Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..no ak to prejde parlamentom- (tie šuchy a okolo, myslim), dajú aj presné termíny, prostredie (sterilné) a kontrola bude prísne dodržiavaná...brusel to zariadi...(hlavne u čiernej menšiny)
to akože bude povinné? Ale dúfam že nie stále s tou istou.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to nieje problém-postel už aj tak nieje v móde-obabrete to tak že použijete kuchynskú linku( ako Sharon a Michael v Basic instinct), alebo práčku...
Stanko, na práčke sa už nedá také malé ako bola tatramat mini už nerobia ale bola som s ňou spokojná
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Stanko, na práčke sa už nedá také malé ako bola tatramat mini už nerobia ale bola som s ňou spokojná
Náhodou divú kozu tatramatku 245 nikto nepredbehne.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moja mini
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
moja mini
To bola automatická?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
To bola automatická?
pre boha Palino áno čo ju nepoznáš?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
pre boha Palino áno čo ju nepoznáš?
Ja poznám len dve tú prv menovanú a potom od našich dnes susedov romo kombi
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Ja poznám len dve tú prv menovanú a potom od našich dnes susedov romo kombi
je síce pravda, že som ju v roku 90alebo 91 nekupovala normál v obchode, ale prišla mi na moje meno do OMNIE, ale asi ich aj predávali....normál v "domácich potrebách"....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pracovnicka ktora robila odpocet meracov sa odmietla legimitovat alebo uviest svoje meno,nevie teraz narychlo poradit zakon podla ktoreho sa maju osoby preukazovat ak chcu vstupit do bytu,ako sa u vas riesi odpocet tepla?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
no nič, dnes som si to vyriešila sama, ale neprezradím ako , nech sa trápia alebo zložia telefón ďalšiemu
zabila som tým problémom celý deň a som zvedavá čo mi odpovedia na môj nasrdený email

odpovedali mi na mail ospravedlňujú sa veľmi, mali dôležité jednanie a mrzí ich to
a ponúkli mi riešenie, na ktoré som už sama prišla
potešilo ma to
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

trisestri Pozri príspevok
pracovnicka ktora robila odpocet meracov sa odmietla legimitovat alebo uviest svoje meno,nevie teraz narychlo poradit zakon podla ktoreho sa maju osoby preukazovat ak chcu vstupit do bytu,ako sa u vas riesi odpocet tepla?
my máme spoločenstvo,robieva to niekto z predstavenstva alebo vchodový "dôverník",nie je problém ani s odpočtom tepla,ani s odpočtom vody,pustím ich dnu a nech si opíšu,tento rok som iba nahlásila údaje,nemajú dôvod mi neveriť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

u nás to robí chlap od vedla z vchodu ja som si to odpísala sama a jemu potom len nadiktovala. do bytu už nechodí.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dakujem za odpovede
existuje nejaka pravna norma podla ktorej sa ten kto chce vstupit do bytu musi preukazat sluzobnym alebo firemnym preukazom?/
Naposledy upravil trisestri : 25.02.12 at 15:01
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
dakujem za odpovede
existuje nejaka pravna norma podla ktorej sa ten kto chce vstupit do bytu musi preukazat sluzobnym alebo firemnym preukazom?/
hľadala som nenašlamožno som zle hladala. nato že sa majú preukázať určite áno, ale nato že ho máš pustiť do bytu asi nie, aj poliši vstúpia do bytu ked im to dovolíš, pokiaľ nie je ohrozený život, zdravie ,majetok a pod. keby sa nato nepýtajú... ja nepustím do bytu nikoho!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


robila som palacinky, len škoda že som si nepochutila tak ako som očakávala keby niekto iný uvaril určite by som sa išla za nimi zabiť...
dajme aj kávičku...
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

trisestri Pozri príspevok
pracovnicka ktora robila odpocet meracov sa odmietla legimitovat alebo uviest svoje meno,nevie teraz narychlo poradit zakon podla ktoreho sa maju osoby preukazovat ak chcu vstupit do bytu,ako sa u vas riesi odpocet tepla?
neviem ci je na to zakon, ale ak policajt pri vstupe do bytu je povinny sa legitimovat, tak aj pracovnicka mala mat so sebou nejake splnomocnenie na odpocet + doklad totoznosti
u nas nastastie merace tepla nemame ... ale vodarov a plynarov legitimujem a zapisujem si ich mena
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

1Dara Pozri príspevok
ale vodarov a plynarov legitimujem a zapisujem si ich mena
aj adresy?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
neviem ci je na to zakon, ale ak policajt pri vstupe do bytu je povinny sa legitimovat, tak aj pracovnicka mala mat so sebou nejake splnomocnenie na odpocet + doklad totoznosti
u nas nastastie merace tepla nemame ... ale vodarov a plynarov legitimujem a zapisujem si ich mena
ak je v civile, inak svoju príslušnosť k PZ preukazuje tým že má "kroj".
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja mám psa...takže do môjho bytu ani dobrovolne cudzí človek nevojde!..odpisovači už vôbec nie...

..tak dám tú kávu, palacinku s tvarohom,alebo niečo s niečím a fajn popoludnie vám prajem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať