Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

farmár hľadá ženu som myslela že horšie to už nemohlo byť....ale môže, teda z upútaviek
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pepsikova Pozri príspevok


(keby ste ma boli dnes videli, ako som líčila strop, tak si myslíte, že som samovrah!...na francúzskej posteli dve dlhé dosky-ako kolajnice, na tom stolička a na nej ja,plus kýblik a štetec...2x...
.... šmarjá, ty si koleduješ o sádru, však? nebola si v Egypte, tak sa ti zažiadalo aspoň gypsu?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
farmár hľadá ženu som myslela že horšie to už nemohlo byť....ale môže, teda z upútaviek
ale môže, do toho nám uvaria na troch televíziách, pridajú trošku amerických slobodných "pšimeš mou rúži"... a jeseň je v p..li...
Čo by som dala za nejaké dobré filmy! Teraz do októbra mám na Skylinku zadara HBO, rozmýšľam, že si ho predplatím aj potom. Za týždeň som už videla asi 5 dobrých filmov... Dúfam, že tam to nejde dokola...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kvaka Pozri príspevok
Pepsi, nerob linku žiadnu, daj na strop na okraj pásku a natri celú stenu. My sme si tak dali. Tie linky sa už moc nerobia a stena je pekná tak, ako je. Mám broskyňovú, že je dobrá na srdce.
Teda, nejako som zle dočítala tvoj príspevok,
na francúzskej posteli dve dlhé dosky-ako kolajnice, na tom stolička a na nej ja,plus kýblik a štetec...2x...
pepsi, nijaká páska, nijaké maľovanie, lebo budete doma dvaja zlomení.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
ale môže, do toho nám uvaria na troch televíziách, pridajú trošku amerických slobodných "pšimeš mou rúži"... a jeseň je v p..li...
Čo by som dala za nejaké dobré filmy! Teraz do októbra mám na Skylinku zadara HBO, rozmýšľam, že si ho predplatím aj potom. Za týždeň som už videla asi 5 dobrých filmov... Dúfam, že tam to nejde dokola...
v HR ich kŕmia tým istým ako nás ved stanice majú tuším rovnakých vlastníkov , ešte aj "s kým bankujete" bolo.... HBO mám dá sa tam...len občas nejaká tá reklama chýba
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
To by nevadilo, prepnem na chvíľu na malú krízu a reklám bude do sýtosti
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sama nerealna realita,len sa cudujem zdravotnikom ze sa daju kupit na take lacnne divadla-to zacina uz byt otrepane tie zinscenovane reallity-plac,hadky,nevolnst resp zdravotny problem,pomoc zdravotnikov,vulgarita,plytkost nazorov,nezrozumitelne formulovane mysienky-uz len cakam na zasuvaci noz a kecup,ktovie akych dram sa dockame ak to takto budu stupnovat-ked uz chcu hrat tak nech sa vratia k nakrucaniu dobrych filmov,zabavnych sutazi a serialov.
minule ma dost sokovala infrmacia ze vraj Martinka z Turca za vecer zarobi viac ako herec Narodneho divadla za mesiac.
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Včera som bola u notárky a dostala som šok: po oboznámení sa so spisom som zistila, že ja 2 roky zháňam to, čo už tam uviedla pri dedičskom konaní moja babka: staré kúpno-predajné zmluvy, rodičov, prarodičov.
Ale naopak: zmizla jedna originálna zmluva s ktorou som chcela porovnať podpisy, takže už ju ani v archívoch nenájdem a v prípade potreby vyhotovenia znaleckého posudku fotokópiu nemôžem použiť. Je toto možné?

Okrem toho mi vraj poslala e-mail, ukázala mi ho a utrpela som ďalší šok: e-mail bol bez uvedenia e-mailovej adresy odosielateľa, dátumu a hodiny. Samozrejme že som taký e-mail nikdy nedostala, nemohla naň odpovedať. Normálne vyrobila na počítači e-mail.

Ako môže takéto podvody robiť notárka, ktorá by podľa zákona mala byť strážcom zákonnosti.
Ja som ani spať nemohla!
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
Včera som bola u notárky a dostala som šok: po oboznámení sa so spisom som zistila, že ja 2 roky zháňam to, čo už tam uviedla pri dedičskom konaní moja babka: staré kúpno-predajné zmluvy, rodičov, prarodičov.
Ale naopak: zmizla jedna originálna zmluva s ktorou som chcela porovnať podpisy, takže už ju ani v archívoch nenájdem a v prípade potreby vyhotovenia znaleckého posudku fotokópiu nemôžem použiť. Je toto možné?

Okrem toho mi vraj poslala e-mail, ukázala mi ho a utrpela som ďalší šok: e-mail bol bez uvedenia e-mailovej adresy odosielateľa, dátumu a hodiny. Samozrejme že som taký e-mail nikdy nedostala, nemohla naň odpovedať. Normálne vyrobila na počítači e-mail.

Ako môže takéto podvody robiť notárka, ktorá by podľa zákona mala byť strážcom zákonnosti.
Ja som ani spať nemohla!
originál nikdy nespúšťam z očí ani notárovi a ani sudcovi kópií si môžu porobiť koľko chcú a to že si jej ho dala nedokážeš ono sa už niekoľkokrát v živote stalo že sa osoby dušovali že niečo odovzdali a potom s veľkým ospravedlnením prišli že zabudli a že to len chceli dať, a niektoré hrubé kože sa ani neospravedlnili. ale možné je aj to že si ho u tej notárky nechala a je napísané v zápisnici z konania že si tam nechala to a to, dva roky no to je šupa nechať niečo bez dozoru
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
pravá aj ľavá ruka
...Stano je ale predsa " ĎÁBEL " .....

0 0
mimi mimi

mimi je offline (nepripojený) mimi

Chcem sa touto cestou poďakovať televíziam Markíza a JOJ, že vysielaním svojich programoch o varení, manželiek či čo to je a ostatné, ma znova doviedli k pozeraniu programov na stanici ČT2 a sem tam aj na STV2. A dokonca som aj knihy oprášila, čomu som najradšej. ďakujem ešte raz
7 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

mimi Pozri príspevok
Chcem sa touto cestou poďakovať televíziam Markíza a JOJ, že vysielaním svojich programoch o varení, manželiek či čo to je a ostatné, ma znova doviedli k pozeraniu programov na stanici ČT2 a sem tam aj na STV2. A dokonca som aj knihy oprášila, čomu som najradšej. ďakujem ešte raz
musím s tebou vrelo súhlasiť ale nezúfaj ešte máš šancu ako stráviť dobre večer -na porade
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pomóc...ďalšia farma..takže HBO to istí.....inak viete ako sa veci majú každý nato frfle, ale kopec ľudí to kuká a tí čo nekukajú začnú, aby mohli o tom kecať s tými čo to žerú... mne stačia upútavky a grciam...
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
už aj Porada zapadá, tak ako slnko, ale aspoň že sa stále dá na výslnie, občas sa vyjasní, niektorí Poraďáci dajú jej lesk, a spomienku...
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
pomóc...ďalšia farma..takže HBO to istí.....inak viete ako sa veci majú každý nato frfle, ale kopec ľudí to kuká a tí čo nekukajú začnú, aby mohli o tom kecať s tými čo to žerú... mne stačia upútavky a grciam...
Táto jeseň bude des a hrôza, V tých telkách si myslia, že národ je dočista sprostý, či, čo? Ja viem, že sú aj takí plytkí ľudia,ale, žeby námi ich museli ukazovať, až tak zájsť, veď to je už suterén. Hnus. Ešte dobre, že sú aj iné kanály ako napr. Univerzal Chanel, ČT.....,
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Táto jeseň bude des a hrôza, V tých telkách si myslia, že národ je dočista sprostý, či, čo? Ja viem, že sú aj takí plytkí ľudia,ale, žeby námi ich museli ukazovať, až tak zájsť, veď to je už suterén. Hnus. Ešte dobre, že sú aj iné kanály ako napr. Univerzal Chanel, ČT.....,
to fakt TOP hrôza....ja som na začiatku pozerávala tie prvé "lastovičky" mojsejovci, vyvolení-českí, trošku slovenskí, ale toto sa nedá lebo na tom sa nedá ani zasmiať...ved ja sa hanbím za tých ľudí ked ich vidím len v tých upútavkach...len nie je to len o tom že to na nás bude vyskakovať z TV, ale ešte ako "celebriti" budú v každej r***
1 0
mimi mimi

mimi je offline (nepripojený) mimi

Tweety Pozri príspevok
Táto jeseň bude des a hrôza, V tých telkách si myslia, že národ je dočista sprostý, či, čo? Ja viem, že sú aj takí plytkí ľudia,ale, žeby námi ich museli ukazovať, až tak zájsť, veď to je už suterén. Hnus. Ešte dobre, že sú aj iné kanály ako napr. Univerzal Chanel, ČT.....,
Nebude to des a hrôza Vraj má byť nááádherná jeseň.... pôjdeme sa povinne prejsť po farebnom lístí, urobíme si s gaštanov postavičky na stôl..hm..alebo gaštany radšej zjeme? Ja sa veľmi teším na jeseň.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
to fakt TOP hrôza....ja som na začiatku pozerávala tie prvé "lastovičky" mojsejovci, vyvolení-českí, trošku slovenskí, ale toto sa nedá lebo na tom sa nedá ani zasmiať...ved ja sa hanbím za tých ľudí ked ich vidím len v tých upútavkach...len nie je to len o tom že to na nás bude vyskakovať z TV, ale ešte ako "celebriti" budú v každej r***
Presne, akoby si mi z duše hovorila. Tiež ma chytá hanba aj za nich. Len jedno neviem pochopiť, či sú fakt takí sprostí, že nevidia, ako sú na smiech každému v štábe, veď tam sa musia od tých stupídností až prepadávať. ALebo aj tam sú podobní? Mne stačilo vidieť len upútavku, a mala som dosť. Stále neviem prísť na to, čo núti TV toto vysielať, fakt to sme takí nekuktúrni, keď robíme celevriti z primitívov? Minule som čítala, že napr. Martinka z Turca zarobí za deň viac, ako Milka Vašáryová, tak toto je už fak, ako sa hovorí, čo je veľa, to je veľa.
Čo bude z našej mládeži pri takomto vysielaní až hrôza predpokladať.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
to fakt TOP hrôza....ja som na začiatku pozerávala tie prvé "lastovičky" mojsejovci, vyvolení-českí, trošku slovenskí, ale toto sa nedá lebo na tom sa nedá ani zasmiať...ved ja sa hanbím za tých ľudí ked ich vidím len v tých upútavkach...len nie je to len o tom že to na nás bude vyskakovať z TV, ale ešte ako "celebriti" budú v každej r***
Náhodou- Zámena manželiek sa mi páči..., aj Master chef...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mimi Pozri príspevok
Nebude to des a hrôza Vraj má byť nááádherná jeseň.... pôjdeme sa povinne prejsť po farebnom lístí, urobíme si s gaštanov postavičky na stôl..hm..alebo gaštany radšej zjeme? Ja sa veľmi teším na jeseň.
Kníh mám doma dostatok, plnú knižnicu, tak oprášim staré čítania. Ale čo tí, čo knihy neľúbia? Prechádzky prírodou tiež uznávam, ale večer sú už nebezpečné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať