Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
Na to by som rád dostal odpoveď.
si
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
šak to- čakám a čakám roky,že ma niekto osloví a ništ...-a taký premiér ako lusk by bol zo mňa...
..

..marí sa mi, alebo si len domýšlam..kedysi nedávnejšie tu boli voľby, navrhovali sa premier, ministri,podministri...nesce sa mi to hladať, ale tuším si bol niekde aj navrhnutý...či?..
si sa zdekoval, či čo sa stalo?..(ale možem sa aj mýliť,to fakt!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dával had včera fotky z tej stavby, čo budujú v Kaaunisvaare..a materiál, drahé trubky všemožných rozmerov a kadečo bolo len tak na nádvorí pekne naskladané podľa chuti a veľkosti, rozdelené uložené..no a pýtam sa ho, kde je koniec toho dvora, teda kde je ohrada, múr, ochranka, kamery, strážna služba, však je to drahý materiál...a syník , vraj, tam nie sú múry, any ploty, ani ochranka...ja teda, ešteže viem, kde to je, lebo toto by určite nebolo na slovensku...
..no a na slovensku nemože byť úradnícka vláda preto, lebo úradníci povačšine majú na svoje domy úvery a dlhy a keby začali vládnuť, pobrali by- ktorý čo, skade , potrebuje a nezostal by ani plot...títo čo teraz vládnu, berú už len peňáze, to tak nevidno..a že neni na nič, no tak neni...a ak niekoho náhodou pristihnú, tak to zvalia na sociálne potreby,ktoré sú bohovsky drahé...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..marí sa mi, alebo si len domýšlam..kedysi nedávnejšie tu boli voľby, navrhovali sa premier, ministri,podministri...nesce sa mi to hladať, ale tuším si bol niekde aj navrhnutý...či?..
si sa zdekoval, či čo sa stalo?..(ale možem sa aj mýliť,to fakt!..
Bol som navrhnutý na ministra vnútra,ale to je troška pod moju úroveň, nemyslíš pepsi?-berem len premiéra...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Bol som navrhnutý na ministra vnútra,ale to je troška pod moju úroveň, nemyslíš pepsi?-berem len premiéra...
..

..pekne!..nechápeš, že niekde treba začať?..pomaličky by si sa vypracoval a pri najbližších volbách by sme ťa podporili, naklikali by sme ti hlasov a si v kresle!..
(ja osobne by som ti klikala jedine vtedy, keby si mal fúzy
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem, skákali ste tu niekto gumu? Mňa občas baby zavolali ked nemali nikoho do 3-jky...-najhoršie boli 6-tky a brnkané-to boli až nad pás a tak sa brnkalo s tou gumou, to bola fuška...
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

pepsikova Pozri príspevok
..

..no tak ten cibuľový šalát...to sú v šupke uvarené malé zemiaky, ktoré sa mi nechce čistiť normálne..pokrájané na hranatom krájači..a k tomu je varený nálev, ktorý si urobíš tak, že nakrájaš na drobno cibuľu, hodíš do kastrolika, zaleješ dorovna vodou, pridáš ocot podľa chuti, trochu cukru, soľ, celé čierne korenie, mleté korenie z mlynčeka a povaríš tak 1/2 hodinky..vychladíš a zaleješ tie krumplače, pomiešaš a dáš k tomu, fašírku, šniceľ, bársčo opekané...a zješ...(moji hadi to žerú, nejedia...
... kolega v robote hovorí, že ho pozná pod názvom: židovský šalát ... a že je to ozaj dobrotka ... no ... mám slinky, že až ...
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

pepsikova Pozri príspevok
...dával had včera fotky z tej stavby, čo budujú v Kaaunisvaare..a materiál, drahé trubky všemožných rozmerov a kadečo bolo len tak na nádvorí pekne naskladané podľa chuti a veľkosti, rozdelené uložené..no a pýtam sa ho, kde je koniec toho dvora, teda kde je ohrada, múr, ochranka, kamery, strážna služba, však je to drahý materiál...a syník , vraj, tam nie sú múry, any ploty, ani ochranka...ja teda, ešteže viem, kde to je, lebo toto by určite nebolo na slovensku...
..no a na slovensku nemože byť úradnícka vláda preto, lebo úradníci povačšine majú na svoje domy úvery a dlhy a keby začali vládnuť, pobrali by- ktorý čo, skade , potrebuje a nezostal by ani plot...títo čo teraz vládnu, berú už len peňáze, to tak nevidno..a že neni na nič, no tak neni...a ak niekoho náhodou pristihnú, tak to zvalia na sociálne potreby,ktoré sú bohovsky drahé...
-prisámfakt, pepsi, že tvojmu syníkovi závidím!?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...dával had včera fotky z tej stavby, čo budujú v Kaaunisvaare.
...to kde je ...???
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem, skákali ste tu niekto gumu? Mňa občas baby zavolali ked nemali nikoho do 3-jky...-najhoršie boli 6-tky a brnkané-to boli až nad pás a tak sa brnkalo s tou gumou, to bola fuška...
a včul Ťa neštve, že Ťa baby nevolajú, keď nemajú koho do trojky?
A ten zbytok - až sa mi vlasy skučeravili ale to až po 22.00... chi-chi
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

buchač Pozri príspevok
...to kde je ...???
-žeby Laponsko?
/v starších príspevkoch písala pepsina, že mladý tam išiel pracovať - ak si to dobra pamatám/
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

buchač Pozri príspevok
...to kde je ...???
ujo google nasiel toto: http://www.investinnorrbotten.se/bus...n-kaunisvaara/
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Bol som navrhnutý na ministra vnútra,ale to je troška pod moju úroveň, nemyslíš pepsi?-berem len premiéra...
Prečo chceš byť bábka bez vlastnej vôle,to by Ti vyhovovalo?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...to kde je ...???
..

..na samom kraji švédska,skoro už v laponsku..na severnom póle...pol roka o tom tu píšem a ty sa teraz opýtaš!...to ako ma čítaš?..šmarjenkysvaté...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
buchač Pozri príspevok
...to kde je ...???
najlepší dnešný príspevok.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
hnusné mikrospánky nemám ich rada.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
najlepší dnešný príspevok.
..

..fakt!..rozmýšlam, či sa to náhodou nepýta budúci politik!..lebo tam je zlatá baňa!..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

napato čakám, či tú špinavú handru zoberu do vazby- ak áno, otváram šampanské...-pevne verím, že HU súdy sú aspoň troška menej skorumpované ako naše...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..na samom kraji švédska,skoro už v laponsku..na severnom póle...pol roka o tom tu píšem a ty sa teraz opýtaš!...to ako ma čítaš?..šmarjenkysvaté...
nie náhodou FÍNSKA ( ??? ) pEPSINA...-Lebo švedsko má od laponska hodne ďaleko...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
http://sk.wikipedia.org/wiki/Laponsko
Laponsko môže byť:


3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať