Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
myslíš tá vo Wolfstale? nafta nevieš za koľko?
vlastne áno, wolfstal - nanovo otvorená pumpa - nafta netuším koľko
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
vlastne áno, wolfstal - nanovo otvorená pumpa - nafta netuším koľko
ale vieš že v hainburgu je lacnejšie...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
ale vieš že v hainburgu je lacnejšie...
eé - 1,498/l v mojom prípade asi dali na tej avanti uvádzaciu cenu, lebo bola v rekonštrukcii cca 2 mesiace
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potešilo ma dnes, že je konečne zateplený balkon odvonku aj stienky okožované...kúsok sa ešte dorobí zajtra...vydýchla som si...a možno, ak sa ochladí v noci, aj sa nadýchnem..lebo žijem len zo zvyku, železná košeľa nepustí,ale ochladiť by sa mohlo, lebo hrozí, že sa roztopí a nebude nišť!..
..ešte idem skontrolovať, či buchty už sú v laponsku a odpadnem..
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Skóre detičiek košických privatizérov

je také:

a) Mladý Rezeš - jedna baba rozmazaná na ceste.
b) Mladá Smereková - jeden taxikár rozpučený a pasažier odišiel bez jednej nohy.
c) Mladá Rezešová - traja upečení maďari.

Dohromady 5 mrtvol a jedna noha.

Skóre mohlo byť lepšie, ale mladej Rezešovej štvrtý ušiel, síce popálený, ale nenechal na mieste žiadnu významnú časť tela, takže sa neráta.

zdroj: diskusia na sme.sk http://kosice.korzar.sme.sk/diskusie...ody-vazbu.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
eé - 1,498/l v mojom prípade asi dali na tej avanti uvádzaciu cenu, lebo bola v rekonštrukcii cca 2 mesiace
no už je otvorená dlhšie...ceny stále vyššie ako v han...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..potešilo ma dnes, že je konečne zateplený balkon odvonku aj stienky okožované...kúsok sa ešte dorobí zajtra...vydýchla som si...a možno, ak sa ochladí v noci, aj sa nadýchnem..lebo žijem len zo zvyku, železná košeľa nepustí,ale ochladiť by sa mohlo, lebo hrozí, že sa roztopí a nebude nišť!..
..ešte idem skontrolovať, či buchty už sú v laponsku a odpadnem..
nechápem......
pepsi.....klobúk dolu, pred tebou a tvojou bandou, čo stvárate v tomto teple.....ale aj mne je fasa....na krížoch nalepená náplať + omotaná deka okolo pása pre vytváranie suchého tepla....asi už skapem....
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

nemám pri diskusii možnosť prilepiť prílohu, napr. foto. Neponúka mi pri písaní tú píšem polopatisticky -spinku-. Čo robím zle, alebo čo mám zle nastavené, alebo zablokované nebodaj.
Tak poraďte. Preklikala som už všetky možnosti, alebo že by mi niečo bolo uniklo. Keby som napr. teraz chcela pripojiť prílohu tak mi to vôbec neukazuje túto možnosť.Dala som to do tejto témy, lebo ma to rozčuluje a hlavne táto téma je najčastejšie navštevovaná, tak snáď niekto pomôže.
Naposledy upravil ela77 : 22.08.12 at 19:34
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tému skús pridať kliknutím hore na zelené plus: +Pridať otázku. Malo by Ti naskočiť Výber porady a zoznam tém. Skús zadať tému do Poraďáckej kaviarne, napr. Skúška . Som pri počítači, tak ju overíme. (Potom ju budem môcť aj zmazať, len aby si si to vyskúšala)
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ela77 Pozri príspevok
nemám pri diskusii možnosť prilepiť prílohu, napr. foto. Neponúka mi pri písaní tú píšem polopatisticky -spinku-. Čo robím zle, alebo čo mám zle nastavené, alebo zablokované nebodaj.
Tak poraďte. Preklikala som už všetky možnosti, alebo že by mi niečo bolo uniklo. Keby som napr. teraz chcela pripojiť prílohu tak mi to vôbec neukazuje túto možnosť.
Daj si pred napísaním textu formátovať odpoveď. Nad textom v ľavom hornom rohu máš formátovať text ...(po rozkliknutí nájdeš aj spinku)
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
no už je otvorená dlhšie...ceny stále vyššie ako v han...
Zajtra ide môj muž do AUT, kde je teda n95 lacnejší?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ela77 Pozri príspevok
nemám pri diskusii možnosť prilepiť prílohu, napr. foto. Neponúka mi pri písaní tú píšem polopatisticky -spinku-. Čo robím zle, alebo čo mám zle nastavené, alebo zablokované nebodaj.
Tak poraďte. Preklikala som už všetky možnosti, alebo že by mi niečo bolo uniklo. Keby som napr. teraz chcela pripojiť prílohu tak mi to vôbec neukazuje túto možnosť.Dala som to do tejto témy, lebo ma to rozčuluje a hlavne táto téma je najčastejšie navštevovaná, tak snáď niekto pomôže.
..

..no ked napíšeš príspevok, naspodu máš "formátovať odpoveď"..klik na to, rozbalí sa o čosi väčšie okno s tvojím príspevkom a v ľavom rožku je taká drobná šípka, na tú klik a vybalí sa ti ponuka všetkého možného-aj tej spinky na prílohy...a fičíš, pridáš, dodáš a pricapíš...z počítača váčšinou tak dávam, inak len kopírujem z iných stránok..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
nechápem......
pepsi.....klobúk dolu, pred tebou a tvojou bandou, čo stvárate v tomto teple.....ale aj mne je fasa....na krížoch nalepená náplať + omotaná deka okolo pása pre vytváranie suchého tepla....asi už skapem....
..

..mojík, ale to nemáš suché teplo..to máš spotené teplo!...suché teplo ti vyrobí napríklad stará pokrievka, zohriata nad plynom a zabalená v osuške...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám, kafa je už na ceste, aj čajík aj dáke raňajky som poslala,inak nič...práve pozerám tú smršť, čo sa stala na záhorí..no prečo sa ten lejak nerozložil po troške všade a nyje na jednom mieste narobí škodu a na druhom je sucho ako na sahare!..
...a idem zabiť nášho mäsiara!..kúpila som šarkanovi kosti a hnusák, tie kosti smrdia, asi mu ich predtým dám ochutnať!..
..nech vás nič nenasejeduje hneď od rána!..
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Neviem, prečo ma musel obrovský lejak zobudiť ráno o štvrtej... ?!
Neni nárok si trošku pospať?
Zahrmelo dvakrát, najskôr popršalo len trošku a potom lejak neskutočný. Už som si myslela, že začnú padať krúpy, taký buchot bol...
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lejak riadny, ale záhrada suchá - idem polievať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Zajtra ide môj muž do AUT, kde je teda n95 lacnejší?
na JET v hainburgu pri Bille, ale to si môže kuknúť aj sám cestou /aby na mňa nenadával/ cestou lebo je to posledná pumpa, prvá je pred lídlom na ľavo, potom oproti lidlu v pravo a táto je na kruháči pri obchodoch čo sú v zadu....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešilo ma, že starý pán Pali Demitra sa po 3 dňoch našiel a v poriadku...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
AlaNR Pozri príspevok
Neviem, prečo ma musel obrovský lejak zobudiť ráno o štvrtej... ?!
Neni nárok si trošku pospať?
Zahrmelo dvakrát, najskôr popršalo len trošku a potom lejak neskutočný. Už som si myslela, že začnú padať krúpy, taký buchot bol...
O 3:15 som pobehovala po záhrade a zbierala prádlo... dnes ráno hneď káva, ja keď ju normálne dám až po obede..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Potešilo ma, že starý pán Pali Demitra sa po 3 dňoch našiel a v poriadku...
...budem možno za hnusáka , len poznamenám .....


...ešte šťastie .......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať