Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...hej , teraz už hej ........

...a má byť čo ???......snáď sa mám posrať a so mnou ďaľších X ...???
Pokiaľ neuvidím novelu , tak neriešim tú jednu vetu ...nič totiž nevraví , len široké všeobecno spomína...

...a mimochodom , neverím tomu nejak ...
...lebo hentá novela nemôže ísť retroaktívne , t.j. bude sa týkať len tých , ktorí pôjdu po zavedení novely do výsluhy ...

...ak by to predsa len schválil parlament pod vedením dzignutého predsedu vlády , holt iné vetry potom nastanú .....a jednom miernom vánku som už totiž začul ...
Myslíš si stále, že príde víchrica? Ja nie, zdania všetkých a všetko a nie retroaktívne, ale od januára. Kašlú sa oni na národ . Za chvíľu budeme platiť aj daň z dýchania. Len dúfam že to nebude podľa váhy, lebo už aby som začala chudnúť http://openiazoch.zoznam.sk/cl/12395...-zvysenie-dani
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Myslíš si stále, že príde víchrica? Ja nie, zdania všetkých a všetko a nie retroaktívne, ale od januára. Kašlú sa oni na národ . Za chvíľu budeme platiť aj daň z dýchania. Len dúfam že to nebude podľa váhy, lebo už aby som začala chudnúť http://openiazoch.zoznam.sk/cl/12395...-zvysenie-dani
..

..no, čo sa týka dane z dýchania- tú predsa platí každý, kto s recepisom prekročí prah lekárne...a tá teda stúpa kozmickým tempom!...za to, že žije, hlavne dôchodca!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
všade píšu, že iron mine
..

..jáááj, no keby fšade písali, že je tam nálezisko zlata, bol by tam klondajk a veru aj ploty a ohrady by potrebovali!..chapeš, nyje!.....

..jáááj, ty múdry chlapec!..ak máš predstavu, koľko zarobí kvalitný zvárač u nás a orientačne, koľko zarobí tam, tak zlatá baňa vysvetľuje všetko...ale to len medzi nami dvomi
Naposledy upravil pepsikova : 25.08.12 at 11:41
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trošku chladu posielam....
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vidim ze nespravodlivost sa rozmaha vsade-vid pripad ked Lanceovi Amstrongovi idu po rokoch odnat tituly pre udajny doping aj napriek tomu ze mu nikdy ziadny nepreukazali.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..jáááj, no keby fšade písali, že je tam nálezisko zlata, bol by tam klondajk a veru aj ploty a ohrady by potrebovali!..chapeš, nyje!.....

..jáááj, ty múdry chlapec!..ak máš predstavu, koľko zarobí kvalitný zvárač u nás a orientačne, koľko zarobí tam, tak zlatá baňa vysvetľuje všetko...ale to len medzi nami dvomi
jáááj pepsi - zlatá baňa tak pre tvojho chalana - ale ten krút by som nechcel zažívať cez tamojšiu zimku
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft Pozri príspevok
Takže to možno chápať aj takto, že daň z VD 19% + stabilizačný odvod 10% - kua - šak je to skoro tretina.

To potom fakt bude ten dôchodok 300€.
a este to vyzera na zdravotne odvody
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

1Dara Pozri príspevok
a este to vyzera na zdravotne odvody
chvalabohu, že o tom nemusím premýšľať. bo to na infarkt.
ale vlastne to mám zajedno - musím rozmýšľať ako zaplatiť za zamestnancov v 2013 čo najmenej do 8180
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neviem, ale roberta7 asi skúša nahnať počet príspevkov. V priebehu 6 minút zadala 6 rovnakých tém!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Neviem, ale roberta7 asi skúša nahnať počet príspevkov. V priebehu 6 minút zadala 6 rovnakých tém!
..

..nooo, ak jej do každej podrobne odpovieme, tak hádam aj pochopí, čo chce vedieť!...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no aj vojaci by si mohli založiť svoju tému, potešili by ma
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
pepsikova 27 Minutes Ago #19502

..no, snažím sa to prečítať a porozumieť tomu,lebo sa to týka aj môjho brata, ale poviem ti, nie som múdra z tohoto!...

no to znamena, ze z vysluhoveho dochodku ti vezmu 10% aby bolo na dochodky v buducnosti - to ale neznamena, ze ti v buducnosti zdvihnu dochodok alebo dostanes nejaku davku navyse, pripadne vianocny vysluhovy dochodok

este aj valorizaciu 3 % tohto roku stopli a do buducna dali (a este pripravuju dalsiu zmenu), ze to vyzera, ze valorizacie sa uz asi nedozijem
by som chcela vedieť kto nám vykuchal účet miklos...alebo nejaký iný oný
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Valorizácia sa odvíjala od výšky funkčných platov - nakoľko tieto stagnujú (a často stagnovali aj v minulosti aj 4 roky) - tak sa aj valorizovalo - teda nijako. A keďže v štátnom rozpočte plánujú 0,99% HDP na armádu (miesto 1,09%), tak ani platy nestúpnu, teda ani dôchodky sa nebudú valorizovať - ešte zoberú.
To sme teda dopadli - dostaneš dôchodok, z ktorého ti zoberú, aby si dostal dôchodok - je to asi také, že dostaneš chlieb, z neho ti zoberú krajec, aby si ten krajec dostal zajtra, ale zajtra ti opäť zoberú krajec, aby ..........



Lu- aj ten nejaký oný - šak potrebujú na nové kravatľe - červené, pásikavé. A tiež na nových úradníkov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Ak ešte nemáš dôchodkový vek a podáš si DP, zrazenú daň ti pri VD 300€ vrátia. (môžeš si uplatniť ročnú NČZD).K čomu je dobrý ten "cirkus" vo forme podaní DP, neviem... Postihne to VD, ktorí popri poberaní VD pracujú.
...sorry za výrazy .....

Možem ( a ani neprepytujem ) nasrať na daňové priznanie ...to dostanem až o rok , no love sú potrebné predsa každý mesiac ...

Serú ma doslovne také myšlienkové pochody nejakého Kažimíra , ktorý zožral zvyšky múdrosti sveta ( šak predseda je väčší nenažranec )...
Smer je proste strana plná pakov...

Logika počtov ( Má dať - dal ) proste nepustí ...som iba zvedavý , čo sa bude diať následne ...
Veď si vezmime ...príkladne jeden má :
- hypotéku ...na nehnuteľnosť , či podnikanie
- lízing na auto
- rôzne poistky
- telefón , internet atď..
- iné
Tieto záväzky finančného charakteru si jeden vzal toť nedávno a ešte nejaký ten piatok budú trvať ...
...a banka , poisťovňa , operátor nie je charita...a výpovedné lehoty sa nedajú len tak , zo dňa na deň urobiť ...
No , keď k dôjde k situácii , že sa výsluhový zdaní tými cca 20 % , šak to je o dršku...
Naposledy upravil buchač : 27.08.12 at 09:00
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nový člen.... Stanko00 trošku to tu nepochopil...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
nový člen.... Stanko00 trošku to tu nepochopil...
stanko00, chce hneď mená
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
stanko00, chce hneď mená
no mená sú skôr na FB si to asi poplietol.....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j Pozri príspevok
by som chcela vedieť kto nám vykuchal účet miklos...alebo nejaký iný oný
Všetci maju svoj diel viny,ale nad otca národa nie je.Na ktoré kupele pozrieš,tam je aspon podiel.A o pôde a lesoch ani nevravím,potichu má strčených svojich.Ved aj za predošlej Robertkovej vlády potichu bol na lesoch jeho zať.A potom sa to robia výmeny pozemkov.Je to proste jednička.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

misoft Pozri príspevok
Takže to možno chápať aj takto, že daň z VD 19% + stabilizačný odvod 10% - kua - šak je to skoro tretina.

To potom fakt bude ten dôchodok 300€.
No to vieš,bohatí musia pykať,nedá sa nič robiť.Istoty sú istoty.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lujza.j Pozri príspevok
nový člen.... Stanko00 trošku to tu nepochopil...
Ale nie, nie je! Ale ... čas ukáže, či nebude?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať