Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Keďže už neexistuje Sally,tak sa posťažujem tu- vám tiež každú chvílku vyvolávajú všelijakí úchylní poisťováci,predavači vysávačov, predavači ponožiek a iná háveď?, ja už z toho začínam mať ale poriadne depresie...,už sa bojím aj telefon dvihnúť...
poisťováci - ja som tiež poisťovák, dopo
predávači vysávačov - my nemáme zavedenú elektrinu, dopo
predavači ponožiek - vy mi ponúkate bambusové ponožky? ja ich 10 rokov dovážam do sk, dopo
......
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
poisťováci - ja som tiež poisťovák, dopo
predávači vysávačov - my nemáme zavedenú elektrinu, dopo
predavači ponožiek - vy mi ponúkate bambusové ponožky? ja ich 10 rokov dovážam do sk, dopo
......
hehehe-najradšej mám, keď mi volá nejaký die kollegen,že mám veľmi zlú životnú poistku a treba ju prerobiť a pritom mám exkluzívnu zmluvu ,vybavenú po známostiach akú nemá 98% ludí v tomto štáte
ešte pochopím, ked chce byť kura múdrejšie silou-mocou ako sliepka a nejaký fafrnok, čo mi nesiaha ani po členky ide mudrovať, to sú tupečkovia -ALE keď niekto klame úmyselne, škaredo,špinavo-tak by som vraždil...-to sú zločinci...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Poslušne hlásim, že aj na mobil, aj na pevnú linku, a ešte kadejakí prieskumníci, nehoráznosť teda poriadna.
kúrňa, takí mi ešte nevolali
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
kúrňa, takí mi ešte nevolali
to sú takí ktorí ti zavolajú a sliedia čo ješ ,kedy ješ, či súložiš, kedy, kolkokrát denne( alebo ročne) a o 2 týždne ti zavolajú že si vyhral niečo v ankete...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to sú takí ktorí ti zavolajú a sliedia čo ješ ,kedy ješ, či súložiš, kedy, kolkokrát denne( alebo ročne) a o 2 týždne ti zavolajú že si vyhral niečo v ankete...
to slovo ješ-mi nepasuje, nevyzerá to dobre, ale je to asi správne- povie sa ješ a nie jež,že?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
hehehe-najradšej mám, keď mi volá nejaký die kollegen,že mám veľmi zlú životnú poistku a treba ju prerobiť a pritom mám exkluzívnu zmluvu ,vybavenú po známostiach akú nemá 98% ludí v tomto štáte
ešte pochopím, ked chce byť kura múdrejšie silou-mocou ako sliepka a nejaký fafrnok, čo mi nesiaha ani po členky ide mudrovať, to sú tupečkovia -ALE keď niekto klame úmyselne, škaredo,špinavo-tak by som vraždil...-to sú zločinci...
mal som asi pred 1 - 2 mesiacmíi takého snaživca z verlag dashofer - to bol vytrvalec
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
hehehe-najradšej mám, keď mi volá nejaký die kollegen,že mám veľmi zlú životnú poistku a treba ju prerobiť a pritom mám exkluzívnu zmluvu ,vybavenú po známostiach akú nemá 98% ludí v tomto štáte
ešte pochopím, ked chce byť kura múdrejšie silou-mocou ako sliepka a nejaký fafrnok, čo mi nesiaha ani po členky ide mudrovať, to sú tupečkovia -ALE keď niekto klame úmyselne, škaredo,špinavo-tak by som vraždil...-to sú zločinci...
Raz sa mi stalo, cin, cin, ja prosím, na druhej strane, dobrý deň pán ...., no nena.... sa, tak som okamžite položila.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to slovo ješ-mi nepasuje, nevyzerá to dobre, ale je to asi správne- povie sa ješ a nie jež,že?
chaluješ - ale tiež je tu ješ
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
chaluješ - ale tiež je tu ješ
Otázka pri vstupe do onej miestnosti. Je tu niekto? Ti šibe? Kto by tu jedol.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

srska Pozri príspevok
mal som asi pred 1 - 2 mesiacmíi takého snaživca z verlag dashofer - to bol vytrvalec
a ako to dopadlo?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

od stvrtka ma prist prudke ochladenie-neznasam take vykyvy pocasia ze z tricka pomaly do kozucha.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Raz sa mi stalo, cin, cin, ja prosím, na druhej strane, dobrý deň pán ...., no nena.... sa, tak som okamžite položila.
ale zaujímavé - júl + august - ticho po pěšince, alebo som už všade na black liste
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
a ako to dopadlo?
nezlomil ma
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
ale zaujímavé - júl + august - ticho po pěšince, alebo som už všade na black liste
Aj u nás už to akosi ochablo. Možno to boli snaživí dohodári.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja by som im po jednom vlasy trhala.
Raz anketa na to, raz na iné, vždy volajú v pracovnej dobe, povieš im, že si v práci, keď chcú, nech zavolajú po štvrtej, ale nieeee - zavolajú na druhý deň o desiatej doobeda.

Mojej dôchodkyni ponúkajú zavedenie internetu a neviem čoho, zisťujú, či je nejaké vitamíny, v čom spáva... zatiaľ sa len pomaly učí ich odpinkávať, včera som počula z obývačky iba: Dcéra nie je doma, neviem kedy príde... ( poslušná )

Niekedy si na nich zgustnem, napríklad vrecká do vysávača (tiež neviem, načo mi taký bol) - volala bábika, majú super akciu za toľko a toľko. Tak som jej povedala, že som kúpila neoriginál za tretinu ich ceny... dlhé ticho bolo a potom pozdravila a položila
Akáže som bola spokojná
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Aj u nás už to akosi ochablo. Možno to boli snaživí dohodári.
srskovej vždy volajú, že vyhrala. ja som jej poradil, že nech im povie, že vyhrala pred 11 rokmi
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Otázka pri vstupe do onej miestnosti. Je tu niekto? Ti šibe? Kto by tu jedol.
kam ideš? idem ku gutenbergovi do tlačiarne
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
chaluješ - ale tiež je tu ješ
záhoráci to majú v pohode- volám pred rokmi babke mojej a pýtam sa -babka a čo robi dedko?a babka ako najextremnejšia záhoráčka odpoveda- í...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
záhoráci to majú v pohode- volám pred rokmi babke mojej a pýtam sa -babka a čo robi dedko?a babka ako najextremnejšia záhoráčka odpoveda- í...
dnes mi nepáli - došlo mi po 5 sek
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
srskovej vždy volajú, že vyhrala. ja som jej poradil, že nech im povie, že vyhrala pred 11 rokmi
To áno, koľko som už odmietla večerí , aj výhier, ale minule som si už povedala, že čo, ak sa dajú najesť sadarmiko,, možno to myslia úprimne, šak skúsime, možno fakt nebudú nič za to chcieť, ale sme na to zabudli, dodnes ľutujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať