Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tweety Pozri príspevok
A to sa nedá sťažovať, či? Veď je to zrelé na psychiatriu, tým na úrade to nevadí, alebo majú štuple v ušiach?
Majka, ja budem zrelá, keď ešte raz uvidím to Tvoje ", či?"
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zeby nova dan na obzore-alebo iba daka sprostost?/nie som technicky zdatny,ale cirkulacna dan sa my zda ako nejaka blbost/
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zeby nova dan na obzore-alebo iba daka sprostost?/nie som technicky zdatny,ale cirkulacna dan sa my zda ako nejaka blbost/ http://spravy.pravda.sk/kazimirov-in..._ekonomika_p01
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

trisestri Pozri príspevok
zeby nova dan na obzore-alebo iba daka sprostost?/nie som technicky zdatny,ale cirkulacna dan sa my zda ako nejaka blbost/ http://spravy.pravda.sk/kazimirov-in..._ekonomika_p01
No vyzerá to na daň z majetku, ale už z hnuteľnej veci, inak ju pomenovali. Ná základe čoho to chcú zaviesť? Registračná daň opakovaná každoročne, tak to je sila. Toho Kazíka by mali dať preveriť na testoch.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Kvaka Pozri príspevok
No vyzerá to na daň z majetku, ale už z hnuteľnej veci, inak ju pomenovali. Ná základe čoho to chcú zaviesť? Registračná daň opakovaná každoročne, tak to je sila. Toho Kazíka by mali dať preveriť na testoch.
mne sa zda ze su to iba take pokusne bubliny,na druhej strane od toho Kazisveta vystane cokolvek,resp od jeho sefov,lebo ten je skor iba figurka ktoru priamo riadia Pociatek a Fico a nepriamo lobisti./mafiani,tunelari verejnych zdrojov/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pre dnešok sa s Vami lúčim- nemožem sa vám venovať- mám teraz nejaké vybavovačky a večer o 19-tej mám s kamarátom pracovné posedenie - komplet rebrá+ chren+horčica+kečup+4 krát pivo...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pobavilo ma, to nevymyslíš, to je život.
http://www.pluska.sk/zena/sex-laska/...nohavicky.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
pre dnešok sa s Vami lúčim- nemožem sa vám venovať- mám teraz nejaké vybavovačky a večer o 19-tej mám s kamarátom pracovné posedenie - komplet rebrá+ chren+horčica+kečup+4 krát pivo...
Stanko, nech sa teda vybavovačky vydaria, aj ten večer s kámošom, len myslí na nás, že ťa vidíme. Tak nám neurob hanbu.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Stanko, nech sa teda vybavovačky vydaria, aj ten večer s kámošom, len myslí na nás, že ťa vidíme. Tak nám neurob hanbu.
Majka, ja nikdy nerobím hanbu- ja som slušný, pekný,inteligentný,občas síce načas nezaplatím odvody ale inak som super, " ČI"...???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Majka, ja nikdy nerobím hanbu- ja som slušný, pekný,inteligentný,občas síce načas nezaplatím odvody ale inak som super, " ČI"...???
Šak ja len pripomínam, aby si na to nezabudol. A či nemôžem, lebo niekto to nemá rád.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pre dnešok sa s Vami lúčim- nemožem sa vám venovať- mám teraz nejaké vybavovačky a večer o 19-tej mám s kamarátom pracovné posedenie - komplet rebrá+ chren+horčica+kečup+4 krát pivo...
u nás už na obed...komplet rebrá, chren, horčica, kečup plus koňak, víno, vodka, pivo, džús.....nevymeníš pozvanie? a k tomu domáce cibuľové bagetky...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Šak ja len pripomínam, aby si na to nezabudol. A či nemôžem, lebo niekto to nemá rád.
či - možeš...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hnedoočka Pozri príspevok
u nás už na obed...komplet rebrá, chren, horčica, kečup plus koňak, víno, vodka, pivo, džús.....nevymeníš pozvanie? a k tomu domáce cibuľové bagetky...
hmhmhm- nevyzerá to zle...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
či - možeš...
Môžem, môžem, len či nemôžem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Môžem, môžem, len či nemôžem.
-No idem ja het,lebo sa zasa zamotám...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka Pozri príspevok
No vyzerá to na daň z majetku, ale už z hnuteľnej veci, inak ju pomenovali. Ná základe čoho to chcú zaviesť? Registračná daň opakovaná každoročne, tak to je sila. Toho Kazíka by mali dať preveriť na testoch.
Kažimír je ten typ človeka ( nehovorím o ňom teraz ako o politikovi ) , ktorého vidím iba po prvýkrát v živote ...a v tom momente by som mu jeho úsmev bejzbolkou upravil ...
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

hnedoočka Pozri príspevok
u nás už na obed...komplet rebrá, chren, horčica, kečup plus koňak, víno, vodka, pivo, džús.....nevymeníš pozvanie? a k tomu domáce cibuľové bagetky...
ajhla tolko pijatiky ani nepozves,aj rebra by sa zvladli
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
Pobavilo ma, to nevymyslíš, to je život.
http://www.pluska.sk/zena/sex-laska/...nohavicky.html
dobré po nevere povysáva byt
a ešte by len kukala, keby náhodou našla slipoše alebo boxerky
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

hnedoočka Pozri príspevok
u nás už na obed...komplet rebrá, chren, horčica, kečup plus koňak, víno, vodka, pivo, džús.....nevymeníš pozvanie? a k tomu domáce cibuľové bagetky...
takže ponúkaš všetko na č- ako môj známy hovorí, pijem všetko na č - či pivo, či víno, či pálené
potom popije, a upozorní ma - Ivana ty už nepi - nejak sa mi rozmazávaš
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kuknem, čo tu nové, fajn popoludnie vám a som het...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať