu,tak už má sánku zlomenú,nieje žiarlivá maska ako manželka Ivan Mikloša, je silný ako s.r.o. Detox...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Buchač si myslí, že som ešte mladý- ale nejsom- myslí si,že som neskúsený-ale nejsom-Stanislav nieje namyslený, arogantný tuberák, nikdy nerozpráva len bla bla, keby nemal charizmu,tak už má sánku zlomenú,nieje žiarlivá maska ako manželka Ivan Mikloša, je silný ako s.r.o. Detox...
...STANO !!!....ja nemyslím - ja viem ....
...slovo za slovom teraz vyvrátim - zdôvodnim ...

Mladý ???...čo je to vek ???...niektorý mladý sa cíti jak starec a platí to aj opačne ....
...ja som niekedy schopný na tie plienky ...

Neskúsený ???...čo je to skúsenosť ???...malé dieťa sa popáli na piecke a podobne , nuž skúsenosť má do smrti ...postaršejšejší pochodí celý svet a nič mu to nedalo ...

Namyslený ???...skôr by som povedal , že reálny ...

Arogantný ???...ani nie , prirovnal k sebe - za ironikov sme občas ...obaja.......arogancia môže síce prísť , no to je až v druhom slede ...

Na zlomenú sánku ani charizmu jeden nemusí mať ...alebo jej má až príliš .........
...že dôjdem ???....zlomím ???

...kto je to Mikloš ???...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trochu guľovačky.....
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tolko tem tu je ohladom energetickeho centra,tolko anonymnych hrdinov ale ked treba sa ozvat televizii,zrazu nieto hrdinov a radsej budu platit pokuty./netvrdim ze by ich to obislo,to pltenie pokut-ale tak to vyzera potom ze vsetko co sa tvrdi su vymysly a to je potom voda na mlyn takym podvodnikom/
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

posielam obednu kaficu, aj cajik, meltu, kto co chcete ... a idem okna umyt bo uz nevidim cez ne ... a zajtra dam aj auto ... zaprasene je ze az
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...dumem ....v sobotu a či nedeľu si asi hodím mašľu ......že neprežijem ???
Ja mať taký dôchodok ako Ty, tak by som to tu ani nebola pricapila. Ešte že som si natankovala desať litrov preventívne pred dvomi týždňami. A keď sa naštvem, budem chodiť autobusom pokiaľ nezlacnia naftu. Niekde som čítala, že začiatkom septembra býva zvykom zlacňovať PHM. Tak uvidím.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Indeed Pozri príspevok
Tak jej treba,

a aj všetkým, čo ohrnaju nos nad Bulharskom....
..prepáč, ale to bolo trápne... niekomu želať takú dovolenku...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

cudujem sa ze ludia sa tam hrnu,aj ked Markiza sa prepada na uroven skoro dekadencie a zjavne kasle na vkus divakov a potom to dopadne nejak takto http://www.aktuality.sk/clanok/21252...ia-pred-detmi/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
cudujem sa ze ludia sa tam hrnu,aj ked Markiza sa prepada na uroven skoro dekadencie a zjavne kasle na vkus divakov a potom to dopadne nejak takto http://www.aktuality.sk/clanok/21252...ia-pred-detmi/
má prázdnu lebkovú komoru
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

srska Pozri príspevok
má prázdnu lebkovú komoru
no čo už - mozog padol o niečo nižšie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
cudujem sa ze ludia sa tam hrnu,aj ked Markiza sa prepada na uroven skoro dekadencie a zjavne kasle na vkus divakov a potom to dopadne nejak takto http://www.aktuality.sk/clanok/21252...ia-pred-detmi/
Mne sa aj tak páčia malé prsia- neviem, viac ma priťahujú ako nejaké obrovské...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma Pozri príspevok
no čo už - mozog padol o niečo nižšie
ale tragédia je to, že je to nákazlivé.....je toho dosť........ale neva, že nemá mozog hlavne že má kozyteda ako pre koho...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dneska ma inak potešili 2 poraďáčky- Lenkak a MarcelkaT....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať