Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Feldu,r.v. 1994 - čerstvá osemnástka
točí neštartuje - prívod paliva máš vôbec
- ešte tak kontoxom pofúkať kontakty
už ani na favoritoch sa toho veľa nedalo robiť
inak ti poradím ešte sa dá ísť s ním smerom na metro, odbočiť doľava tam za stanicou STK bol dobrý servis a véééééééľký.
Ešte keď bolo málo STK čiek tak som chodil až od Zámkov do Nitry s Aviou tiež som išiel podľa návodu a chlapík z STK recesista ukazoval rukou že ďalej, tak ja pokračujem a predo mnou brána KOVOŠROT. Tak keď som sa vrátil sa tlemili že si mysleli že idem auto odovzdať- taký vrak to bol ako by som s ním prišiel priamo z vojnovej Juhošky ale padli im sánky keď technické parametre malo, len pár malých závad sa našlo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Je to obrovský šok pre obyvateľov Sokota, pretože sú veľmi náboženski založení--- ​no fuj neznášam ked sa niekto schováva za náboženské založenie a potom toto: http://www.topky.sk/cl/13/1299555/V-...--napoly-ovca-
že tomu tí čierni nevzdelanci uveria, ale u nás by to šlo s ovcou dolly v skúmavke ľudia neblbnite ešte tak gorily na Slovensku sa môžu účinne páriť s ľudmi, s niektorými aj pekne vy....ú
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
točí neštartuje - prívod paliva máš vôbec
- ešte tak kontoxom pofúkať kontakty
už ani na favoritoch sa toho veľa nedalo robiť
inak ti poradím ešte sa dá ísť s ním smerom na metro, odbočiť doľava tam za stanicou STK bol dobrý servis a véééééééľký.
Ešte keď bolo málo STK čiek tak som chodil až od Zámkov do Nitry s Aviou tiež som išiel podľa návodu a chlapík z STK recesista ukazoval rukou že ďalej, tak ja pokračujem a predo mnou brána KOVOŠROT. Tak keď som sa vrátil sa tlemili že si mysleli že idem auto odovzdať- taký vrak to bol ako by som s ním prišiel priamo z vojnovej Juhošky ale padli im sánky keď technické parametre malo, len pár malých závad sa našlo.
Haha, ako som si predstavila tú trasu, hneď som vedela, že sa jedná o kovošrot. No, s ňou nikdy nejaké veľké problémy neboli. Okrem jedného zlomeného kĺbu som žiadnu vážnejšiu opravu neabsolvovala. Až teraz to nejako začalo. Raz to, raz tamto... Zatiaľ nebol ani jediný dôvod ju vymieňať, ale už začínam uvažovať....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Haha, ako som si predstavila tú trasu, hneď som vedela, že sa jedná o kovošrot. No, s ňou nikdy nejaké veľké problémy neboli. Okrem jedného zlomeného kĺbu som žiadnu vážnejšiu opravu neabsolvovala. Až teraz to nejako začalo. Raz to, raz tamto... Zatiaľ nebol ani jediný dôvod ju vymieňať, ale už začínam uvažovať....
neviem čo váhaš, treba vybrať správnu farbu k nej typ auta v niektorým predajniach s dá aj s kreditkou platiť
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
neviem čo váhaš, treba vybrať správnu farbu k nej typ auta v niektorým predajniach s dá aj s kreditkou platiť
Sentiment....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
AlaNR Pozri príspevok
Leni, je úplne praobyčajný. Vanilková piškóta, na to vyliaty kakaový puding a na vrchu kyslá smotana s vanilkovým cukrom.
veľmi jednoduché, ten puding som vedela, tak kyslá smotanka, dobrý typ. Mňam, mňam.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lenkak Pozri príspevok
veľmi jednoduché, ten puding som vedela, tak kyslá smotanka, dobrý typ. Mňam, mňam.
Hej, a musí sa dávať na čerstvo upečený horúci koláč. Tým teplom sa "prevarí" a stuhne... Super vec!
2 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
AlaNR Pozri príspevok
Hej, a musí sa dávať na čerstvo upečený horúci koláč. Tým teplom sa "prevarí" a stuhne... Super vec!
dík, keby som mala doma smotanu už pečieeeeeeem. Ale ja vydržím, zatiaľ nejaká lakota postačí.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka



lujza.j

19 Minutes Ago #1680 to je jedno je to nechutné!!!!

čo je nechutné? že sa narodilo také chúďa?
že to odfotili a uverejnili?
že miestni tvrdia,že sú to čary?
alebo že majiteľa obviňujú,že mal styk s ovcou?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok


lujza.j

19 Minutes Ago #1680 to je jedno je to nechutné!!!!

čo je nechutné? že sa narodilo také chúďa?
že to odfotili a uverejnili?
že miestni tvrdia,že sú to čary?
alebo že majiteľa obviňujú,že mal styk s ovcou?
toto....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zaujímavosť!
Ak máte možnosť: Pozrite sa smerom na Mesiac. Vedľa neho uvidíte dva jasné body. Ten nižší bod (vpravo dole od Mesiaca) - to je Venuša, ten vyšší (vľavo hore od Mesiaca) - to je Jupiter. Sú veľmi jasné - neprehliadniteľné. Potom sa pozrite presne na východ (svetovú stranu) a cca 10° (uhlových) nad obzorom zbadáte oranžový bod (strednej jasnosti)- to je Mars.
Pokiaľ si to chcete overiť, stiahnite si program Stellarium (
http://www.vesmir.sk/?id=soft_stellarium), nainštalujte, spustite, zadajte svoje súradnice (prípadne miesto - možno nájde - bohatá databáza - potom si to môžete zadať ako východzie miesto) a pozorujte nočnú oblohu. A môžete si moje upozornenie na zvláštnosť takto overiť.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
Zaujímavosť!
Ak máte možnosť: Pozrite sa smerom na Mesiac. Vedľa neho uvidíte dva jasné body. Ten nižší bod (vpravo dole od Mesiaca) - to je Venuša, ten vyšší (vľavo hore od Mesiaca) - to je Jupiter. Sú veľmi jasné - neprehliadniteľné. Potom sa pozrite presne na východ (svetovú stranu) a cca 10° (uhlových) nad obzorom zbadáte oranžový bod (strednej jasnosti)- to je Mars.
Pokiaľ si to chcete overiť, stiahnite si program Stellarium (
http://www.vesmir.sk/?id=soft_stellarium), nainštalujte, spustite, zadajte svoje súradnice (prípadne miesto - možno nájde - bohatá databáza - potom si to môžete zadať ako východzie miesto) a pozorujte nočnú oblohu. A môžete si moje upozornenie na zvláštnosť takto overiť.
Máš pravdu, už včera som si to všimla. Ten úkaz dvoch veľmi blízkych jasných hviezd pri Mesiaci bol do očí bijúci, Jupiter aj Venuša boli viac ako o polovicu bližšie k Mesiacu ako sú dnes. Ešte som dumala, že čo by sa stalo, keby sa zrazili. Mars som nehľadala.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hmmm, este treba jasnu oblohu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..u mňa vidno iba dve hniezdy...ale mesiac to veru neny...nevadí, možno neskôr...zatial nejaký čaj, alebo redšiu kaficu dám a aj vám pošlem a možno lui zas dá nejakú tú jej lakocinku fajnovú...
..a fajn večer vám tu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..lui, ty si taká šikovná...len prečo si neny bližšie!..však teba by bola radosť mať po ruke, denne napečené, huspenica, klbásky- any nepokračujem radšej...
...ale posielam ti stískanec...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..lui, ty si taká šikovná...len prečo si neny bližšie!..však teba by bola radosť mať po ruke, denne napečené, huspenica, klbásky- any nepokračujem radšej...
...ale posielam ti stískanec...
pepsi to ja len taktočo sa týka pečenia som totál grambľavá....ale dávala som si teraz piškóty s kyslou smotanou a vanil. cukrom. to že som ich jedla pesovi sa mu moc neľúbilo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nevadí...nevadííí..a piškot so smotankou aj šarkan ľúbi, tiež mi to občas zozhlce...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ide reklama:..."stieranieee, stieranieeeeee- a môj chudák šarkan zamrzne v behu za loptou a začne skučať ako o život!!..pozerám, či sa mu niečo nestalo, ale nie, prestala stará stierať aj šarkan skučať!...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.porada.sk/t188185-spravca-pc-heslo.html
kuk niekto sem,prosííííím
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať