Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

vcera som dostala kompliment: "mate novy uces, velmi vam pristane, omladil vas.../cca po 10 minutach/ tento produkt by bol vhodny pre vas hodi sa pre zeny v menopauze, vy mate tak okolo 55, vsak." /som rocnik 1972, ked to pocul moj muz, skoro padol od smiechu na zem../
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
korduľa Pozri príspevok
vcera som dostala kompliment: "mate novy uces, velmi vam pristane, omladil vas.../cca po 10 minutach/ tento produkt by bol vhodny pre vas hodi sa pre zeny v menopauze, vy mate tak okolo 55, vsak." /som rocnik 1972, ked to pocul moj muz, skoro padol od smiechu na zem../
..

..no a teraz si z toho vyber!..to kto ti, prosím ťa, takto lichotil?..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no a teraz si z toho vyber!..to kto ti, prosím ťa, takto lichotil?..
pepsi jedine Stívi Wonder......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš Pozri príspevok
..Ala, ani už neviem, bola som z toho totálne znechutená a odvtedy to nepozerám ani ja.... keď som si predstavila, že koľkí /apoň bezdomovci/ sa mohli z tých jedál najesť ... vážne nadobúdam čoraz výraznejší pocit, že spejeme ako ľudstvo do totálnej záhuby
moje decko raz nedávno v noci vonku v meste...vždy si niekde kupuje veľký kus pice....išla aj s kamoškou....ide okolo bezdomovec a pýta si 0,50e a moje decko, že nemám , ale že dám ti toto-picu, síce bolo z nej od jedené, ale veľký kus mu dávala.... a on tato " to si po*eb" keby chcel, že fakt sa naje.....minule iný pýtal 0,10e decko že nemám , ale dám ti 3 cigarety a on nato " ježííííš ...no dobre"
nehovorím už o tom ako som ja u nás pred lidlom v zime tam postával jeden aj so psom kúpila psovi 3kg granúl a jemu 3zapekané rožky so syrom, dávam mu to a on mi nato "horalku nemáte"
takže áno najedli by sa z toho....len ja ich mám momentálne takto zafixovaných....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš Pozri príspevok
..Ala, ani už neviem, bola som z toho totálne znechutená a odvtedy to nepozerám ani ja.... keď som si predstavila, že koľkí /apoň bezdomovci/ sa mohli z tých jedál najesť ... vážne nadobúdam čoraz výraznejší pocit, že spejeme ako ľudstvo do totálnej záhuby
...na okraj poznamenávam , že aj ja nesúhlasím s tými expresívami na to , či onô jedlo . Niekomu NECHUTÍ , nemusí predsa každé každému sadnúť . Tiež nejak nemusím tie všeliaké morské príšery , ale to neznamená , že šmarím na zem s tou negatívnou poznámkou ...
...a tie celevriťi kuchárske sa tiež musia scenára držať ...a čo už len dnes jeden za balík éčiek nezrobí ???

Nejde o to znechutenie .......
Tu ide o zaujatie diváka - šokovať ho...za každú cenu pritiahnuť diváka k telke...
Holt , raz sa možno dočkáme aj toho , že v tej nejakej farme sa budú nie iba do rozkroku kopať ...
Keď šok , tak poriadny - " farmári " sa budú niekde v lesoch naháňať a vyhrá ten , kto prežije ...

P.S.:
...ako sa vraví ???......
Hlad je najleší kuchár !!!
Všetkých zainteresovaných by som poslal ...najprv do riti .......a potom ta het , niekde s batôžkom , samozrejme na lačno...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...horalka..ja by som za ňu aj plot preskočila...a taký malý, hádam tak 5-ročný sedel predvčerom navečer pred uniklinikou na obrubníku,celý opustený..pýtam sa ho, na koho čaká..a on-že na toho, kto mi dá euro..no tak mu hovorím, dám ti horalku, chceš?..nyjeee, ja chcem eurooo...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...na okraj poznamenávam , že aj ja nesúhlasím s tými expresívami na to , či onô jedlo . Niekomu NECHUTÍ , nemusí predsa každé každému sadnúť . Tiež nejak nemusím tie všeliaké morské príšery , ale to neznamená , že šmarím na zem s tou negatívnou poznámkou ...
...a tie celevriťi kuchárske sa tiež musia scenára držať ...a čo už len dnes jeden za balík éčiek nezrobí ???

Nejde o to znechutenie .......
Tu ide o zaujatie diváka - šokovať ho...za každú cenu pritiahnuť diváka k telke...
Holt , raz sa možno dočkáme aj toho , že v tej nejakej farme sa budú nie iba do rozkroku kopať ...
Keď šok , tak poriadny - " farmári " sa budú niekde v lesoch naháňať a vyhrá ten , kto prežije ...

P.S.:
...ako sa vraví ???......
Hlad je najleší kuchár !!!
Všetkých zainteresovaných by som poslal ...najprv do riti .......a potom ta het , niekde s batôžkom , samozrejme na lačno...
fakt ide len o toto.....aj Vilovi....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...horalka..ja by som za ňu aj plot preskočila...a taký malý, hádam tak 5-ročný sedel predvčerom navečer pred uniklinikou na obrubníku,celý opustený..pýtam sa ho, na koho čaká..a on-že na toho, kto mi dá euro..no tak mu hovorím, dám ti horalku, chceš?..nyjeee, ja chcem eurooo...
tak fajn... takže nemáme len my také skúsenosti....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j Pozri príspevok
moje decko raz nedávno v noci vonku v meste...vždy si niekde kupuje veľký kus pice....išla aj s kamoškou....ide okolo bezdomovec a pýta si 0,50e a moje decko, že nemám , ale že dám ti toto-picu, síce bolo z nej od jedené, ale veľký kus mu dávala.... a on tato " to si po*eb" keby chcel, že fakt sa naje.....minule iný pýtal 0,10e decko že nemám , ale dám ti 3 cigarety a on nato " ježííííš ...no dobre"
nehovorím už o tom ako som ja u nás pred lidlom v zime tam postával jeden aj so psom kúpila psovi 3kg granúl a jemu 3zapekané rožky so syrom, dávam mu to a on mi nato "horalku nemáte"
takže áno najedli by sa z toho....len ja ich mám momentálne takto zafixovaných....
pepsikova Pozri príspevok
...horalka..ja by som za ňu aj plot preskočila...a taký malý, hádam tak 5-ročný sedel predvčerom navečer pred uniklinikou na obrubníku,celý opustený..pýtam sa ho, na koho čaká..a on-že na toho, kto mi dá euro..no tak mu hovorím, dám ti horalku, chceš?..nyjeee, ja chcem eurooo...
lujza.j Pozri príspevok
tak fajn... takže nemáme len my také skúsenosti....
..viem, že sú i takí bezdomovci, ale sú i takí, čo nemajú čo do úst napr. pre deti...
No, ja som sa vyjadrila, len kvôli tomu, že jedlo sa nemá vyhadzovať, a dať to do TV, tak to je už totál "k....a" - a mnohí do toho čumia "akooo tela na nové vráta"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš Pozri príspevok
..viem, že sú i takí bezdomovci, ale sú i takí, čo nemajú čo do úst napr. pre deti...
No, ja som sa vyjadrila, len kvôli tomu, že jedlo sa nemá vyhadzovať, a dať to do TV, tak to je už totál "k....a" - a mnohí do toho čumia "akooo tela na nové vráta"
ved jasné, že sú .....nemyslela som to v zlom....nepozerám ani túto šou, mala som iba zapnutú minule tú čo ide na hnoj, tá sa celkom dala....
to že sa jedno vyhadzuje tak to je bez debaty....a prezentácia v TV, tak to je potom ako deti viesť k tomu že jedlo sa nevyhadzuje, ked to vidia....ale toho čo deti vidia v TV, tak to už je zase iná kapitola.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja niekedy tieto ženy na svete nepochopím- niekedy úplne nechápem...,raz hento, raz toto, stále čosi nejaký problém máte, stále nejaké chyby hladáte ako učiteľka v diktáte-ked držíte nás v moci -ráno, na obed aj o polnoci - doneseme vám aj modré z neba-pre vás je to moc modré...
s chlapmi je to ovela jednoduchšie sa na niečom dohodnúť, nejakú debatu dať a pod
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 06.09.12 at 12:53
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

korduľa Pozri príspevok
vcera som dostala kompliment: "mate novy uces, velmi vam pristane, omladil vas.../cca po 10 minutach/ tento produkt by bol vhodny pre vas hodi sa pre zeny v menopauze, vy mate tak okolo 55, vsak." /som rocnik 1972, ked to pocul moj muz, skoro padol od smiechu na zem../
inak na toto si dávam pozor už-toto je nebezpečná vec- toto ženy nemajú rady a idú do totálnych nervov...-nikdy cudzej žene netreba tipovať roky- lebo zle to dopadne...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
moje decko raz nedávno v noci vonku v meste...vždy si niekde kupuje veľký kus pice....išla aj s kamoškou....ide okolo bezdomovec a pýta si 0,50e a moje decko, že nemám , ale že dám ti toto-picu, síce bolo z nej od jedené, ale veľký kus mu dávala.... a on tato " to si po*eb" keby chcel, že fakt sa naje.....minule iný pýtal 0,10e decko že nemám , ale dám ti 3 cigarety a on nato " ježííííš ...no dobre"
nehovorím už o tom ako som ja u nás pred lidlom v zime tam postával jeden aj so psom kúpila psovi 3kg granúl a jemu 3zapekané rožky so syrom, dávam mu to a on mi nato "horalku nemáte"
takže áno najedli by sa z toho....len ja ich mám momentálne takto zafixovaných....
toto lujza napísala ako velká pani..., akože pravdu, čistú pravdu-nič len pravdu-lui by mala byť nejakou novinárkou...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

počasie o 14h v HR...vrrrrrr
http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=hrvatska_n
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Jeeej, nejaká dobrá dušička, mne neznáma podľa mena, mi poslala na FB program Pezinského vinobrania...
Vďaka jej za to! Dovčuľ sa to nedalo nikde nájsť...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Jeeej, nejaká dobrá dušička, mne neznáma podľa mena, mi poslala na FB program Pezinského vinobrania...
Vďaka jej za to! Dovčuľ sa to nedalo nikde nájsť...
mohla si saj mňa....mám odtiaľ kopec kolegov.....ale tutok :http://www.pezinok.sk/index.php?yggid=389
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Alenka ja som to bola, máš aspoň čerstvé info a ak by niekto mal záujem, tak kuk http://www.citylife.sk/ina-akcia/vin...e-pezinok-2012.... ja budem celé tri dni robotovať, tak z vinobrania nič nebude.
Naposledy upravil jozka56 : 06.09.12 at 14:02
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mňa sa včera jeden v Nz pred trescom pýtal - panička, nemóžte mi dať jeden stravný lístok?
nemala som, ale dala som mu 3€, ďakoval veľmi - ste láskavá duša, panička, a aj pekná

aj som zaváhala, či si hneď nepôjde dať za jeden, ale nešiel, videla som ho ešte potom na parkovisku
jedol šalát s chlebíkom
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
mohla si saj mňa....mám odtiaľ kopec kolegov.....ale tutok :http://www.pezinok.sk/index.php?yggid=389
To som našla, len tam nie je samotný program, kto kde kedy
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
jozka56 Pozri príspevok
Alenka ja som to bola, máš aspoň čerstvé info a ak by niekto mal záujem, tak kuk http://www.citylife.sk/ina-akcia/vin...e-pezinok-2012.... ja budem celé tri dni robotovať, tak z vinobrania nič nebude.
Ďakujem na 100x!!!!
Ešte mám chaos v menách a v robote si nemôžem pozrieť FB. Aj toto som len cez mail nakukla.
Vyzerá to zasa iba na sobotu podvečer, stačí aj možno o tretej prísť, hlavne sa tešíme na tie 3centimetre hrubé zemiakové placky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať