Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
vidim ze nespravodlivost sa rozmaha vsade-vid pripad ked Lanceovi Amstrongovi idu po rokoch odnat tituly pre udajny doping aj napriek tomu ze mu nikdy ziadny nepreukazali.
Celá USADA ,nech ide do čerta- Lance is Nr.1 !!!!
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
...sorry za výrazy .....

Možem ( a ani neprepytujem ) nasrať na daňové priznanie ...to dostanem až o rok , no love sú potrebné predsa každý mesiac ...

Jebú ma doslovne také myšlienkové pochody nejakého Kažimíra , ktorý zožral zvyšky múdrosti sveta ( šak predseda je väčší nenažranec )...
Smer je proste strana plná chujov...

Logika počtov ( Má dať - dal ) proste nepustí ...som iba zvedavý , čo sa bude diať následne ...
Veď si vezmime ...príkladne jeden má :
- hypotéku ...na nehnuteľnosť , či podnikanie
- lízing na auto
- rôzne poistky
- telefón , internet atď..
- iné
Tieto záväzky finančného charakteru si jeden vzal toť nedávno a ešte nejaký ten piatok budú trvať ...
...a banka , poisťovňa , operátor nie je charita...a výpovedné lehoty sa nedajú len tak , zo dňa na deň urobiť ...
No , keď k dôjde k situácii , že sa výsluhový zdaní tými cca 20 % , šak to je o dršku...
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí ***** a ****...
Naposledy upravil Dav : 25.08.12 at 20:57 Dôvod: vulgarizmy
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí *********
..

..no, nedá mi-Indy, keby dal hlas jeden, alebo sto, tak chápem tie ujky a ičky...ale milion hlasov, to je teda hotová skaza národa..kde si len ty bol pred voľbami, Indy, však si teraz otrep hlavu o múr a hybaj klačať do kúta, za to, že si nám, pri*ebaným nedal to správne vysvetlenie!..ach, Indy!..vieš, že len väčší -uj a -ič mi môže povedať, že som -iča,lebo ten vie, o čom hovorí...
Naposledy upravil Dav : 25.08.12 at 20:58 Dôvod: vulgarizmy v citovanom príspevku
4 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

všetko može PROPAGANDA, vymývanie mozgov atd.

JA som voliť NEBOL...

NIKOHO.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, nedá mi-Indy, keby dal hlas jeden, alebo sto, tak chápem tie ujky a ičky...ale milion hlasov, to je teda hotová skaza národa..kde si len ty bol pred voľbami, Indy, však si teraz otrep hlavu o múr a hybaj klačať do kúta, za to, že si nám, pri*ebaným nedal to správne vysvetlenie!..ach, Indy!..vieš, že len väčší -uj a -ič mi môže povedať, že som -iča,lebo ten vie, o čom hovorí...
TAK !!! Toto treba vytesať do kameňa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja osobne tiež patrím medzi -otov a iče...,volil som Smer a nehanbím sa za to a nabudúce ich budem zasa voliť, len aby sa zasa sem nedostala tá čierňava čo tu bola a pritom nie som žiaden fanatik do Smer-u, ani som ich nevolil od počiatku ale prešiel som k ním z KSS...


( buchy ma teraz zožere...:-)))
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 25.08.12 at 15:39
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
TAK !!! Toto treba vytesať do kameňa...
Tak , tak presne ...súhlasím , inak sa ani nedá ...Ty vždy dobre vravíš...
Len by som trošička , Stano , špecifikoval ten kameň....

...vytesať do NÁHROBNÉHO KAMEŇA...



...na epitafe ani tak nezáleží ...skôr na tých , ktorí by pekne hlboko pod kameňom ležali ...


P.S.:
...mám známeho hrobára , dosť hrobov už vykopal ...myslím si , že viacerí by ruku k dielu priložili...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Tak voľte KSS !

či Úsvit, alebo ako sa to volá..

možno zavedú plánované hospodárstvo s fixným platom pre KAŽDÉHO 1400 €...

Za takých podmienok volím KOMUNISTOV

a všade sa s tym PRIZNÁM a vobec sa nebudem za to HANBIŤ.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ono je to prakticky fuk, koho volíš - či Smer, či Šípku, či KDH svätuškárov, či KSS idealistov - všetko je jedno, pretože oni akonáhle sa dostanú k moci, zabúdajú, odkiaľ prišli, myslia len na to, ako mať trvalý vysoký príjem, ako využiť tie 4 roky (a možno aj viac), pretože oni už nie sú ľud - oni sú ELITA!
A elita musí míňať - je jedno kde a koľko, jednoducho musí, lebo to nie sú ich peniaze (ich to netrápi). No a keď vznikne diera, kto ju zapláta? No predsa tí, ktorým oni sľubovali hory-doly, dušovali sa, ako "zatočia" s tými pred nimi. A tak siahnu na platy, siahnu na prídavky, siahnu na dôchodky, len aby do štátnej kasy (rozumej - do ich vrecák) natieklo čo najviac, aby mohli ďalej elitárčiť.

A často v čele krajiny (prípadne na miestach, ktoré rozhodujú o ekonomike a pod.) sedia ľudia, ktorí o tom počuli tak akurát z rozhlasu a videli to z rýchlika. Potom aj tak vyzerá tá naša banánová republika.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja osobne tiež patrím medzi -otov a iče...,volil som Smer a nehanbím sa za to a nabudúce ich budem zasa voliť, len aby sa zasa sem nedostala tá čierňava čo tu bola a pritom nie som žiaden fanatik do Smer-u, ani som ich nevolil od počiatku ale prešiel som k ním z KSS...


( buchy ma teraz zožere...:-)))
...ani nie .....

Mne osobne je jedno , kto a koho volil .....
...a ani nie som až taký pejoratívny k voličom ...
...ja sa iba čudujem ........

Bol som pri voľbách osobne ( robil som prieskum medzi voličmi pre jednu agentúru ) ...podľa výsledkov Smer volilo v danej miestnosti dosť málo ...štatistiky nie je problém nájsť ( mne sa ale nechce ) , že kto a kde bolo najviac voličov hentej " soci/lististicke/alnej strany ...
Poviem inak ...ešte žiadna strana ( tým pádom aj vláda ) pre tento národ moc veľa neurobila ...
Či ten alebo onen ( nemenujem ) sa nabalili ...
Keby som bol pri miske , aj ja si zobák omočím ...no nepijem do nemoty ako vôl , raz tá hladina vody musí opadnúť a dno sa nakoniec ukáže...
...lenže , ak to dno uvidíme , tak to bude už neskoro ...
...to radšej situáciu ako na šírom mori ...nech ku dnu ide Bismarck či Titanic ...
...more zažije trochu vlnobitia , jeden silnejší vír ...no , čo je podstatné , hladina neklesne ani o piaď ...
...kapitánovi sa vzdá česť a sláva...
No čo je hlavné , na hladine sa môžu v kľude plaviť člny , bárky , fregaty , jachty , či tankové lode .........
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...ani nie .....

Mne osobne je jedno , kto a koho volil .....
...a ani nie som až taký pejoratívny k voličom ...
...ja sa iba čudujem ........

Bol som pri voľbách osobne ( robil som prieskum medzi voličmi pre jednu agentúru ) ...podľa výsledkov Smer volilo v danej miestnosti dosť málo ...štatistiky nie je problém nájsť ( mne sa ale nechce ) , že kto a kde bolo najviac voličov hentej " soci/lististicke/alnej strany ...
Poviem inak ...ešte žiadna strana ( tým pádom aj vláda ) pre tento národ moc veľa neurobila ...
Či ten alebo onen ( nemenujem ) sa nabalili ...
Keby som bol pri miske , aj ja si zobák omočím ...no nepijem do nemoty ako vôl , raz tá hladina vody musí opadnúť a dno sa nakoniec ukáže...
...lenže , ak to dno uvidíme , tak to bude už neskoro ...
...to radšej situáciu ako na šírom mori ...nech ku dnu ide Bismarck či Titanic ...
...more zažije trochu vlnobitia , jeden silnejší vír ...no , čo je podstatné , hladina neklesne ani o piaď ...
...kapitánovi sa vzdá česť a sláva...
No čo je hlavné , na hladine sa môžu v kľude plaviť člny , bárky , fregaty , jachty , či tankové lode .........
Buchy to s tými prieskumami je tak- čo ja mám čo komu vyprávať pred volebnou miestnostou koho som volil?,samozrejme ani ja by som pravdu nepovedal, načo, prečo, za čo? Tam nejakej ťape, študentke s tangáčmi také intím veci vysvetlovať...Tebe poviem ale prieskumnému delostreleckému oddielu( PSDO ) - NEIN...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

že nezaplatia svojim zamestnacom viacej ako 450 €
v hrubom, alebo v čistom, to je jedno...
no jedno to nie je - 450€ v čistom je predsa len viacej ako 450€ v hrubom - odpočítaj odvody, dane a výsledok bude niekde na úrovni 350-370€.

Ale máš v jednom pravdu - je to banda vychcancov, ktorí si zo Slovenska urobili dojnú kravu a elita im to zožrala i s navijákom (návnada + naviják = pracovné miesta).
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Indeed Pozri príspevok
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí *****...
Aj môj vyslúžilec mi to naznačuje jemnejšie ako Ty, ale naznačuje. Odkedy tu podpisuje tie petície a zúri ako Vy, tak sa smejem, že na ritiach nevybavíte nič. A do ulíc sa Vám nechce. Tak čo s Vami?
P.S. Jurajko buchač a misoft môžu začať organizovať protest, ja to doma nanesiem bývalej šarže a zabezpečím účasť!
Naposledy upravil Dav : 25.08.12 at 20:59 Dôvod: vulgarizmy v citovanom príspevku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keby povolili trieskať po gebuliach, alebo urobiť súťaž v streľbe na pohyblivé terče - by si videla, koľko by sa ich nahrnulo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Aj môj vyslúžilec mi to naznačuje jemnejšie ako Ty, ale naznačuje. Odkedy tu podpisuje tie petície a zúri ako Vy, tak sa smejem, že na ritiach nevybavíte nič. A do ulíc sa Vám nechce. Tak čo s Vami?
P.S. Jurajko buchač a misoft môžu začať organizovať protest, ja to doma nanesiem bývalej šarže a zabezpečím účasť!
...no s tým protestom je to tak ...ja kladiem na to bobek ...
Na to sú iní , lepší - múdrejší ...
Odhliadnuc od toho , že moje zdravie je mi prednejšie ako všetko iné ... adrenalín zabíja...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Indeed Pozri príspevok
A tým podnikateľom podnikajúcim na SVK,ktorím sa zaprisahali,že nezaplatia svojim zamestnacom viacej ako 450 €
v hrubom, alebo v čistom, to je jedno...

tým prajem , aby im ich luxusné sídla nadobudnuté za UKRADNUTÉ peniaze VYHORELI od el.skratu

a oni sami aby zahynuli pri dopravnej nehode na diaľnici..

svet nebude o nič chudobnejší, akurát bude zbavený o zopár zlodejov a vychytralcov !
len pozor niekedy priania za chrbát padajú a to nie som poverčivý ale poznám niekoľko prípadov keď osoba vykrikovala a nakoniec to skončilo v rodine, každý len toľko zožerie čo žalúdok zvládne a misis Rezešová napr Aj starý Rezeš si veľa neodniesol
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Indeed Pozri príspevok
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí *****..
a ty že si ktorú chásku slušných, poctivých a dobromyselných volil?
Naposledy upravil Dav : 25.08.12 at 21:00 Dôvod: vulgarizmy v citovanom príspevku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Indeed Pozri príspevok
všetko može PROPAGANDA, vymývanie mozgov atd.

JA som voliť NEBOL...

NIKOHO.
KED SI NEVOLIL NEKRTIZUJ si sa bál plné galoty boli čo?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Keby povolili trieskať po gebuliach, alebo urobiť súťaž v streľbe na pohyblivé terče - by si videla, koľko by sa ich nahrnulo.
misoft + buchač, šak vznieste pripomienku verejnosti vrámci pripomienkového konania
https://lt.justice.gov.sk/Material/M...5415&langEID=1

ak vás bude tuším 500, musia sa ňou zapodievať
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
misoft + buchač, šak vznieste pripomienku verejnosti vrámci pripomienkového konania
https://lt.justice.gov.sk/Material/M...5415&langEID=1

ak vás bude tuším 500, musia sa ňou zapodievať
nebude starší nevládzu (neudržia meč a moč) mladší už podnikajú a nebudú dráždiť, čo ak by niekoho nasrali a zdvihla by sa hranica na 25 odkrútených.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať