Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Vďaka Pepsi, len trošku nepozorná hostiteľka: kávu si zabudla!
Nič si z toho nerob: mňa prišla neohlásene pozrieť jedna kamoška keď sa mi narodila dcéra, a tak som síce nachystala obložený tanier, a núkala ju a núkala a ona stále nejedla. Tak som znervóznela, čo smrdí saláma, je tam vlas ..... alebo prečo dočerta neje?
Až potom neskôr povedala: tak daj mi prosím ťa už ten nôž a vidličku! Ona sa koťuha jedna, bavila na mojich rozpakoch a nervozite .......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hub, ja som poslala kaficu!!..dokonca v dušičkách, aby do nej nenapršalo!!..


...a zachvíľku bude aj tyblkové pripyté...ešte sa pečie!..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tá voda, čo furt padá, mi dneska zmarila skoro všetky plány..
- umývať okná - nedá sa
- prať návlečky - nedá sa, neni kam vyvesiť
- boli sme pozvaní na poľovnícku chatu - nedá sa, zmokli by sme
tak idem zavariť kápiu a pustím sa do obývačkovej steny chuderky zaprášenej, čo už z takej soboty...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tá voda, čo furt padá, mi dneska zmarila skoro všetky plány..
- umývať okná - nedá sa
- prať návlečky - nedá sa, neni kam vyvesiť
- boli sme pozvaní na poľovnícku chatu - nedá sa, zmokli by sme
tak idem zavariť kápiu a pustím sa do obývačkovej steny chuderky zaprášenej, čo už z takej soboty...
..

..mojík, kápiu môžeš, tá je dôležitá..a potom si sadni a daj kaficu..ten napadaný prach neutečie,fšak to neny zajac, počká, keď budeš mať chuť!...
..a na tú chatu sa nedá ísť v pršiplášti, prípadne pod dáždnikom?..fšak pod strechou nezmoknete...či?..
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

som sa stavila so synáčikom o 5 evri
že kedy skorosedemnástka vstane - ak pred 12:35 vyhrávam, ak po - cálujem
asik prehrám, bo sme včera trošku potiahli, prišla k nám moja milovaná sestra, tak sme sa zakecali, až že jáj, poďme do hajan, však už je zajtra bolo skoro pol druhej
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, kápiu môžeš, tá je dôležitá..a potom si sadni a daj kaficu..ten napadaný prach neutečie,fšak to neny zajac, počká, keď budeš mať chuť!...
..a na tú chatu sa nedá ísť v pršiplášti, prípadne pod dáždnikom?..fšak pod strechou nezmoknete...či?..
na chatu by sa dalo, len je tam poľná cesta, aj to by sa dalo, len nie je s kým, lebo ostaní pozvaní sa vyhovorili na dážď ...
Keby som sa ešte vedela prinútiť ísť niečo robiť... plánov bolo ojojoooj
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Tá voda, čo furt padá, mi dneska zmarila skoro všetky plány..
- umývať okná - nedá sa
DÁ - nemusíš vlastnú vodu používať , v konečnom dôsledku ušetríš ....že ako budú tie okná vyzerať ??? To je už druhá vec...
- prať návlečky - nedá sa, neni kam vyvesiť
DÁ - na balkón , do izby , na povalu , do sušiarne....
- boli sme pozvaní na poľovnícku chatu - nedá sa, zmokli by sme
DÁ - kua , šak to je práve tá romantika...guláš tlačiť do hlavy a na hlavu Ti padá voda.......rozmanci - rozmaznaní....
tak idem zavariť kápiu a pustím sa do obývačkovej steny chuderky zaprášenej, čo už z takej soboty...
DLABAŤ kápiu - už mám zasterelizovanú alma papriku ....
...obývačku neriešiť ...

Sobota nie je iba robota .......idem sa ja poihrať s černicami , zrána som bol nazbierať...
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem všetkým pekné ránko (teda aspoň pre mňa je teraz ešte len ráno),

ostatným pekný deň, máme pred sebou posledný prázdninový víkend tak načo si ho kaziť robotou, ešte si ho užiť s deťmi a od pondelka krutá realita.....,
ja som dostala dnes raňajko -obed do postele od mojej dcerenky a vraj mamy, vybrali sme si dovolenku, nemaš 400 euri a mami, že nemáš....., tak som ju potešila, že by kúsala plech.....no nech dievčinka vie, že mama už skončila s dotáciami....
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
...obývačku neriešiť ...

Sobota nie je iba robota .......idem sa ja poihrať s černicami , zrána som bol nazbierať...
Ivanka černice môže posuň, pomôžem zavariť
včera som lečo zavárala, niekto tu včera ponúkal? alebo pýtal? či? ponúkam moje - včera zavarené
štipľavé je, jáj svynajedna, štípe na trikrát
1x keď krájaš
2x keď papáš
3x keď na druhý deň ideš na toaletu sr*ť
Naposledy upravil Ivana Š : 01.09.12 at 10:59
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
Ivanka černice môže posuň, pomôžem zavariť
včera som lečo zavárala, niekto tu včera ponúkal? či?
štipľavé jaj svynajedna, štipe trikrát-
1x keď krájaš
2x keď papáš
3x keď na druhý deň slušne podané - ideš na toaletu sr*ť
Jurko môže tiež ......síce som jeden čas u ČSD robil , no nie posunovača....

To akože čípoš lečo ???....že tri krát štípe ???
Tak také ešte " nevyrobili " ....moje len raz môže , keď je už na stole...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
Jurko môže tiež ......síce som jeden čas u ČSD robil , no nie posunovača....

To akože čípoš lečo ???....že tri krát štípe ???
Tak také ešte " nevyrobili " ....moje len raz môže , keď je už na stole...
vyrobila som - včera
štípalo ma všetko - ruky, huba, oči a dnes už 3x r*ť
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
som sa stavila so synáčikom o 5 evri
že kedy skorosedemnástka vstane - ak pred 12:35 vyhrávam, ak po - cálujem
asik prehrám, bo sme včera trošku potiahli, prišla k nám moja milovaná sestra, tak sme sa zakecali, až že jáj, poďme do hajan, však už je zajtra bolo skoro pol druhej
VYHRALA SOM
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
vyrobila som - včera
štípalo ma všetko - ruky, huba, oči a dnes už 3x r*ť
Raz ma štípal aj oný ...čistili sme papriku a paradičky na zaváranie ...
Už mi tak silno bolo treba na malú , že som si ani ruky neumyl ...
...ach jo ...
Že jak studenú vodu som si potom púšťal ...kua ...


Ale prdel ma od leča ešte neštípala ...
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
Raz ma štípal aj oný ...čistili sme papriku a paradičky na zaváranie ...
Už mi tak silno bolo treba na malú , že som si ani ruky neumyl ...
...ach jo ...
Že jak studenú vodu som si potom púšťal ...kua ...


Ale prdel ma od leča ešte neštípala ...
Juri - toto moje lečo vyštípe aj tvoju prdel, ver mi, ak neveríš príď na koštovku
Naposledy upravil Ivana Š : 01.09.12 at 13:12
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Tá voda, čo furt padá, mi dneska zmarila skoro všetky plány..
- umývať okná - nedá sa
- prať návlečky - nedá sa, neni kam vyvesiť
- boli sme pozvaní na poľovnícku chatu - nedá sa, zmokli by sme
tak idem zavariť kápiu a pustím sa do obývačkovej steny chuderky zaprášenej, čo už z takej soboty...
Aká voda padá? Teda u mňa nepadá žiadna voda.Padlo desať kvapiek, ani prach z cesty nezmylo. Tomu sa predsa nemôže hovoriť voda a oskár tu na mňa zase vyplazuje oči. Inak okná sa u mňa dajú umývať aj keď prší - . Stiahnem žakúziu a umývam. Prať návlečky sa tiež u mňa dajú kedykoľvek, keď sa mi chce. Prádlo vešiam zásadne na poval - vonku ani šnúry nemám. Aj na chatu sa dá ísť, to len tí, čo sa im nechcelo, hľadali výhovorku. Kápiu zavar a obývačkovú stenu povysávaj vysávačom . Prach zoberieš a ostatné dorobíš, keď sa Ti bude chcieť. Nekaz si sobotu.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pre tuto ziskovu firmu,ide dotacia ktorej vyska je polovica vysky ktora sa planuje vybrat zo zvysenych odvodov na buduci rok a vraj nie su peniaze a treba neustale utahovat opasky-to aby sa druhou rukou rozdavali stedre tzv investicne stimuly pre ziskove firmy?aspoon keby to dali do rozvoja potravinarstva,alebo zachranu textilneho priemyslu/ http://komentare.sme.sk/c/6515713/60...mestnanca.html
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

U nás podobne, za domom mám furt mokro, ale včera som dostala krásne maliny a chcem ich posadiť viac na slnko, bo tie moje v tieni chytajú pleseň, no nemôžem vyryľovať kvety, aby som urobila miesto čo je tak sucho. Je hrozne dusno, idem dokončiť, len som sa prišla napiť.
Naposledy upravil kukučka : 01.09.12 at 13:54
431510_487665581262913_364625955_n.jpg  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
po fantastickom obede keď už aj deti zaspali, (som ich zničila ) nohy vyložené, na chvíľu sama v kľude, iba s netom, pohodička.
4 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..mladez som vystrojila na svadbu a konecne klud a pohoda pri kaficku....s dvoma chlapmi este ako tak, da sa vydrzat doma..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Aká voda padá? Teda u mňa nepadá žiadna voda.Padlo desať kvapiek, ani prach z cesty nezmylo. Tomu sa predsa nemôže hovoriť voda a oskár tu na mňa zase vyplazuje oči. Inak okná sa u mňa dajú umývať aj keď prší - . Stiahnem žakúziu a umývam. Prať návlečky sa tiež u mňa dajú kedykoľvek, keď sa mi chce. Prádlo vešiam zásadne na poval - vonku ani šnúry nemám. Aj na chatu sa dá ísť, to len tí, čo sa im nechcelo, hľadali výhovorku. Kápiu zavar a obývačkovú stenu povysávaj vysávačom . Prach zoberieš a ostatné dorobíš, keď sa Ti bude chcieť. Nekaz si sobotu.
tak u nás tiež už dopadala, ale ďalšej visia nohy, takže čakám, čo bude...
Okná nehrozia, lebo vonkajšie rolety nemám, nechcela som vŕtať do plastových okien...
Návlečky neperiem, lebo s nimi naraz právam aj letné pamplóny, a tie musím dať von, lebo by vo vnútri schli asi tri dni a na povale máme sprostosti. Vonku mám kolotoč, keď svieti slniečko, za dva tri hodinky sú suché, takže si ešte počkám
Na chatu teda nendem, lebo to zrušili...že prší...
Kápia naložená, len som naštvaná, lebo z troch kilov mám 8 horčičákov, čakala som viac... A už sa sterilizujeme...
A obývačka čaká a čaká a čaká, lebo som vyraďovala staré veci zo špajze. Moja dôchodkyňa záhadne objavila oriešky po záruke, nejaké oblátky, cukríky, za tašku krowiek, čo boli strčené vzadu na steláži... tak sa včul zdúvame, lebo som jej to všetko povyhadzovala Zuby nemá, s čím to bude rýpať
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať