Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
Prima .....môj obľúbený film s obľúbeným hercom ...Armagedon ...
Z tohto filmu som si zobral ponaučenie, ked B.Willis sa pýta : "Aký mate plán B ?

Tak odvtedy vo všetkom sa snažím vymyslieť nielen "plan B" ale aj plán C a niekedy aj plan D.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Z tohto filmu som si zobral ponaučenie, ked B.Willis sa pýta : "Aký mate plán B ?
Tak odvtedy vo všetkom sa snažím vymyslieť nielen "plan B" ale aj plán C a niekedy aj plan D.
...toto je krásna scéna ....

" Vsio ďelajet Čina ..." ...

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dajte pokoj so zabijakmi, poliaci dávajú fajnú muziku a včera išiel 1. diel 4 tankistov a psa!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
Prima .....môj obľúbený film s obľúbeným hercom ...Armagedon ...
brjus vílis?
ale aj liam je fajn, len tej strieľačky, zabitých a zranených tam bolo na mňa veľa - a potom sme ešte s polovičkou kukli 9 a 10 časť, na HBO2? to išlo tuším - protiúder
tiež masaker - no a teraz sa ani nečudujem, že nespím
Naposledy upravil Ivana Š : 09.09.12 at 23:36
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ak môžem,ešte poprajem
môjmu milovanému synáčikovi
prajem k 13. narodkám všetko naj, (a nech ma poslúcha)
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu a normálny vydarený pondelok vám prajem...káva je na stole, šarkan vylietaný a tak idem odtiaľto het,možno dáke peňáze minúť do mesta, alebo tak nejako ...
..a prosím vás, vysvetlite niekto obuchovi, čo je to "oponentúra" a čo to slovo obnáša a hlavne, kedy sa používa oponentúra ako činnosť.....myslím, že má dáky chaos vo významoch slov...
..a niet ma...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Neznášaš , moja , oponentúru v žiadnom smere ...
...viď nižšie
Neznášaš :
- odporovanie
- ak sa Ti niekto v názore postaví
- ak Ti niekto protirečí
- ak niekto nesúhlasí s Tebou

....a ak sa nemýlim , tak tu sme na ( aj ) diskusnom fóre.....ale fórov je tu teda niekedy fakt dostatok .............a aj perál ...

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno tu a normálny vydarený pondelok vám prajem...káva je na stole, šarkan vylietaný a tak idem odtiaľto het,možno dáke peňáze minúť do mesta, alebo tak nejako ...
..a prosím vás, vysvetlite niekto obuchovi, čo je to "oponentúra" a čo to slovo obnáša a hlavne, kedy sa používa oponentúra ako činnosť.....myslím, že má dáky chaos vo významoch slov...
..a niet ma...
...káva vypitá , koláčik pekne zjedený , drak odletel ......a tak idem si idem pekne po svojom ...


...a prosím , pekne prosím ....vysvetlite , dohovorte cocacole , že to nočné halabušenie nie je pre ňu dobré ...viem , že to nie je niekedy práve najlepšia aktivita na písanie príspevkov ....


oponovať, -uje, -ujú nedok. (komu, čomu i bezpredm.) odporovať niekomu, stavať sa proti niekomu, niečomu, nesúhlasiť s niekým, s niečím, protirečiť, byť v opozícii, najmä v diskusiách...
http://slovnik.azet.sk/pravopis/slov...=oponova%C5%A5
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
V sobotu ma na svadbe mojej kamarátky potešilo, že uvádzačka poprosila rodičov s malými deťmi, aby v prípade, že začnú byť nepokojné, radšej odišli von.
Že je to deň novomanželov, aby ho nemali rušený.
Konečne to niekoho trklo a napadlo, lebo niektoré sobáše vedia deti riadne pokaziť...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak na tomto sa rehocem
Super dunčo

http://www.topky.sk/cl/10/1323558/Po...stil-do-jazera-
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Tak na tomto sa rehocem
Super dunčo

http://www.topky.sk/cl/10/1323558/Po...stil-do-jazera-
Je to teda riadna hlúposť, normálne nedal rýchlosť, a možno ani ručnú brzdu a povedali na psa. Pes s takou labkou veľa nenarobí.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
Je to teda riadna hlúposť, normálne nedal rýchlosť, a možno ani ručnú brzdu a povedali na psa. Pes s takou labkou veľa nenarobí.
Na takej starej favoritke, ktovie. Nám na starej škodovke stačilo drgnúť do riadiacej páky a rýchlosť bola vyradená...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

http://spravy.pravda.sk/kolky-nezani..._sk_domace_p58

Drahšie vyjdú aj žaloby na štát

Od októbra zaplatia ľudia viac aj na súdnych poplatkoch, najmä ak budú žalovať štát alebo jeho úradníkov.

Poplatok v prípade žaloby proti rozhodnutiam orgánov štátnej správy stúpne zo 66 eur až na 500.

Ak sa občan bude so štátom súdiť o náhradu škody, nebude už toto súdne konanie oslobodené od poplatku ako dnes. Po novom bude musieť zaplatiť za podanie žaloby súdny poplatok vo výške 6 percent z odškodného, ktoré žiada.



Ako sa zvýšia niektoré správne poplatky
úkon ... teraz / po novom

výpisy z matriky z knihy manželstiev či úmrtí alebo narodení ... 1,5 / 5
osvedčenie podpisov na listine ... 0,50 / 2
osvedčenie odtlačku pečiatky ... 3 / 5
>uzavretie manželstva pred zastupiteľským úradom ... 165,50 / 250
osvedčenie o získanej špecializácii pre zdravotníkov, ktorí chcú ísť pracovať do zahraničia ... 99,50 / 250 eur
vydanie stavebného povolenia na rodinný dom ... 33 / 1 000*
dodatočné povolenie stavby ... dvojnásobok** / trojnásobok
vydanie kolaudačného rozhodnutia ... 16,50 - 100*** / 33 - 500
vydanie rozhodnutia o umiestnení stavby ... 6,50 / 35
vykonanie poľovníckej skúšky ... 6,50 / 50 eur
registrácia pozemkového spoločenstva ... 16,50 / 65
vydanie rozhodnutia o registrácii humánneho lieku ... 2 489,50 / 9 600

*v závislosti od obostavaného priestoru stavby
**sadzby platnej pri včas vydanom stavebnom povolení
***podľa obostavaného priestoru stavby
3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..zdravim vas tu po tyzdni v kaviarni..v HR bolo super..pekny slnecny den..
..ach, ti mladi ludia, ci nezabudli zobrat topanky ..tu teplucko, na slapky, takze zbadali sa az v Anglii, ze im tahne na nohy..no, nevadi, zabalim a pojdu postou za nimi..
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

trisestri Pozri príspevok
ministerka zdravotnictva sa hlupo vyhovara na svojho predchodcu,pricom za dobu kedy je vo vlade nebol problem zmenit vyhlasku o liekoch,nuz ale lepsie je vyhovarat sa a natahovat cas,ktory treba na to aby ludia cvakali za lieky viac a trochu zmiernili deficit v zdravotnictva a pritom uz na konci minuleho roka boli priame platby a doplatky za lieky okolo 30% sumy zdravotnych odvodov rocne.
Kto má nízky tlak, nech ide do lekárne, hneď sa mu upraví...
V piatok som namiesto 0,18 € doplácala 7,54 € za ten istý liek... Si vypočítajte, kto chcete, koľkopercentné zvýšenie to je ... A jedná sa o pravidelne užívaný liek, žiadna jednorazovka... Ani si nechcem predstaviť, čo napr. takí kardiaci... Keby mal človek aspoň istotu, že sa niečo z toho naozaj dostane do miestnej nemocnice a nie do poisťovní, Pente či na zlaté padáky... A potom sa robia akcie ako včera tá krištáľová rallye, lebo detičky na Slovensku nemajú prístroj, ktorý je inde samozrejmosťou...
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..zdravim vas tu po tyzdni v kaviarni..v HR bolo super..pekny slnecny den..
..ach, ti mladi ludia, ci nezabudli zobrat topanky ..tu teplucko, na slapky, takze zbadali sa az v Anglii, ze im tahne na nohy..no, nevadi, zabalim a pojdu postou za nimi..
???
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Oliwa Pozri príspevok
Kto má nízky tlak, nech ide do lekárne, hneď sa mu upraví...
V piatok som namiesto 0,18 € doplácala 7,54 € za ten istý liek... Si vypočítajte, kto chcete, koľkopercentné zvýšenie to je ... A jedná sa o pravidelne užívaný liek, žiadna jednorazovka... Ani si nechcem predstaviť, čo napr. takí kardiaci... Keby mal človek aspoň istotu, že sa niečo z toho naozaj dostane do miestnej nemocnice a nie do poisťovní, Pente či na zlaté padáky... A potom sa robia akcie ako včera tá krištáľová rallye, lebo detičky na Slovensku nemajú prístroj, ktorý je inde samozrejmosťou...
tak to silno pochybujem ze pojdu na zlepsenie zdravotnictva, stav niektorych nemocnic najmä na vychode na zaplakanie-4 wc a 2 sprchy na odeleni kde je 55 pacientov,aspon ze na novych odd ktore spolufinancovali fondy eu je to omnoho lepsie-ale tie doplatky a priame platby nie su male a to neviem ci do toho pocitaju rozne zbierky a sponzorske prispevky,volnopredajne lieky pri samoliecbe, na to aby boli sluzby v zdravotnictve kvalitnejsie-ja som este nevidel vydaje rozmenene na drobne,kam isli financie.
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

vidím, že som tu nebola dlhší čas a pepsi s buchym sú v sebe ako vždy, Ste ako malé deti, nemôžem ani na chvíľku zdrhnúť......dala som sa presvedčiť na superstretko, kto nebol môže ľutovať, bolo výborne, síce neviem za koľko sa zasa postavím na nohy, ale stálo to za to.

Pepsi,

zlatko zabudla si mi poslať čajík, musela som si variť sama.

Buchy,

na Teba sa teším v Prešove......

a všetkých ostatných tu mám rada, prajem krásny deň.....
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..niekedy ani ruku netreba...stačí slovo...po tom síce krv netečie, ale bolí aj tak...
like.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..
304601_279621118806253_1949976297_n.jpg  
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať