Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mimi Pozri príspevok
Nebude to des a hrôza Vraj má byť nááádherná jeseň.... pôjdeme sa povinne prejsť po farebnom lístí, urobíme si s gaštanov postavičky na stôl..hm..alebo gaštany radšej zjeme? Ja sa veľmi teším na jeseň.
zbieram..... dám do vrecka toľko koľko mám rokov + jeden navyše dám do textilného vrecka...a mám pohodené v posteli, že odháňa chrípku a zlepšuje geopatogénnu zónu....našla som niekde tu na porade, dúfam že si to dobre pamätám pozor len musia byť nazbierané na priaznivom-pozitívnom mieste
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dneska majú Poraďáci nejaký zjazd- bol som si kúpiť v technopole cigy a tam tabulka, že porada.sk-zmena v odvodoch a 17-tky tam už vypalovali zobák pri vchode- nahodené, s vlasmi rovno od kaderníka...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Náhodou- Zámena manželiek sa mi páči..., aj Master chef...
to nemyslíš vážne....včera som mala, ale iba pustené to varenie čo je na joj....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
to nemyslíš vážne....včera som mala, ale iba pustené to varenie čo je na joj....
Toto som trochu pozerala, celkom solídna relácia, ale neviem, kto vyhral, či syrová torta,alebo taštičky.Ale ten šéf master, či čo, že len urážajú. Aj moderátorka tejto TV už kritizovala.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
a to minule v televizii hovorili opacne,ze chudaci ucitelia stazovali ze musia upratovat namiesto upratovaciek-vsak novinari su blbci,im ked niekto povie ze seno je svieckova,tak aj tomu uveria
Akože ja sa musím učiteliek zastať- za pár flokov robia ťažkú ,vyčerpávajúcu prácu, musia naháňať školenia a kredita kadejaké a dnes si ich nikto poriadne neváži- keď chodili naši rodičia do školy,tak učiteľ bol velký pán a ešte aj za mojích časov mali akú takú reputáciu, i ked už vtedy to začalo íst dole vodou a dneska vobec nemajú tú vážnosť ako by si zaslúžili...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
to nemyslíš vážne....včera som mala, ale iba pustené to varenie čo je na joj....
ja neviem, čo máš proti zámene M....,náhodou tá nerváčka z ostravy bola namakaná včera...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Toto som trochu pozerala, celkom solídna relácia, ale neviem, kto vyhral, či syrová torta,alebo taštičky.Ale ten šéf master, či čo, že len urážajú. Aj moderátorka tejto TV už kritizovala.
neviem čo varil, lebo som až koniec kukal, ale vyhral ten ujo v klobúku...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neviem čo varil, lebo som až koniec kukal, ale vyhral ten ujo v klobúku...
Tie taštičky na každý deň, čiže 365 chutí tiež neboli zlé. Som zvedavá, až to príde do obchodnej siete.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Presne, akoby si mi z duše hovorila. Tiež ma chytá hanba aj za nich. Len jedno neviem pochopiť, či sú fakt takí sprostí, že nevidia, ako sú na smiech každému v štábe, veď tam sa musia od tých stupídností až prepadávať. ALebo aj tam sú podobní? Mne stačilo vidieť len upútavku, a mala som dosť. Stále neviem prísť na to, čo núti TV toto vysielať, fakt to sme takí nekuktúrni, keď robíme celevriti z primitívov? Minule som čítala, že napr. Martinka z Turca zarobí za deň viac, ako Milka Vašáryová, tak toto je už fak, ako sa hovorí, čo je veľa, to je veľa.
Čo bude z našej mládeži pri takomto vysielaní až hrôza predpokladať.
niekedy mám pocit, že potrebujú oprať lóve...nechápem a to už nehovorím o aktéroch , ako ved každému by sa zišli peniažky, ale za takúto cenu...ved to mi príde , že maxi zúfalstvo...., alebo ide o ich IQ viem, že sú špeciálne vyberaní....ešte možno tí mladí čo sa tam prihlásia dobre, berú to ako dobrodružstvo-adrenalín, ale čo tí "v rokoch"
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
pomóc...ďalšia farma..takže HBO to istí.....inak viete ako sa veci majú každý nato frfle, ale kopec ľudí to kuká a tí čo nekukajú začnú, aby mohli o tom kecať s tými čo to žerú... mne stačia upútavky a grciam...
Tak Lui, ja nekukám, nepoznám, neviem, čo je farma, (asi si tam farmár hľadá ženu?) iba raz som tuším nejakých 10 minút pozerala , možno pred rokom, dvomi, už sa nepamätám. Zosmiešňujú ľudí s ich súhlasom, je to smutné. Od upútaviek utekám z izby, lebo ten televízor zapne môj sb večer a je zapnutý až skoro do polnoci. Zväčša pozeráme Kosti a české programy, no a teraz iba ja aj Pod povrchom, zaujalo ma to. Keď nabehnú akékoľvek reklamy, prepíname.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A tak ja nejsom až taký velký intelektuál ako vy všetci ostatní tu na Porade...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nemôžem si to ani prečítať.....stačí mi prvá veta....toto je choréééé dnes normálne stačí ak je niekto debilný....čím viac tým lepšie...lóve má...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A tak ja nejsom až taký velký intelektuál ako vy všetci ostatní tu na Porade...
Šak to nič, každý sme iný, niekedy treba aj hlavu vyvetrať niečím menej náročným, ale až takým menej fakt nemusím.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A tak ja nejsom až taký velký intelektuál ako vy všetci ostatní tu na Porade...
ježíííš Stanko, ja tiež nie som až ......mne sa proste len mozog zastavuje...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Šak to nič, každý sme iný, niekedy treba aj hlavu vyvetrať niečím menej náročným, ale až takým menej fakt nemusím.
Tak ja neviem, Fico vám vadí, Mojsejka vám vadí, Máziková je zlá, Martinka z turca tiež sa nepáči,

Čo viem naokolo-nikto to nekuká, ale sledovanosť to má vysokú-to ako Fico-nikto okrem mňa ho nevolil, ale ja sám som mu predsa nedal 40% hlasov...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak ja neviem, Fico vám vadí, Mojsejka vám vadí, Máziková je zlá, Martinka z turca tiež sa nepáči,

Čo viem naokolo-nikto to nekuká, ale sledovanosť to má vysokú-to ako Fico-nikto okrem mňa ho nevolil, ale ja sám som mu predsa nedal 40% hlasov...
ALe Eva má terazky dobrú reklamu, ako pre ňu stvorenú, tam sa môže teda vykecať ostošesť. Vieš Stanko, to, že sa nám nepáčia neznamená, že nie sú iní, ktorí sú super, napr. taký Babjak, Vášaryová, Bednárik,...., ej či je ich dosť, chválabohu za ních. A náš pán priemer, ten svoj kredit stratil už dávno.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak ja neviem, Fico vám vadí, Mojsejka vám vadí, Máziková je zlá, Martinka z turca tiež sa nepáči,

Čo viem naokolo-nikto to nekuká, ale sledovanosť to má vysokú-to ako Fico-nikto okrem mňa ho nevolil, ale ja sám som mu predsa nedal 40% hlasov...
dobrééééé ja som ho tiež...aj ked som vôbec nechcela ísť, ale vo štvrtok pred voľbami na nas*ala iná strana tak som išla......ale už nikdy, nikdy nepôjdem....ani voľby predtým som nebola.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
ALe Eva má terazky dobrú reklamu, ako pre ňu stvorenú, tam sa môže teda vykecať ostošesť. Vieš Stanko, to, že sa nám nepáčia neznamená, že nie sú iní, ktorí sú super, napr. taký Babjak, Vášaryová, Bednárik,...., ej či je ich dosť, chválabohu za ních. A náš pán priemer, ten svoj kredit stratil už dávno.
Ale Pepsina minule nadávala na Evičku...,čosik sa jej nepáčilo... a pritom Evička je cicuška...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale Pepsina minule nadávala na Evičku...,čosik sa jej nepáčilo... a pritom Evička je cicuška...
Evu môžem, ona nie je zlá, len veľa veľa kecá. Furt a stále.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať