Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
luja5 Pozri príspevok
Nepotešilo ma a neteší ma, že mám od piatka hospitalizovanú dcéru ... po niekoľko týždňovej neúspešnej ambulantnej liečbe ...
.

..neboj, mojík, hádam v nemocnici to bude lepšie a úspešnejšie a dcéra sa vylieči...držím palčoky..

...lu, však je v nemocnici len od piatku, neponáhľaj, má iste najlepšiu liečbu, a to chvíľu trvá...musí si aj oddýchnuť, v domácej liečbe isto čo-to nedodržala,učila sa, vyčerpávala, a teraz musí začať odznova...bude lepšie, len buď trpezlivá...dôležité je vyliečiť sa, škola neutečie..
Naposledy upravil pepsikova : 26.02.12 at 11:35
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ste už videli takého blbca ako som ja tak sa strojím, chutím si na huspeninu a ked si ju uvarím tak si ju presolím ja už neviem variť.....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
ste už videli takého blbca ako som ja tak sa strojím, chutím si na huspeninu a ked si ju uvarím tak si ju presolím ja už neviem variť.....
UUUha, nič moc... Mama minule robila, nechala ju v letnej kuchyni... no a zamrzla... tak sme mali huspeninovú zmrzlinu a nebola to práve najchutnejšia kombinácia....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
UUUha, nič moc... Mama minule robila, nechala ju v letnej kuchyni... no a zamrzla... tak sme mali huspeninovú zmrzlinu a nebola to práve najchutnejšia kombinácia....
toto mi momentálne nehrozilo aj ked mi lepilo či mi vôbec sadne pri tomto teple, ako nie je to až také hrozné len ja jem všetko bez chleba, no a teraz som si musela dať... a to ja som dosť "slaná" teda dosť solím. ked to je ťažko ked je neslaná je to o ničom lebo dosoliť ju už nie je ono a ulahodiť tak akurát...nie je jednoduché. asi rozdám /mama+brat oni ľúbia slankavé/... lebo moje decko že to je najväčší hnus spolu aj s tlačenkou a ja vidím že to asi neschalujem sama.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ste už videli takého blbca ako som ja tak sa strojím, chutím si na huspeninu a ked si ju uvarím tak si ju presolím ja už neviem variť.....
..

..fšak ju daj naspátek do hrnca a daj zemiaky a nechaj povariť...krumplíky tú soľ vysajú...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..fšak ju daj naspátek do hrnca a daj zemiaky a nechaj povariť...krumplíky tú soľ vysajú...
pepsi dík už kašlem nato, som trúba! budem trošku smädnejšia
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Včera som zistila, že automechanik zo mňa asi nebude
Pôvodne som mojej už tretí týždeň zamrznutej a nenaštartovateľnej nehnuteľnosti chcela dopriať iba olej a nemrznúcu zmes, ale keď už som bola pri nej, ná reku vyskúšam, či ju neopravím aj sama. Začala som poistkami, vymenila som všetky, ktoré sa týkajú štartovania a palivového systému. Išla som to vyskúšať, samozrejme nič sa nezmenilo, len zabrnčala, točila jak bláznivá, ale nenaštartovala.
Tak som krvopotne vymontovala baterku, šlahla na nabíjačku, nabila, lebo šak keď sa každý deň pokúšam naštartovať, tak batéria dostáva zabrať... Len som teraz darebná ju aj namontovať naspäť. Radšej si idem dať kouáč a kafčo...
Takže objednávky na opravy áut tento týždeň neberiem a autoservis neotváram
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Včera som zistila, že automechanik zo mňa asi nebude Pôvodne som mojej už tretí týždeň zamrznutej a nenaštartovateľnej nehnuteľnosti chcela dopriať iba olej a nemrznúcu zmes, ale keď už som bola pri nej, ná reku vyskúšam, či ju neopravím aj sama. Začala som poistkami, vymenila som všetky, ktoré sa týkajú štartovania a palivového systému. Išla som to vyskúšať, samozrejme nič sa nezmenilo, len zabrnčala, točila jak bláznivá, ale nenaštartovala. Tak som krvopotne vymontovala baterku, šlahla na nabíjačku, nabila, lebo šak keď sa každý deň pokúšam naštartovať, tak batéria dostáva zabrať... Len som teraz darebná ju aj namontovať naspäť. Radšej si idem dať kouáč a kafčo...Takže objednávky na opravy áut tento týždeň neberiem a autoservis neotváram
ja ked som v lete intenzívne nabíjala batériu/ pre vadný alternátor/, tak som ju nevyťahovala zakvačila káble a bolo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Naposledy upravil lujza.j : 26.02.12 at 14:11
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
ja ked som v lete intenzívne nabíjala batériu/ pre vadný alternátor/, tak som ju nevyťahovala zakvačila káble a bolo
Ja som musela vybrať, keďže k mojej nehnuteľnosti odstavenej na strede dvora mi nedočiahla predlžovačka...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ponúknite sa, ja tak skromne, z vlastnej kuchyne...
DSC02987.JPG  
3 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

AlaNR Pozri príspevok
Včera som zistila, že automechanik zo mňa asi nebude
Pôvodne som mojej už tretí týždeň zamrznutej a nenaštartovateľnej nehnuteľnosti chcela dopriať iba olej a nemrznúcu zmes, ale keď už som bola pri nej, ná reku vyskúšam, či ju neopravím aj sama. Začala som poistkami, vymenila som všetky, ktoré sa týkajú štartovania a palivového systému. Išla som to vyskúšať, samozrejme nič sa nezmenilo, len zabrnčala, točila jak bláznivá, ale nenaštartovala.
Tak som krvopotne vymontovala baterku, šlahla na nabíjačku, nabila, lebo šak keď sa každý deň pokúšam naštartovať, tak batéria dostáva zabrať... Len som teraz darebná ju aj namontovať naspäť. Radšej si idem dať kouáč a kafčo...
Takže objednávky na opravy áut tento týždeň neberiem a autoservis neotváram
šak preto, lebo tdi, crdi, sdi a ine dé-i
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Je to obrovský šok pre obyvateľov Sokota, pretože sú veľmi náboženski založení--- ​no fuj neznášam ked sa niekto schováva za náboženské založenie a potom toto: http://www.topky.sk/cl/13/1299555/V-...--napoly-ovca-
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Indeed Pozri príspevok
šak preto, lebo tdi, crdi, sdi a ine dé-i
Mňa sa to i netýka....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Včera som zistila, že automechanik zo mňa asi nebude
Pôvodne som mojej už tretí týždeň zamrznutej a nenaštartovateľnej nehnuteľnosti chcela dopriať iba olej a nemrznúcu zmes, ale keď už som bola pri nej, ná reku vyskúšam, či ju neopravím aj sama. Začala som poistkami, vymenila som všetky, ktoré sa týkajú štartovania a palivového systému. Išla som to vyskúšať, samozrejme nič sa nezmenilo, len zabrnčala, točila jak bláznivá, ale nenaštartovala.
Tak som krvopotne vymontovala baterku, šlahla na nabíjačku, nabila, lebo šak keď sa každý deň pokúšam naštartovať, tak batéria dostáva zabrať... Len som teraz darebná ju aj namontovať naspäť. Radšej si idem dať kouáč a kafčo...
Takže objednávky na opravy áut tento týždeň neberiem a autoservis neotváram
čo maš škodovku 100 alebo moskviča?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
čo maš škodovku 100 alebo moskviča?
Feldu,r.v. 1994 - čerstvá osemnástka
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Srdečne pozdravujem moju svekrušu a veľmi jej ďakujem ďakujem ďakujem
doniesla nám za misu lekvárových šišiek, mňam a ona ich vie robiť fajné
a len nech si takéto dobré zvyky zachová
4 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
AlaNR Pozri príspevok
Ponúknite sa, ja tak skromne, z vlastnej kuchyne...
koláčik vyzerá fajnovo, receptík poprosím.
šikulka.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lenkak Pozri príspevok
koláčik vyzerá fajnovo, receptík poprosím.
šikulka.
Leni, je úplne praobyčajný. Vanilková piškóta, na to vyliaty kakaový puding a na vrchu kyslá smotana s vanilkovým cukrom.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
Je to obrovský šok pre obyvateľov Sokota, pretože sú veľmi náboženski založení--- ​no fuj neznášam ked sa niekto schováva za náboženské založenie a potom toto: http://www.topky.sk/cl/13/1299555/V-...--napoly-ovca-
hovadina,nemôže sa skrížiť človek s ovcou,ani keby ju preťahoval 3x denne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať