Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pekne vítam naspäť, dúfam, že si si to užila aj za nás
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

realita - už je - plná kúpeľňa šatov - takže zajtra prací deň
a cca 10 dotazov klientov, čo všetko potrebujú - už včera bolo neskoro , niečo som poriešila aj počas dovolenky cez maily
a 2 zoznamy od detí - čo všetko potrebujú nakúpiť do školy
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Návrat z túry na Kačín 8 km deti zvládli v pohode- konečne doma a konečne si možem dať pivooo, na Kačíne som musel piť len tie bezalkoholické pivá- patoky, bléééééééé
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no my sme dovýletovali, Martinko kašle, mal zvýšenú teplotu, budem rada, ak bude do pondelka ok.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám niečo na čítanie k rannej kafici pre strašneskorovstávajúcich..

V istom časopise bola uverejnená anketa, v ktorej sa pýtali detí, čo to je LÁSKA... ako by vysvetlili toto slovo. Ich odpovede sú nádherné... Myslím, že nikto z dospelých by to nevysvetlil jednoduchšie a krajšie. Tu sú niektoré z ich výroko
v...

"Láska je to, čo ťa rozosmeje, keď si unavený."Terri, 4 r.

"Keď vás niekto ľúbi, vyslovuje vaše meno iným spôsobom. Viete, že vaše meno je v jeho ústach v bezpečí." Billy, 4 r.
"Moja mamička ľúbi ocina, preto mu dáva najlepší kúsok z kurčaťa."Elaine, 5 r.

"Láska je, keď moja mama urobí kávu pre ocina a trochu z nej odpije, než mu ju dá, aby si bola istá, že chutí dobre." Danny, 7 r.
"Láska je, keď sa ideš s niekým najesť a dáš mu väčšinu svojich hranoliek bez toho, aby si chcela tie jeho."Chrissy, 6 r.

"Láska je, keď ti tvoje šteniatko olíže tvár, aj keď si ho nechala samé celý deň." Mary Ann, 4 r.

"Keď sa chcete naučiť ľúbiť lepšie, začnite od niekoho, koho neznášate."Nikka, 6 r.

"Láska je, keď sa dievča navonia voňavkou a chlapec si dá na seba vodu po holení a potom idú spolu von a navzájom sa voňajú."Karl, 5 r.

"Keď sa majú dvaja radi, zostanú spolu, aj keď sú z nich malá starenka a malý deduško. Napriek tomu, že sa poznajú tak dobre."Clare, 5 r.

"Láska je, keď mamina uvidí ocina spoteného a smradľavého, a aj tak ho považuje za krajšieho ako Roberta Redforda."Chris, 8 r.

"Sú dva druhy lásky: naša a Božia. Ale Boh ľúbi obidvoma spôsobmi."Jenny, 4 r.

"Keď dostala moja stará mama artritídu, nemohla sa zohnúť a nalakovať si nechty na nohách. A tak jej ich potom stále lakoval dedko, aj keď neskôr tiež ochorel na artritídu. To je láska."Rebeca, 8 r.


9 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a n ormálny deň prajem..dnes mohla byť nedeľa,zajtra piatok, to by sme nejako vydržali a zas by bol víkend!..či?..
..posielam kaficu aj čajík,slnko fičí od rána, takže to treba využiť,no a tak...fajn deň vám..
3 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
a už mám dvoch rozlievačov vody, už Andrejko sťahuje všetko zo stola, naťahuje sa a ničomu nedá pokoj.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
a už mám dvoch rozlievačov vody, už Andrejko sťahuje všetko zo stola, naťahuje sa a ničomu nedá pokoj.
..

..handričku do ruky a ukáž im, ako sa utiera dlážka..a neboj, čochvílka čas ubehne a zostanú len spomienky...posielam cmuka na pupíka chalaniskom malým..
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
veď to, čas strašne rýchlo uteká
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pozerám hlavnú stránku porady, skôr než idem spracovať zopár uhoriek. Posúvam myškou po názvoch a zrazu čítam pri jednej téme. "Pojdu uhorky hore, alebo dole? Nie je lepsie zafixovat uhorky na co najdlhsiu dobu?" Však idem robiť uhorky, kuknem, nie? Aj keď nijako mi to nesedelo s názvom témy. Rozklikla som, písmená väčšie, výbuch smiechu. http://www.porada.sk/t199781-je-vyho...-eurozony.html
To mám z tých krížoviek, presmyčiek. Alebo aj nie.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
dnes sa mi ale darí.
včera som si uvarila na dva dni a akosi zistím, že zostala tak akurát jedna mini porcia asi máme doma žralokov.
reku poteším syna, že budeme robiť buchty, zistím, že mám múky málo, došla zásoba,
na rýchlo lečo bude dobré, už sa varí a potom ma napadne, či vôbec vajcia mám ufff mám.
lečo hotové, buchty spravím možno poobede alebo zajtra.
a syn ma už ťahá čo ideme ďalej variť.
a stále sa ma pýta čo sme to varili, miesto lečo počul prečo.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nech žije SMER - SD ( KSČ ) , nech žije vláda ....
S Ficom na večné časy a nikdy inak...
Fico večne živý...

Slovenskí športovci sú v šoku, odmien za úspešné výsledky sa nedočkajú
http://www.pluska.sk/sport/ostatne/s...nedockaju.html





kúúúúa .......ani komouši za oných čias na medailistov nezabudli ....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vsak este minuly tyzden sluboval hory doly postihnutym sportovcom,tych nemusim,ale nedat uspesnym olympionikom slubene odmeny je sila,ale aj sportovci by sa mali viac ozvat a nie iba sluzit politikom na predvadzanie sa,potriasanie ruk a spolocne fotografie-inak hlavne ze penazi halda je pre spriaznenych podnikatelov,ktory maju velke zisky http://janozatko.blog.sme.sk/c/30676...zblaznili.html
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Nech žije SMER - SD ( KSČ ) , nech žije vláda ....
S Ficom na večné časy a nikdy inak...
Fico večne živý...

Slovenskí športovci sú v šoku, odmien za úspešné výsledky sa nedočkajú
http://www.pluska.sk/sport/ostatne/s...nedockaju.html





kúúúúa .......ani komouši za oných čias na medailistov nezabudli ....
ale minulá vláda v netradičných olympijských disciplína rozdávala vysoké odmeny napríklad : Let zlatým padákom
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

buchač Pozri príspevok
Nech žije SMER - SD ( KSČ ) , nech žije vláda ....
S Ficom na večné časy a nikdy inak...
Fico večne živý...

Slovenskí športovci sú v šoku, odmien za úspešné výsledky sa nedočkajú
http://www.pluska.sk/sport/ostatne/s...nedockaju.html





kúúúúa .......ani komouši za oných čias na medailistov nezabudli ....

Treba si aj prečítať, prečo nedostanú úspešní športovci odmeny za minúly rok, kde sa stála chýba že prečo, kto to zavinil,.......keďže Exp.skup.vedená /už odvolaným/p. L.Križanom vypracovala nový systém financovania športu. Pri ňom vôbec nerátala s odmenami vlády. To znamená, že vlani nedala žiadny návrh na vládu, čo sa týka odmien pre úsp.športovcov. Nebolo teda čo schváliť. Preto športovci tento rok nedostali odmeny - výsvetľoval p.D.Ťažký z MŠ.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MarcelkaT Pozri príspevok
Treba si aj prečítať, prečo nedostanú úspešní športovci odmeny za minúly rok, kde sa stála chýba že prečo, kto to zavinil,.......keďže Exp.skup.vedená /už odvolaným/p. L.Križanom vypracovala nový systém financovania športu. Pri ňom vôbec nerátala s odmenami vlády. To znamená, že vlani nedala žiadny návrh na vládu, čo sa týka odmien pre úsp.športovcov. Nebolo teda čo schváliť. Preto športovci tento rok nedostali odmeny - výsvetľoval p.D.Ťažký z MŠ.
...ale ja som to aj čítal ...

Lenže , čo je to " nové" financovanie strany SMER .....bohatým dávať a chudobným brať ...???

Jánošík by sa na šibenici krútil od smiechu , keby toto financovanie videl ...

Pachovi by nič iné neostávalo , len viac terkelice napáliť , aby bolo čo vypáliť...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MarcelkaT 54 Minutes Ago #19842
Ktorá vláda bola vlani pri moci a nedala návrh na schválenie?
...Marcelka ......a Ty kde žiješ ????

Všetko , čo bolo už nie je ...
Aj to dobré ...
Čo nepochádza z dieľne Najvyššieho je proste a jednoducho :
- nevyhovujúce
- zle
- zlé
- tunelujúce...viď " čierne knihy "
- hnijúce
- okrádajúce
- .....doplniť za ďaľšie prosím ...

Ficove je
- dobre
- dobré
- vynikajúce
- voňavé
- prospešné

...za oných čias sa vravelo :
- dobre
- lepšie
- najlepšie
- sovietske

...teraz by sa dalo povedať , len to posledné .....že Ficove ...respektíve sociálne ....

...he ....hociktorého morgoša bigar je sociálnejší ako poniektorí páni ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lenkak Pozri príspevok
veď to, čas strašne rýchlo uteká
ani to nezbadáš a dúchod klepe na dvere
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Dostala som zamietavú odpoveď na pracovné miesto, ktoré som chcela.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať