Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...mám malú radosť hneď ráno...v našej jednote mali krásny karfáč, dokonca aj menšiu cibuľu mali a pri pohľade do vrecka zemiakov, ktoré som si náhodne vybrala a otvorila, nebol tam ani jeden hniliak...stačí na ráno!...

..takže, na obed bude vysmažený karfáčik, jau, teším sa....hlavne na to obaľovanie v chirurgických rukaviciach!..strúhanku totiž na prstoch nenávidím..
Ja si múku aj strúhanku dávam do plastovej dózy, nahádžem karfáč do múky, zavrem dózu, zatrasem, vyberiem vidličkou do fajca, odtiaľ prenesiem vidličkou do strúhanky v dóze, zavrem, zatrasem a hotovo! Bez zaprplaných rúk, lebo ja tiež nenávidím ruky v trojobale a karfiol neskutočne milujem!

A - som u Teba za 1,5 hodiny - dnes som si obed nedala, ja som vedela prečo
Donesiem uhorky, spravíme si k tomu šalátik
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Ja si múku aj strúhanku dávam do plastovej dózy, nahádžem karfáč do múky, zavrem dózu, zatrasem, vyberiem vidličkou do fajca, odtiaľ prenesiem vidličkou do strúhanky v dóze, zavrem, zatrasem a hotovo! Bez zaprplaných rúk, lebo ja tiež nenávidím ruky v trojobale a karfiol neskutočne milujem!

A - som u Teba za 1,5 hodiny - dnes som si obed nedala, ja som vedela prečo
Donesiem uhorky, spravíme si k tomu šalátik
A skúšala si obaľovať surový? Karfiol na malé ružičky, obaliť v sáčku, alebo dóze, ako Ty, mňamka.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Poslušne hlásim a na známosť dávam nástup na Poradu po návrate z dovolenky (v Turecku - bolo supééérrrr ).
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

luja5 Pozri príspevok
Poslušne hlásim a na známosť dávam nástup na Poradu po návrate z dovolenky (v Turecku - bolo supééérrrr ).
Tak vitaj na rodnej hrudi. Nie si poturčená, či?
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Počúvajte Košičania, čo tam tolko áut vypalujete? čítam, že na KVP zhorelo ďalších osem motorov-asi sa moc nudíte tam...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
A skúšala si obaľovať surový? Karfiol na malé ružičky, obaliť v sáčku, alebo dóze, ako Ty, mňamka.
Ja musím predvárať, lebo moja dóchodkyňa nemá žuby...

Surový ho jem len tak, bez ničoho, len rýpem rovno... Trošku štipká, ale je perfektný!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

[QUOTE=Stanislav 1975;2132017]Počúvajte Košičania, čo tam tolko áut vypalujete? čítam, že na KVP zhorelo ďalších osem motorov-asi sa moc nudíte tam...[/QUOTE
Nefiem o ničom. Ale počula som, že vypaľovačky fungírujú aj v iných mestách. Žeby to bol národný šport? Fuj, závisť je hnusoba.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
Nefiem o ničom. Ale počula som, že vypaľovačky fungírujú aj v iných mestách. Žeby to bol národný šport? Fuj, závisť je hnusoba.
Šak načo sa platia tie poistky? Len tak tam dávajú prachy?

A slovenský šport je, keď mne jedno, susedovi dve, tak sa ničomu nečudujem...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Tweety Pozri príspevok
Tak vitaj na rodnej hrudi. Nie si poturčená, či?
To veru nie, ale konečne doma po slovéééénsky ... lebo tam slovenské (a ani české) CK neboli, tak pomiešane na mňa zo všetkých strán po anglicky, nemecky, francúzsky, holandsky, škandinávsky ... jazykový gulášmatiáško ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Počúvajte Košičania, čo tam tolko áut vypalujete? čítam, že na KVP zhorelo ďalších osem motorov-asi sa moc nudíte tam...
KVP je v dnešnej dobe najhoršie sídlisko ...najviac drog tam ide ...takže súvis by som hľadal v tejto súvislosti ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
KVP je v dnešnej dobe najhoršie sídlisko ...najviac drog tam ide ...takže súvis by som hľadal v tejto súvislosti ...
Tak to prrr, odkiaľ to berieš? Bývam tu už pekných pár rokof. Krásne sídlisko, blízko príroda. A drogy? kde dnes mladí, ktorí chcú sa k nim nedostanú?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Šak načo sa platia tie poistky? Len tak tam dávajú prachy?

A slovenský šport je, keď mne jedno, susedovi dve, tak sa ničomu nečudujem...
tu by som to nevidel v tomto- úmyselné podpálenie auta určite nieje plnené z havarijného poistenia, resp. auto primárnej obete- už rozšírený požiar na dalšie autá je hradený,ale cieľ útoku nieje preplatený...-takisto ani bombový útok, príp. rozstrieľanie nieje poistnou udalosťou...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
KVP je v dnešnej dobe najhoršie sídlisko ...najviac drog tam ide ...takže súvis by som hľadal v tejto súvislosti ...
buchy a ty kde bývaš? Nad jazerom? -inak,KVP a Furča to je to isté???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
-inak,KVP a Furča to je to isté???
Nie nie je. Furča je od KVP poriadne ďaleko.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Nie nie je. Furča je od KVP poriadne ďaleko.
Aha, šak ja nič- ja len aby reč nestála- ja tomu nerozumiem, ale viem kde je Pereš...-tade vždy padám smer Rožnava...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

najkrajsie sidlisko v Kosiciach je Terasa.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

trisestri Pozri príspevok
najkrajsie sidlisko v Kosiciach je Terasa.
Terasa je široký pojem. Konkrétizuj Lunik.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pre mňa je najkrajšie sídlisko kde bývam.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

MarcelkaT Pozri príspevok
Pre mňa je najkrajšie sídlisko kde bývam.
Je to asi individuálne, veď ak žijeme v prostredí, ktoré nás obklopuje a je pekné, tak môžeme hovoriť o tom najkrajšom, či?
Žila som ako školopovinná na Luniku 8, môžem povedať, že tam, bolo pekne, potom na Luniku IX, tam bolo rozprávkovo. Keby to sídlisko nebolo skončilo neslávne osídľovaním farebných, dodnes tam sme. Ale po piatich rokoch sme odišli na KVP pri kláštore a je tu tiež pekne.
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Tweety Pozri príspevok
Je to asi individuálne, veď ak žijeme v prostredí, ktoré nás obklopuje a je pekné, tak môžeme hovoriť o tom najkrajšom, či?
Žila som ako školopovinná na Luniku 8, môžem povedať, že tam, bolo pekne, potom na Luniku IX, tam bolo rozprávkovo. Keby to sídlisko nebolo skončilo neslávne osídľovaním farebných, dodnes tam sme. Ale po piatich rokoch sme odišli na KVP pri kláštore a je tu tiež pekne.
Májka, máš pravdu keby Lunik 9 neosídľovali farebnými mohlo to byť veľmi pekné sidlísko pod lesom, ale čo už........
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať