Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://automix.atlas.sk/novinky/8001...a-je-to-mozne-.....akože čo ešte vymyslia.....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
Len či tá informácia je aj pravdivá. Lebo sa môže stať, že rádio mieni a financmajster mení
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Len či tá informácia je aj pravdivá. Lebo sa môže stať, že rádio mieni a financmajster mení
no je tam napísané, že to zavrhli....ale ked už to vymysleli a boli by z toho lóve
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Len či tá informácia je aj pravdivá. Lebo sa môže stať, že rádio mieni a financmajster mení
....he ......že akí múdri sú...

Aby toho nebolo málo, v Bruseli údajne rozmýšľajú nad zvýšením frekvencie technických kontrol. Vozidlá staršie ako 7 rokov by mali absolvovať TK každý rok, čiže dva krát častejšie ako teraz. Motiváciou je vraj zníženie počtu nehôd, ktoré sú spôsobené technickým stavom vozidiel.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...krásne...

http://sorisomail.com/email/196015/e...-de-danca.html
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
....he ......že akí múdri sú...
a ja by som navrhol zaviesť povinnú účasť na KTS(kontrolne technické stanovište) pred každým výjazdom a prípravu vozidla pred jazdou a( znalým veci) parkový deň. to by bolo krásne a zaklincovať to veliteľom vozidla
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
a ja by som navrhol zaviesť povinnú účasť na KTS(kontrolne technické stanovište) pred každým výjazdom a prípravu vozidla pred jazdou a( znalým veci) parkový deň. to by bolo krásne a zaklincovať to veliteľom vozidla
.....si zabíííl .....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
a ja by som navrhol zaviesť povinnú účasť na KTS(kontrolne technické stanovište) pred každým výjazdom a prípravu vozidla pred jazdou a( znalým veci) parkový deň. to by bolo krásne a zaklincovať to veliteľom vozidla
Len tu Ty moc nevymýšľaj, lebo si to náhodou prečíta financmajster a bude rozmýšlať ako to zariadiť. Takým ľuďom nenapovedaj, oni opíšu a šoféri budú trpieť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...moje decko práve montuje do seba maslový chleba s medom...vraj med je dobrý na dolámané rebrá a preto on si teda dá- už štvrtý krajec!..zabijem ho raz, lebo mi len chute narobil...ale aj chlebík mi urobil,had jedendruhý...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ajáááj, zaspali sme! Pomme hore! Do roboty!

7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

niečo malé pod zub.....
9 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dobré ráno vám...a aj fajn deň prajem, slnečno vonku,hádam aj teplo bude, ale ráno to veru na plavky nebolo!!..aj mikinu som zniesla,ale pre mňa veru dooobre,čochvíľka možno zasneží!..a vianoce sú na dosah ruky....takže aj komín si treba dať prepucovať, no, aby sa zmestili darčeky!...

..jáááj, dopijem tú studenú kaficu, lebo sa mi o dobrotách sníva!..krásny deň vám dnes!..a ďakujem za raňajky...
6 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Indeed Pozri príspevok
Z akých dvovodov ?
Klikni si na ten odkaz a dozvieš sa...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

z nasich politikov by boli dobry farmari-vedia skvelo vsetko pohnojit.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

preväz prsta absolvovaný, bolestné nebolo - a mohlo by byť veru, lebo čo to ten chirurg robil, neviem, nekukala som sa
ale bolelo to, a štípalo - v živote by som neverila, že jedno takéto malé nakrojenie prsta dokáže takto potrápiť


ale zasa - aj šťastie mám - dnes som už dvakrát vyhrala
1. antialergická deka - v lete chladí a v zime hreje
2. multifunkčný robot - šľahá miesi odšťavuje a ešte neviem čo všetko iné

len jedno potrebujú, že aby bol pri odovzdaní výhry prítomný manžel a ďalšie štyri manželské páry,
no, dovi dopo
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... konečne piateček ... dnes sa mi nechce nič ...

0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivanka, dúfam, že zúčastnené páry dostanú papuče... Bez papúč by to nebolo ono...

Mne posledné dva týždne skoro každý deň volajú nejakí anketári. Už mi lezú krkom, pravidelne doobeda otravujú... Len niektorí musíme aj robiť a nie sa vykecávať do telefónu... vrrr

No a nechala som si zasa na piatok moje milované upomienky a zas ma šlak tráfa...
Asi si túto obľúbenú robotu nechám na pondelok, lebo si vždy víkendy pokazím...
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
Z akých dvovodov ?
mas problem s citanim clanku?

"V Bratislave sa 16. septembra začína Európsky týždeň mobility 2012, ktorého cieľom je upozorniť ľudí na využívanie iných spôsobov dopravy ako je automobilová."
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

papuče nedostane nikto, ani ja výhry - lebo som obe anketárky poslala slušne do... no tam
ja nemám čas sa vykecávať do telefónu, koľko mám detí, a aké sú veľké, či sa ako matka teda snažím dodržiavať zdravú výživu
a podobné drísty a potom mi o dva dni zavolajú - že vyhrali ste
a ešte si zožeň ďalších 8 ľudí, ktorých budú presviečať - kúpte si toto - je to zdraviu potrebné a skvelé a lacné a nezničiteľné ... a ...
Naposledy upravil Ivana Š : 07.09.12 at 10:46
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať