Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

lujza.j Pozri príspevok
http://en.wikipedia.org/wiki/Desigual
ma to dostalo presne tak ako je to popísané v tomto článku http://www.moda.sk/Kategorie/Modne_z...it_emocie.html:
Táto značka je vychytená u mojej švagrovej, tak sa na ňu nechodím do obchodu ani pozerať, ale kúsky majú krásne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

day Pozri príspevok
v pandorfe som nebol uz strasne dlho, moje posledne navstevy boli neupesne, tak som lacne nakupovanie vzdal
ja tam moc cielene nechodím, o tenisky to bol len pokus, vyšiel a aj to iba náhodou. predavačka mi ich vytiahla netuším odkiaľ. ja tam chodím iba do mustangu, tak kúpiš rifle na aký koľvek zadok a dlžku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jozka56 Pozri príspevok
Táto značka je vychytená u mojej švagrovej, tak sa na ňu nechodím do obchodu ani pozerať, ale kúsky majú krásne
mne z nej normálne preplo najbližšie tam idem a kúpim si letné šaty z ktorých som bola tiež asi takto
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

ja som si tam niekedy kupovaval rifle a tricka,
uvidime co nam postavia medzi TT a BA, mali by byt az dva,
mozno sa rozsupneme uz doma
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Euroveja BA má tento obchod či je tak zásobený ako v Rakúsku netuším....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

day Pozri príspevok
ja som si tam niekedy kupovaval rifle a tricka,
uvidime co nam postavia medzi TT a BA, mali by byt az dva,
mozno sa rozsupneme uz doma
skús si urobiť iba tak niekedy akože výlet, ja to tak beriem nekupujem ako psychopat. dnes som si myslela že majú v adidase niečo nenormálne všetci chodili s igelitkami, no pre mňa nič. ja na silu nekupujem. tendáky nakoniec v Ríboku oni robia také na hopsanie.
to čo tu postavia, alebo stavajú uvidíme, koľko značiek bude mať o to vôbec záujem...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

lujza.j Pozri príspevok
skús si urobiť iba tak niekedy akože výlet, ja to tak beriem nekupujem ako psychopat. dnes som si myslela že majú v adidase niečo nenormálne všetci chodili s igelitkami, no pre mňa nič. ja na silu nekupujem. tendáky nakoniec v Ríboku oni robia také na hopsanie.
to čo tu postavia, alebo stavajú uvidíme, koľko značiek bude mať o to vôbec záujem...
Už to malo byť postavené pri Senci koncom roka 2011, ale nebolo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jozka56 Pozri príspevok
Euroveja BA má tento obchod či je tak zásobený ako v Rakúsku netuším....
jožka ešte som tam nebola a ja nedám zarobiť týmto vydriduchom radšej skočím susedom ale si nič nekúpim. platiť im za prenájom+fešandy čo sa tvária+výpalné to nie, potom radšej do sekáču
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ja zas sekáč, nie....radšej nič
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

zo sekacu som mal stary model tricka adidas, to uz nekupis

idem spat, povedal som si, ze budem max do desiatej,
a to uz bolo
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

arizona Pozri príspevok
Vidis, ja som sa poistila do buducnosti. Synatora som v mladych rockoch , asi 10-11 naucila varit. Vtedy bol este "tvarny", bavilo ho to. Nastastie ho to drzi dodnes,je lepsi kuchar ako ja. Ja varim dnes uz viac menej z nutnosti,on sa v tom vyziva.
Tesim sa, vzdy ked je doma,je navarene, napecene, same specialitky,este aj ranajky do postele Ja inak neranajkujem,som leniva si ranajky robit, radsej budem hladna

Ale zas do typickych muzskych prac,ho musim nutit. Ked poviem, ze treba zahradu porylovat, tak musim aj 2,3 razy zopakovat ...jaáj, to je vzdy vyhovoriek
neboj, chlapskú robotu zvládne nevesta
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

U nas do sekaca chodia najskor tereniaky a majitelia s niekolkymi desiatkami zamestnancov, az potom chudoba. :-)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ten foťák sa nedá opraviť?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

potešilo včera - že starší mi vraví do mobilu: oco, neprídeš mi na svadbu? a ja: a kam? a on: že na kubu a ja: to si mal povedať pred rokom, aby som začal šetriť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...vonku sa rozhodlo snehovať, je tam teplo, možno aj prš bude...vzduch je taký voľajaký jarný...a káva je na stole, tak pohodu vám prajem..

..

.nalievam...
..a pozdrav alabutkovi...asi ešte spí, ticho tu...
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nespim, pepsina, tesil som sa na tvoje ranne stebotanie. Blizi sa jar, este nepuci trava ani alabutove paradajky, ale uz ju citit, psi skacu po sebe od radosti, vtaky svitoria, uz namiesto ladu zacina voda klokotat, alabut sa raduje a pozdravuje cely svet. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..len te rajčiny nenaháňaj, fšak aj oni vedia, že ešte je čas,ešte neny jar...


...aj keď moja suseda má pod balkonom už krásne bledule, v tej vyblednutej vlaňajšej tráve sú nádherné...
(ak nezabudnem zobrat mobil von, odfotím ich..pre potešenie..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... cely svet som myslel aj teba. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... cely svet som myslel aj teba. :-)
..

..ale fšak ja vieeem..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
potešilo včera - že starší mi vraví do mobilu: oco, neprídeš mi na svadbu? a ja: a kam? a on: že na kubu a ja: to si mal povedať pred rokom, aby som začal šetriť
Vladino, šak ty ako účtovník, musíš mať penez ako šupek...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať