Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

AlaNR
aj kalkulačku požičiame, ak bude treba!
Prípadne modernú variantu

(počítadlo)
alebo upgrade

(sčot)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to tu už ani kávu nikto nepodáva
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

dnes som bola na pošte......musela som čakať pol hodinu, chvíľku som si krátila v Tescu.....

a poštárky??? nepatrí sa nadávať, ale kačeny sú, pred 2 týždňami mi dali doporučenú zásielku z OS a dnes im je málo.......doporučený list zo ZP, máli sa im......

chcú ŽL na s.r.o.-----ŽL na s.r.o. má takú váhu, do hája veď to nie je žiaden platný doklad.....

vyplňujem žiadosť na poštu, sama seba idem poverovať, super.......

a hajde ešte raz, ku tetuškám.....

pozn. triedna profesorka na gymnáziu nás strašila, pokiaľ sa nebudeme učiť, pôjdeme "špemplovať " listy na poštu......a máš to tu.......
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
...office telecom mi píše:

Vazeny zakaznik,

reagujeme na Vas e-mail.

Na zaciatok by sme Vam radi podakovali za doveru, ktoru nam prejavujete tym, ze vyuzivate sluzby nasej spolocnosti. O to viac nas mrzi, ze ste sa stretli s neprijemnou skusenostou, ktoru popisujete vo Vasom e-maile.

Nasou snahou bolo doriesit Vasu poziadavku, v co najkratsom case,
Pre doriesenie Vasej poziadavky je potrebne doplnit k telefonnemu cislu, ktoreho sa dana zalezitost tyka , memo, priezvisko, adresu, datum narodenia a zaslat spat spolu s historiou tohto e- mailu.


..to , prosím pekno, využívam dve ich služby už viac, než dva roky a oni nevedia drcnúť do klábosnice číslo mobilu a nájsť zákazníka!..však to je hanbahanbatá...okrem toho, na formulári stránky sa musí uviesť číslo mobilu a email...to číslo tuším nevideli...
No,toto nevie ani Allianz,kľudne nechá dobehnuť poistku,že nevedeli sme kde Vám poslať upomienku.Ale mobilom ma našli ked šlo o doplatenie 4 ečok,luzeri.A to mám u nich cca 5 poistiek,no dobehne rok a výpoved.Firmu ktorá neeviduje zákazníka pod menom a súhrnom aktivít nepotrebujem.Vrrr.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...neoplatí sa jedovať..vždy je druhá možnosť....krásny deň vám...a som het...
c5de663a3c_72786043_o2.jpg  
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Stanko, samochvála smrdí, tak sa to u nás hovorí. Ak sa chceš zviditeľniť, tak musíš začať inak.
Zdenka, nesúhlasím s tebou- 1. nieje to len samochvála- však píšem, že občas nezaplatím odvody..., po 2. zas neber všetko tak vážne,čo napíšem- treba rozlíšiť kedy som v textoch realista a kedy rozprávkar Disney, a po 3.- mám ten názor, že človek by si mal veriť v živote a ja nevidím dovod, aby som si neveril, darí sa mi som spokojnučký, v práci som na vrchole-niekde ako na trávniku Messi alebo v behu Usain Bolt a keby som bol uzavretý do seba ako v roku 1991,keď som sedel v detskej izbe uzavretý do seba, za ten čas som sa dostal na vrchol- vtedy 5 korún vo vrecku, 2 cigarety a klúče-dneska v každom 2 podniku otvorený účet-tak by som to nedokázal nikdy, proste človek si musí veriť-inak to nejde...-všetko sa dá ked sa chce...
4 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pre dnešok sa s Vami lúčim- nemožem sa vám venovať- mám teraz nejaké vybavovačky a večer o 19-tej mám s kamarátom pracovné posedenie - komplet rebrá+ chren+horčica+kečup+4 krát pivo...
no ako bolo? Hlávka nebolí?
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mila123 Pozri príspevok
čerstvý tatko má v piatok v KE školenie......zagratulovať by sa hádam patrilo.....
ale jasné, treba rozlišovať súkromie a politiku-síce politicky moc pána ex nemusím, ale zasa k narodeniu synčeka mu treba pogratulovať, však to je pekná životná udalosť - takže GRATULUJEM p. Mihálovi...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
no ako bolo? Hlávka nebolí?
Ne ne,nebolí-všetko decentne- ešte 4 pivá čo boli v kupone sme tam nechali v prospech podniku, lebo ja moc pivo nepijem a kamoš tiež nie-on nemože také veci piť, on má tú chorobu čo nemože obilie a to...2 hodky sme posedeli a išli damoj...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
len mi nepíš, že ani hruštička nebola.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
len mi nepíš, že ani hruštička nebola.
akože bez hruštičky? nemyslíš vážne- boli 2 Bošácke, 52-jky( decentne)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
akože bez hruštičky? nemyslíš vážne- boli 2 Bošácke, 52-jky( decentne)
nevidíš písmenká som písala nEpíš, nie nApíš
veď preto.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
nevidíš písmenká som písala nEpíš, nie nApíš
veď preto.
a tak to je pravda, že troška horšie vidím..., aj s okuliarmi-preto napr. velmi nerád šoferujem v noci, alebo ani cestu nevidím...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 05.09.12 at 09:12 Dôvod: s kým s čím- s okuliarmi- nie z koho-čo
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
hlavne, že vidíš čo chceš.
3 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... júúúúúj narobil mi p. Mihál chuť na husacinku ....

Jozef Mihál Pozri príspevok
Novinka:

Seminár v Slovenskom Grobe s husacinou!

Na 8.10.2012 (pondelok) pripravujeme seminár v Slovenskom Grobe. Všetci čo poznáte Slovenský Grob viete, že v tomto jesennom čase je hitom chutná husacinka. Prečo si nespríjemniť seminár dobrým jedlom?

Prihláška k dispozícií čoskoro, predplatitelia DRAK-a ju budú mať k dispozícií ako prví a samozrejme znova si budú môcť uplatniť výhodnú zľavu.
1 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Neviem, či je to zrakom, ale ani to "alebo" mi tam nejako nepasuje. Také "lebo" tam pasuje lepšie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
akože bez hruštičky? nemyslíš vážne- boli 2 Bošácke, 52-jky( decentne)
...hm .....a nebola ani hruštička húževnatá ???
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dobrý tip pre márnivé ženské z NR a okolia:
v NR v TescoGalérii rušia butik Sharon (na rohu oproti vchodu do Aska).
v SR šité veci, veľmi pekné vypracovanie a fantastické výpredajové ceny.
Napríklad: Dlhé nohavice 2,- - 5,- Eur. Kúpila som si trojo, za 12,- Eur...
Kostýmy, saká, nohavice, sukne, blúzky - šeeeeličo!
Otvorené ešte dnes a zajtra, 7.9.2012 končia úplne!
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

promont maja Pozri príspevok
... júúúúúj narobil mi p. Mihál chuť na husacinku ....
A mne si ty narobila chuť na husacinku- ani seminár mi k tomu netreba...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať