Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
nebude starší nevládzu (neudržia meč a moč) mladší už podnikajú a nebudú dráždiť, čo ak by niekoho nasrali a zdvihla by sa hranica na 25 odkrútených.
ale určite sa ozvú tí, čo prdia do stoličiek na rôznych ministerstvách. keď nie - tak to už je potom tu fakt o ničom
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
ale určite sa ozvú tí, čo prdia do stoličiek na rôznych ministerstvách. keď nie - tak to už je potom tu fakt o ničom
myslíš tých čo demobilizovali a teraz sedia na tabuľkách Obč. Prac? tak tí budú čušať ako voš pod chrastou, lebo by sa mohlo zistiť že sú nadbytoční. a tí chytrejší už dávno robia v dodávateľských firmách a ten VD ako vreckové nie na zahodenie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..to, čo sa deje vo vysokej politike,mňa serie len vo vzťahu k mojim a našim deťom..že ak chcú slušne žiť, musia do sveta,aby mohli mať aspoň kúštik svojej zlatej bane...a ja že som sklamaná z konania mojich straníckych šéfov-no, tí okresní, pokiaľ boli len "malí", tak sa s nimi dalo..dostala som kadečo pre detičky, pre odbojárov, urobila výlet na akciu, SMER bol v každej akci zainteresovaný..sľubovali toto, tamto..časom si porobili vysoké školy, pribudlo Bc,ING, JUDR či iné a sľuby už nie sú nič...slovo, ktoré kedysi dali, je zabudnuté,nemá žiadnu cenu, reč do neurčita a horkoťažko vydriapem 15€ na veniec tým chudákom, pochovaným ešte od druhej vojny v mojom okolí..a teda, ak sa z hovna stane pán, potom slovo je prd a už sa prdí len so seberovnými...a to ma už ani ne*erie..škoda môjho zdravia..ešte aj to surové vajce má u mňa vyššiu hodnotu ako oni...a preto ani to vajce do nich nehodím...asi tak ja..
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..to, čo sa deje vo vysokej politike,mňa serie len vo vzťahu k mojim a našim deťom..že ak chcú slušne žiť, musia do sveta,aby mohli mať aspoň kúštik svojej zlatej bane...a ja že som sklamaná z konania mojich straníckych šéfov-no, tí okresní, pokiaľ boli len "malí", tak sa s nimi dalo..dostala som kadečo pre detičky, pre odbojárov, urobila výlet na akciu, SMER bol v každej akci zainteresovaný..sľubovali toto, tamto..časom si porobili vysoké školy, pribudlo Bc,ING, JUDR či iné a sľuby už nie sú nič...slovo, ktoré kedysi dali, je zabudnuté,nemá žiadnu cenu, reč do neurčita a horkoťažko vydriapem 15€ na veniec tým chudákom, pochovaným ešte od druhej vojny v mojom okolí..a teda, ak sa z hovna stane pán, potom slovo je prd a už sa prdí len so seberovnými...a to ma už ani ne*erie..škoda môjho zdravia..ešte aj to surové vajce má u mňa vyššiu hodnotu ako oni...a preto ani to vajce do nich nehodím...asi tak ja..
pepsi, tragédia je to, že ani v tom vajci nemáš dnes istotu či nie je smradľavé
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no len už je trošku po sezóne.... a kde bol doteraz čo zabudol heslo...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivajlo
ak chcete poradim vam kludne ubytko, info hladajte v mojom profile
...nasrať na jeho profil .....aj keď som sa pozrel ...

NIE iba Bulharsko , ale aj " zaparkoval " doménu na Poradu .........
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A nahlásili ste ho?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kukol som do neho - nič moc - nezaujímavá to perzóna .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Indeed Pozri príspevok
SPRÁVNE,


SMER je strana plná všelijakých ...

preto,že im dali hlasy všelijakí *****...

Laci a teba tu poslali z ktorej centrály? Potrebuješ si privyrobiť? Vulgárnejší príspevok som ešte na porade nevidela.
Moderátori tu nie sú?
Naposledy upravil Dav : 25.08.12 at 21:01 Dôvod: vulgarizmy v citovanom príspevku
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...večerná kafica sa mi neušla, no čo už, bola som položiť veniec partizánom,po ceste nám hrali "Walz fur Elise", až som čumela, že čo toto je!!...nakoniec starosta zavolal hviezde na OU, že má dať pochod!..
..tak si dám pohár dobrej, pitnej vody a rizoto posielam, kto ešte nevečeral...lebo ja som ani neobedovala dnes...
..ešte kliknem krásotám a balím to tu...dobrú noc vám...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bože ja už ani variť neviem.... bud všecko presolím, alebo rezne ako keby pravidelne do solárka chodili, no každopádne budú také chrupkavé....
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pavol54 Pozri príspevok
nebude starší nevládzu (neudržia meč a moč) mladší už podnikajú a nebudú dráždiť, čo ak by niekoho nasrali a zdvihla by sa hranica na 25 odkrútených.
Ale to vieš, že bude. A tupohlaví nie sú len zelení, tak sa nedurdi.
P.S. A udržia aj meč aj moč aj všeličo iné.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...hej , teraz už hej ........
...ak by to predsa len schválil parlament pod vedením dzignutého predsedu vlády , holt iné vetry potom nastanú .....a jednom miernom vánku som už totiž začul ...
Však si chcel robiť buchy vetry. A čo si zrazu tak skrotol? Či ozaj starí neudržia moč a mladí meč? Takí mladí ex vojaci a neviete sa zorganizovať? alebo....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=pepsikova;2130765]...večerná kafica sa mi neušla, no čo už, bola som položiť veniec partizánom,po ceste nám hrali "Walz fur Elise", až som čumela, že čo toto je!!...nakoniec starosta zavolal hviezde na OU, že má dať pochod!..
QUOTE]

Komunista sa v sebe nezaprie. Aj keď kedysi bol veľký snsák, dnes dúfam že kádehák a ktovie čo bude zajtra? Možno aj smerák Riadna podšívka sa z neho stala.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..to, čo sa deje vo vysokej politike,mňa serie len vo vzťahu k mojim a našim deťom..že ak chcú slušne žiť, musia do sveta,aby mohli mať aspoň kúštik svojej zlatej bane...a ja že som sklamaná z konania mojich straníckych šéfov-no, tí okresní, pokiaľ boli len "malí", tak sa s nimi dalo..dostala som kadečo pre detičky, pre odbojárov, urobila výlet na akciu, SMER bol v každej akci zainteresovaný..sľubovali toto, tamto..časom si porobili vysoké školy, pribudlo Bc,ING, JUDR či iné a sľuby už nie sú nič...slovo, ktoré kedysi dali, je zabudnuté,nemá žiadnu cenu, reč do neurčita a horkoťažko vydriapem 15€ na veniec tým chudákom, pochovaným ešte od druhej vojny v mojom okolí..a teda, ak sa z hovna stane pán, potom slovo je prd a už sa prdí len so seberovnými...a to ma už ani ne*erie..škoda môjho zdravia..ešte aj to surové vajce má u mňa vyššiu hodnotu ako oni...a preto ani to vajce do nich nehodím...asi tak ja..
Komunisti sa nezaprú Ja iba toľko - si ich volila, nemáš nárok na nich nadávať.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Komunisti sa nezaprú Ja iba toľko - si ich volila, nemáš nárok na nich nadávať.
..

..no práve preto, že som ich volila...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no práve preto, že som ich volila...
Keby som Ti to bola povedala vopred, že ako to dopadne, tak by si mi neverila. Asi bolo treba si na nich hlavu otrieskať, inak neuveríš. Záver z nich si sprav sama
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Keby som Ti to bola povedala vopred, že ako to dopadne, tak by si mi neverila. Asi bolo treba si na nich hlavu otrieskať, inak neuveríš. Záver z nich si sprav sama
..

..nerieš ma...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..nerieš ma...
Neriešim, iba som si otvorila hubu. Prepáč že som si to dovolila.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať