Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lenkak Pozri príspevok
nooo trebars aj tam.
Stanko už asi tvrdo maká.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No dneska som troška porobil veci, zarobených 550 eur je , a teraz možem do konca týždňa oddychovať, celé dni len ležať a masturbovať pod paplonom...
si sa moc nepretrhol s tým zárobkom, mňa by dnes už musela bolieť aj pravá aj ľavá ruka a ešte aj prípadné dve kočenky by boleli obe ruky a...!
ale niekedy je lepší sex s prácou (ľudove povedené "je....m na prácu")
Naposledy upravil pavol54 : 03.09.12 at 15:35
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ani som nevedel aký som múdry Keď nám štát vyplácal dlhopisy z druhej vlny, tak som hovoril že mi mohli vyplácať ročne dividendy tie peniažky by nám nechýbali z výnosu by sme mali radosť no a dnes štát prišiel na to aby nám tie dlhopisy predával, lenže to je už iné dať tie prachy čo sú reálne moje, ten miklóš bol predsa ynteligent na n-tú
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
ahojte, hlásim sa po víkendovej chate a lodičkách na dunajských ramenách, pršiplášte a gumáky využité na 100%, obžerstvo na n-tú (opekačka+grilovačka+kotlík pod strechou)
kamoška uvarila fantastické chilli con carne, vyzeralo asi takto
a chutilo ešte lepšie... účinky zaručené, všetci sme boli ošľahaní vlastnými vetrami
ponúknite sa na večeru
a dnes začala škola... dzeci rozbesnené vraj "chýbali sme vám?" (čierny humor )

chcela som prihodiť pivo, ale nedá sa mi vložiť obrázok
Naposledy upravil ivuliatko : 03.09.12 at 17:15
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Prihodil som
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď pivo k tomu sadne ako r.. na šerbeľ.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja 3/4 prišla z robotičky (škôlky) a hneď od dverí:
"Tá naša direktorka - to je teda koza! Decko jej z triedy ušlo a ona to ani nezbadala."
Keď mi potom vyrozprávala, ako sa to zomlelo, tak nepochopím, ako môže direktorovať.
Moja totiž nastupuje na 8:00 (upratovačka) a ako si šla po chodbe, malé asi 2-ročné deculo s plačom sa valí kade-tade. Moja 3/4 sa ho opýtala, že kde má triedu - "Nemám! " , kde má mamu - "Nemám! a idem domov!"
Takže začali zisťovať, z ktorej triedy sa na "výlet" vybralo.
Direktorka totiž ráno určila, ktorá učka s rodičmi bude, že ona bude s deťmi, no asi si to rozmyslela a odišla (akože) k rodičom a deťúrence (skupina okolo 2 roky) nechala v triede samotné!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ešte že "tety upratovačky" dozerajú - i keď to nemajú v náplni práce.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft Pozri príspevok
Ešte že "tety upratovačky" dozerajú - i keď to nemajú v náplni práce.
a to minule v televizii hovorili opacne,ze chudaci ucitelia stazovali ze musia upratovat namiesto upratovaciek-vsak novinari su blbci,im ked niekto povie ze seno je svieckova,tak aj tomu uveria
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
trisestri Pozri príspevok
a to minule v televizii hovorili opacne,ze chudaci ucitelia stazovali ze musia upratovat namiesto upratovaciek-vsak novinari su blbci,im ked niekto povie ze seno je svieckova,tak aj tomu uveria
Náhodou... je to pravda. Vieš, koľkokrát decká grcajú, krvácajú, sople im vyletujú... alebo rozlejú jogurt, puding... nedá sa vždy zohnať upratovačka. Ale nesťažujem sa, lebo naša upratovačka je super a na oplátku mi kukne na deti, keď si dovolím takú nehoráznosť ísť cez prestávku na WC keď mám mať dozor na chodbe
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ivuliatko - tu ani tak nejde o to, či musia, alebo nemusia. Tie upratovačky rady na chvíľu "zaskočia" za učky - sú s detičkami (a moja 3/4 vraví, že je to niekedy celkom sranda), vedia, že keď detičky papkajú, niečo vždy pobrindajú (tie maličké), takže ony automaticky "naklušú" na "miesto činu" a upracú to. O odpratanie riadikov a príborov sa však má starať kuchársky personál (predsa len má aj nejaké lastrá o hygiene a upratovačky pracujú aj na podlahách).
No vie však "naštvať" upratovačku, ak učka si ju "povolá", aby decku umyla zadoček - nie je to náhodou v sfére vychovávateliek?



Za tie roky, čo moja 3/4 upratovačkuje som čo to pochytil zo škôlkárskeho prostredia.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ešte ma naštvala jedna vec z východnej "gubernie":
http://vranov.korzar.sme.sk/c/651949...i-o-pracu.html

Italiáno Makaróno dal mašiny do Transilvánie odviezť, konateľ sa zatajuje, ženy 3 mesiace plácu nedostali (len lajstrá na pošte), ďalšie cca 3 mesiace budú čakať, či im Garančný fond aspoň čo-to preplatí. Podnikanie na slovenský spôsob. V Taliansku by carabinieri Italiano Makaróno do basy šmarili. Tu u nás dlhuje robotníkom, na odvodoch, kto ho vie komu ešte - zbalí stroje a zdrhne.
Čo na to naše "orgány"? Odbory sú bezzubé (prd vybavili, ešte aj ich odrbali), polícia nečinná, štátna správa a finančná správa čuší (a to im chýbajú nie €uríčka, ale státisíce €).

Tie ženy vo Vranove nemajú skoro žiadnu šancu si robotu nájsť. A je ešte otázne, či ohlásil hromadné prepúšťanie na UPSVaR. Asi nie - urobil to "šikovne" - cez celozávodnú dovolenku sa vyparil.
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
misoft Pozri príspevok
Direktorka totiž ráno určila, ktorá učka s rodičmi bude, že ona bude s deťmi, no asi si to rozmyslela a odišla (akože) k rodičom a deťúrence (skupina okolo 2 roky) nechala v triede samotné!
súhlasím - prúser jak mraky

misoft Pozri príspevok
Ešte že "tety upratovačky" dozerajú - i keď to nemajú v náplni práce.
to je pravda

trisestri Pozri príspevok
a to minule v televizii hovorili opacne, ze chudaci ucitelia stazovali ze musia upratovat namiesto upratovaciek - vsak novinari su blbci,im ked niekto povie ze seno je svieckova,tak aj tomu uveria
myslela som to tak, že tentoraz sú v tom novinári nevinne, lebo naozaj je pravda, že učitelia často upratujú namiesto upratovačiek

misoft Pozri príspevok
ivuliatko - tu ani tak nejde o to, či musia, alebo nemusia. Tie upratovačky rady na chvíľu "zaskočia" za učky - sú s detičkami (a moja 3/4 vraví, že je to niekedy celkom sranda), vedia, že keď detičky papkajú, niečo vždy pobrindajú (tie maličké), takže ony automaticky "naklušú" na "miesto činu" a upracú to. O odpratanie riadikov a príborov sa však má starať kuchársky personál (predsa len má aj nejaké lastrá o hygiene a upratovačky pracujú aj na podlahách).
No vie však "naštvať" upratovačku, ak učka si ju "povolá", aby decku umyla zadoček - nie je to náhodou v sfére vychovávateliek? toto fakt neviem, ale aj mne pripadá čudné, aby upratovačka umývala deti...

Za tie roky, čo moja 3/4 upratovačkuje som čo to pochytil zo škôlkárskeho prostredia.
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

No prosím...

A keď som ja tuna v minulosti dvíhal hlas za zlepšenie platovej situacie robotníkov,

tak ma posielali kamsi...., vyčítali mi plač na nesprávnom hrobe a doporučovali mi stať sa zamestnávateľom

No pekne....

Nejaký názorový zvrat o 360° by som povedal...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft Pozri príspevok
No ešte ma naštvala jedna vec z východnej "gubernie":
http://vranov.korzar.sme.sk/c/651949...i-o-pracu.html

Italiáno Makaróno dal mašiny do Transilvánie odviezť, konateľ sa zatajuje, ženy 3 mesiace plácu nedostali (len lajstrá na pošte), ďalšie cca 3 mesiace budú čakať, či im Garančný fond aspoň čo-to preplatí. Podnikanie na slovenský spôsob. V Taliansku by carabinieri Italiano Makaróno do basy šmarili. Tu u nás dlhuje robotníkom, na odvodoch, kto ho vie komu ešte - zbalí stroje a zdrhne.
Čo na to naše "orgány"? Odbory sú bezzubé (prd vybavili, ešte aj ich odrbali), polícia nečinná, štátna správa a finančná správa čuší (a to im chýbajú nie €uríčka, ale státisíce €).

Tie ženy vo Vranove nemajú skoro žiadnu šancu si robotu nájsť. A je ešte otázne, či ohlásil hromadné prepúšťanie na UPSVaR. Asi nie - urobil to "šikovne" - cez celozávodnú dovolenku sa vyparil.
bohuzial vo Vranove to nie je prvy pripad-pred 5 rokmi nahnali ludmi zo zps aj zo ztp do chranenej dielne ako aj v inych mestach a po roku sikany ich firma bratrancov Csorbovcov prepustila bez vyplat a odstupneho-ten scenar sa tu opakuje pravidelne aj za asistencie uradov prace a benevolencie kompetentnych organov ako cez kopirak-sikanovanie,potom nezaplatenie mzdy nasleduje celozavodna dovolenka pocas ktorej sa vyrabuje hnuteny majetok a nakoniec vypovede-tento stat je mafiansky,inak by take praktiky a mnohe ine podobne finty a podvody neboli dlhodobo tolerovane a pokial nedojde k lyncovaniu,nikto to nezmeni,lebo cely stat a jeho organy su prehnite korupciou a lumpy maju ochranu sudov,policie ,uradov,verejnej spravy atd.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu ticho!..tak zhrniem dnešný deň- pomaľované, umyté očistené...steny krásne bielunké, ,prskla by som na ne trochu oranže, musím to premyslieť, lebo je to ako sterilné..zajtra nič nerobím, ani tu nebudem, kaficu si navarte, kedy chcete a na poobede si prosím nechať niečo od obeda...no asi tak..dobrú noc vám...a aj nejaké pekné sníčky prajem...
...a ak pôjdete do chladničky náhodou, tak bacha- po chodbe sa povaľujú škrupiny od orechov!..svynajennamalá vymyslel, ako sa dostať k orieškom a tak povyvlákal, poschovával si a teraz chrúme...
4 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
No prosím...

A keď som ja tuna v minulosti dvíhal hlas za zlepšenie platovej situacie robotníkov,

tak ma posielali kamsi...., vyčítali mi plač na nesprávnom hrobe a doporučovali mi stať sa zamestnávateľom

No pekne....

Nejaký názorový zvrat o 360° by som povedal...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


Indeed

15 Minutes Ago #20146 len Ty nič neprskaj ! kytičky do rohov nalep a tiež takú farebnú pásku asi 10 cm pod stropom stenu olemuj a bude to O.K.

..Indy, žiadne kytičky, to je izba pre hada,nie pre princeznú jordánsku!..ten by mi dal !!...ale nejaká jedna stena by mohla byť oranž..len linku od vrchu stropu s mojimi labkami asi neurobím rovno!..
(keby ste ma boli dnes videli, ako som líčila strop, tak si myslíte, že som samovrah!...na francúzskej posteli dve dlhé dosky-ako kolajnice, na tom stolička a na nej ja,plus kýblik a štetec...2x...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok


Indeed

15 Minutes Ago #20146 len Ty nič neprskaj ! kytičky do rohov nalep a tiež takú farebnú pásku asi 10 cm pod stropom stenu olemuj a bude to O.K.

..Indy, žiadne kytičky, to je izba pre hada,nie pre princeznú jordánsku!..ten by mi dal !!...ale nejaká jedna stena by mohla byť oranž..len linku od vrchu stropu s mojimi labkami asi neurobím rovno!..
(keby ste ma boli dnes videli, ako som líčila strop, tak si myslíte, že som samovrah!...na francúzskej posteli dve dlhé dosky-ako kolajnice, na tom stolička a na nej ja,plus kýblik a štetec...2x...
Pepsi, nerob linku žiadnu, daj na strop na okraj pásku a natri celú stenu. My sme si tak dali. Tie linky sa už moc nerobia a stena je pekná tak, ako je. Mám broskyňovú, že je dobrá na srdce.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pepsi, skombinuj kávovú s kapučínkovou - bude Ti to pripomínať dolče...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať