Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

evuš Pozri príspevok
..no, ja mám na p. Sokola názor /už ako pubertiačka, a aj napriek tomu, že som veriaca/ : "nemusím-neprosím"... jeho osobu proste nie, nie a nie !!!!
Krásny a pravdivý citát J. S. Leca: Požiadaviek množstvá majú kňazi, nie božstvá.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

trisestri Pozri príspevok
nechapem,na jednej strane vysoka nezamestnanost,malo realnych pracovnych miest,na druhej strane 6 dnovy pracovny tyzden?-ktovie kam nas dostanu nasi zlodejiska
K nabíjaniu Aurory...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ivana Š Pozri príspevok
asi sa premenujem - na Ivana N
- N ako nešikovnica - mne dať nôž do ruky, a ešte keramický ostrý - hotová katastrofa
neviem neviem či by som nemala zájsť na chirurgiu, skoro som si odrezala bruško na prostredníku na ľavej ruke
skoro je nieže - skoro a nič sa nestalo ale - že bruško drží na vlásku a bolí a krváca
obaliť skorocelovým listom
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ak toto bola metóda práce s majetkom aj za komunistov potom sa nedivím keď ich to poriadne nasralo a po vojne spravili krátky proces a majetok ostal doma a Vatikánu zuby klepli naprázdno.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No však aj kvoli nemu asi "zlikvidovali" Bezáka a ten sa mi páčil a takto ho dali dole...-určite pozeral kam nemal a tak mu Sokol vybavil odvolanie...
najmä neposielal tam kam mal (južným smerom, tam kam vedú všetky cesty)
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ahoj, mozno to tu uz niekto spominal, necitala som dnesne prispevky:

http://krimi.noviny.sk/zomreli-mladi...-deti-3-6.html

Je to velmi smutne. Urcite maju vinu rodicia, ale ako je mozne ze si to plavcik nevsimol. Ja som uz mala s nimi zlu skusenost. Ked mal syn 2,5 roka (tusim) sme boli tiez v tomto aquaparku. Bola som s nim pri bazene pre najmensich, stal pri mne, otocila som sa k starsiemu a par sekund a zrazu tam maly nebol. Beriem moja chyba....ale stalo sa, rozbehli sme sa po bazenoch. Nasiel ho moj starsi syn, ktory ho zbadal ako sa spustil s velkej smyklavky. Malemu v polovici smyklavky zamrzol usmev, ked zistil, ze padne do vody...nastastie tam syn dobehol a plavcici? stali pri stoliku dvaja a debatovali medzi sebou, ziadna reakcia, nik si nevsimol ist hore schodami male dieta. Toto by sa v zahranicnych aquaparkoch nestalo, viem ze vsade vzdy kontrolovali kto sa spusta....A ked som pisala mail na stranky Aquaparku, nik ani nezareagoval...bola len otazka casu kedy sa tam nieco stane...
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... no ja som raz v Španielsku zažila, keď sa topila v pol-metrovej vode jedna "bárišňa" ( asi bola z Ukrajiny) ... rozhodla sa spustiť skoro kolmo nadol z takého krútivého zvrchu-nadol vertikálneho tobogánu a ten jej tak zmagoril mozog, že sa po dopade normálne topila ... a plavčíkov nikde ... až ma to aj hnevalo, že kde sa trepala ... no aj bolo mi jej ľúto ...

... ale musím povedať, že deti s tým problém nemali ... ani jeden ... tie sa s iskrou v oku otriasli a šli ďalej ...

... a Bezáka je škoda ... je celkom dobrá lampa na http://www.tyzden.sk/lampa.html ...
Naposledy upravil promont maja : 05.09.12 at 15:40
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ja som zažila keď sa v 30 cm topili dve dospelé moslinky (oblečené ) v mŕtvom mori......
nastal chaos, zmätok, panika....jedna druhú ťahali ku dnu, najhoršie bolo to, že jedna padla tvárou do mora, nohy mala bosé, dobre sa napili presolenej vody.......
2 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

Mila123 Pozri príspevok
ja som zažila keď sa v 30 cm topili dve dospelé moslinky (oblečené ) v mŕtvom mori......
nastal chaos, zmätok, panika....jedna druhú ťahali ku dnu, najhoršie bolo to, že jedna padla tvárou do mora, nohy mala bosé, dobre sa napili presolenej vody.......
... no čistá panika ...

... a dá sa vôbec topiť v takomto mori? ... však je také slané, že si môžeš ležkať a čítať .. či? ... alebo nie? ... no, asi keď zakopneš a padneš = tak asi nepustí, drží ťa, lapáš po dychu a vzduchu je málo .. či ako?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

promont maja Pozri príspevok
... no čistá panika ...

... a dá sa vôbec topiť v takomto mori? ... však je také slané, že si môžeš ležkať a čítať .. či? ... alebo nie? ... no, asi keď zakopneš a padneš = tak asi nepustí, drží ťa, lapáš po dychu a vzduchu je málo .. či ako?
najhoršie je ak nemáš obuv do vody.......boli sme v Izraeli, na severe bola pláž bahnitá, stála som v plytkej vode a za chvíľku som mala obe nohy zaborené po kolená v bahne......
a pri Masade je pláž kamenistá (až balvany) so "zapečenou morskou soľou " v hrúbke niekoľko cm,
chôdza je veľmi labilná, my sme chodili do mora skoro 4-nožky.....
ochutnávanie vody ústami neodporúčajú, jednoducho sa nedá....... a ak by sa ti dostala niekde do ranky či očí, musíš si ju ísť sladkou vodou vypláchnuť, neskutočná reakcia- štípanie, popr. podráždenie nastáva.....

inak sa dá fakt na nej ležať, najlepšie na chrbáte (mladí skúšajú čokoľvek), s roztiahnutými rukami i nohami......

ak padneš, či zakopneš, najhoršie je voda v ústach, očiach.......upozorňovali náš, že sa dá aj v mŕtvom mori utopiť, ak nastane panika......
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

tak predsa?????
http://www.topky.sk/cl/100370/132312...2--nedokazali-
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pridávam posledný príspevok,(utekám na chalupu) , ale večer som tu, ak na mňa vyjde miesto.....

mám možnosť si kúpiť koňa , dostanem ho zadarmo, len musím zaplatiť za klince v podkovách.....
kôň má 4 nohy a v každej podkutej nohe má 7 klincov....
za prvý zaplatím 1 cen....
za druhý 2 centy....
za tretí 4 cetny....
za piaty 8 centov....
za šiesty klinec zaplatím 16 centov....
a takto postupne ( každý nový klinec , jeho cena je 2-násobkom predchádzajúcej ceny klinca)

koľko ma bude stáť kôň, resp. jeho klince ?

toto je určené pre tých čo sa nudia........
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Mila123 Pozri príspevok
najhoršie je ak nemáš obuv do vody.......boli sme v Izraeli, na severe bola pláž bahnitá, stála som v plytkej vode a za chvíľku som mala obe nohy zaborené po kolená v bahne......
a pri Masade je pláž kamenistá (až balvany) so "zapečenou morskou soľou " v hrúbke niekoľko cm,
chôdza je veľmi labilná, my sme chodili do mora skoro 4-nožky.....
ochutnávanie vody ústami neodporúčajú, jednoducho sa nedá....... a ak by sa ti dostala niekde do ranky či očí, musíš si ju ísť sladkou vodou vypláchnuť, neskutočná reakcia- štípanie, popr. podráždenie nastáva.....

inak sa dá fakt na nej ležať, najlepšie na chrbáte (mladí skúšajú čokoľvek), s roztiahnutými rukami i nohami......

ak padneš, či zakopneš, najhoršie je voda v ústach, očiach.......upozorňovali náš, že sa dá aj v mŕtvom mori utopiť, ak nastane panika......
mi povídej...ja - neplavec- som bola schopná i tam sa utopiť....takže rašej som plávala na chrbte len pri bezpečnom krajíčku...bála som sa tej agresívnej vody.Veď je tak slaná a mastná , ako keby sa tam tanker potopil...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

potesilo ... mam oficialne dceru vysokoskolacku - dnes absolvovala zapis do 1. rocnika
... tesila sa ako keby sla do 1. rocnika na ZS ... len skoda ze je v Prahe, keby bola doma aj do skoly ju odprevadim, mozno by som jej aj vrkoce zaplietla, tak ako vtedy ked mala 6. rokov
8 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dav
Pôvodca textu príspevku: trisestri
nechapem,na jednej strane vysoka nezamestnanost,malo realnych pracovnych miest,na druhej strane 6 dnovy pracovny tyzden?-ktovie kam nas dostanu nasi zlodejiska
K nabíjaniu Aurory...
Akej? Ledaže použijeme nabité toto
0 0
rastlinka rastlinka

rastlinka je offline (nepripojený) rastlinka

Už môj nick asi o mne niečo hovorí. Ale vo všeobecnosti mám rada nielen rastliny, ale aj zvieratá, prírodu a všetko čo spolu súvisí. Pretože zvieratá by tu neboli bez rastlín a naopak. Zaujímam sa o prírodu až priveľmi podrobne. Poznám rastliny a živočíchy, ktoré mi pomôžu prežiť v prírode. Viem, ako sa vyhnúť v lese nebezpečným zvieratám ( medveďovi ), ale viem ich aj sledovať. Dokážem sa z neznámeho prostredia dostať do ľudských obydlí. Cestu mi prezradia rastliny, potoky, pohyb zvierat... ...viac
Ahojte, v tejto téme na stránke 1181 som písala, že ma vedia rozčúliť klebetnice. Dnes som sa dozvedela od takýchto klebetníc že moja sestra zomrela. Skutočnosť : Moja sestra si našla priateľa a trávi viac času s ním - veď má na to ideálny vek aj ona aj on. No nenahnevalo by vás to ?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

rastlinka Pozri príspevok
Ahojte, v tejto téme na stránke 1181 som písala, že ma vedia rozčúliť klebetnice. Dnes som sa dozvedela od takýchto klebetníc že moja sestra zomrela. Skutočnosť : Moja sestra si našla priateľa a trávi viac času s ním - veď má na to ideálny vek aj ona aj on. No nenahnevalo by vás to ?
mna by to nenahnevalo ... nechala by som ich v tom ... a keby sa neskor stretli s tvojou sestrou niekedy v noci, mozno by sa aj po.rali od strachu, ze ich prisla matat
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Dobrý tip pre márnivé ženské z NR a okolia:
v NR v TescoGalérii rušia butik Sharon (na rohu oproti vchodu do Aska).
v SR šité veci, veľmi pekné vypracovanie a fantastické výpredajové ceny.
Napríklad: Dlhé nohavice 2,- - 5,- Eur. Kúpila som si trojo, za 12,- Eur...
Kostýmy, saká, nohavice, sukne, blúzky - šeeeeličo!
Otvorené ešte dnes a zajtra, 7.9.2012 končia úplne!

Jááááááj, moja, zabudla si napísať "Plnoštíhle ostaňte doma!"
Však všetky veľkosti pre rosničky
0 0
ancient lace ancient lace

ancient lace je offline (nepripojený) ancient lace

som vasniva zberatelka africkych fialiek ...viac
Ahoj všetci, som tu nová a chcela by som sa s niekým zoznámiť. Medzi moje záľuby patria pestovanie fialiek, a chov papagája Peggy (ktorá mi dnes konečne po dlhom čase povedala "mama"), rybičiek, makriel a máme aj psíka. Som tu hlavne preto, lebo hľadám niekoho kto pestuje fialky.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

ancient lace Pozri príspevok
Ahoj všetci, som tu nová a chcela by som sa s niekým zoznámiť. Medzi moje záľuby patria pestovanie fialiek, a chov papagája Peggy (ktorá mi dnes konečne po dlhom čase povedala "mama"), rybičiek, makriel a máme aj psíka. Som tu hlavne preto, lebo hľadám niekoho kto pestuje fialky.
Vitaj, cíť sa tu dobre. Fialkových psíčkarov je nás tu viac
Na fialky si pozri link http://www.porada.sk/t136297-p47-afr...-gloxinie.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať