Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
alabut Pozri príspevok
Mne sa to paci. vzdy je to lepsie, ako strcit dievcinu do lochu, ked ho zabije sama. Je to jej telo, jej decko. Ak by statu alebo cirkvi zalezalo na detoch, utvoria ine podmienky pre zeny. Nech stat alebo farar rodi sam.
Jeden príklad zo života: neter otehotnela v 4 .ročníku na strednej.Veľké haló po dedine, jej babka názor, že nech ide na potrat, mladá ešte o živote nič nevedela, aj by pristala, no našťastie švagriná povedala, že keď vychovala tri svoje, tak vychová aj štvrté.......otec dieťaťa 21 ročný, obaja bez práce....no perspektíva výchovy a zabezpečenia žiadna.....

Malý Patrik je veľmi pekný chlapček, bystrý a ako keby vedel, že nechcený, tak aj spokojný...a teraz sa celá rodina neskutočne teší a my si len v duchu zaspomíname, že veľa nechýbalo....myslenie jednotlivca.....a nemusel byť našou radosťou v živote , ale výčitkou svedomia na celý život.

Podotýkam, nie sú zosobášení, žijú spolu u babky, kde si prerobili jednu izbu....a farár malého pokrstil...
Mne príde, že nie je to o štáte, farároch ,ale o našom myslení a svedomí.
Naposledy upravil hnedoočka : 01.03.12 at 13:55
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alabut Pozri príspevok
Mne sa to paci. vzdy je to lepsie, ako strcit dievcinu do lochu, ked ho zabije sama. Je to jej telo, jej decko. Ak by statu alebo cirkvi zalezalo na detoch, utvoria ine podmienky pre zeny. Nech stat alebo farar rodi sam.
...cirkev neriešim ...

To , čo spomínaš ...tie podmienky pre ženy , veď to nie je o tom ...predsa žena , ak to dieťa chce , tak ho aj donosí ...
Hentá doktorka síce spomína nechcené alebo postihnuté deti ...

No v dnešnej dobe nie je predsa problém dať nechcené dieťa na adopciu ... a koľké matky zmenili názor , odmietli tento úradny akt po pôrode ...
Pri tehotenstve , tiež je možné dať si vyšetriť plod a v prípade eventuálneho postihnutia ísť na ten potrat ...

...ale to je predsa na zvážení každého zainteresovaného ....
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

To plati aj pre nakremovanych?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nechcem si Dušana zastávať( raz som s ním bol na večeri, čo som vyhral súťaž v Sme ), ale OK- robil chyby ale mne sa 8 rokov zdá veľa- tolko dostal aj ten čo zabil 11 ludí v Polomke, ten autobusár- je to spravodlivé? a ten čo napitý zabil autom tie dve dievčatká dostane max. 6 rokov a žitný asi nič, ten si behá po slobode doteraz- je to spravodlivé?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Veru, v porovnaní s inými je to strašne veľa. Spravodlivosť neexistuje. Sudcom je to asi jedno. Hádžu tresta hádam ako sa v daný deň vyspia...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nechce sa mi to hľadať, začo dostal tých 8 rokov?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka Pozri príspevok
nechce sa mi to hľadať, začo dostal tých 8 rokov?
chytili ho u priekupníka,keď si kupoval drogy a mal toho moc,takže mu našili asi aj priekupníctvo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
chytili ho u priekupníka,keď si kupoval drogy a mal toho moc,takže mu našili asi aj priekupníctvo
...samé VRAJ ........

http://www.sme.sk/c/6281131/dusana-c...sem-rokov.html
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

citujem z článku:
Vraj pomáhal polícii

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

čo je to moc? sa mi zdá, že sa blížia voľby, tak treba pototo aj dakoho z umelcov...koľkí berú aj predávajú, ale do basy pôjde cink
No ale čo už, neviem, nesúdim, len som ho videla hrať v radošínskom a veľmi sa mi páčil. Bolo to dávno pradávno, ešte ako začínajúci herec.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a od mojej milej kamky klinec na večer:

Stretne sa Spiaca princezna so siedmimi trpaslikmi a Quasimodom.

Princezna hovori: Myslim, ze som najkrajsia na svete.

Trpaslici: My sme zase najmensi na celej zemeguli.

Qausimodo: A ja som najskaredsi zo vsetkych tvorov.

Tak sa dohodnu, ze to chcu mat aj oficialne a idu sa dat zapisat do

Guinessovej knihy rekordov.

Princezna ide do uradu ako prva. Vyjde o pol hodiny a

hovori: Ok, mam to na papieri, vsetko si ale overovali a naozaj som

najkrajsia na svete.

Idu dnu trpaslici, vyjdu o dve hodiny a hovoria: Kazdeho premerali a

naozaj sme najmensie tvory na zemeguli.

Vojde Quasimodo, vyjde o 2 minuty a hovori: Kto do riti je Nora Mojsejova ???

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

chutí nám tá polská soľ na solenie ciest, že?-slané jak slané...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
čo je to moc? sa mi zdá, že sa blížia voľby, tak treba pototo aj dakoho z umelcov...koľkí berú aj predávajú, ale do basy pôjde cink
No ale čo už, neviem, nesúdim, len som ho videla hrať v radošínskom a veľmi sa mi páčil. Bolo to dávno pradávno, ešte ako začínajúci herec.
85 % umelcov, či celebrít,či ako sa im nadáva- niečo berie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
85 % umelcov, či celebrít,či ako sa im nadáva- niečo berie...

Neviem, mňa osobne nejako drogy nikdy neťahali- pár krát som síce vyhúlil marišku( naposledy pred 8 rokmi), ale nejako ma to neoslnilo- iné som ani neskúšal..., nevidím v tom zmysel, ale zasa aby som zo seba nerobil svatého,tak občas stiahnem flašku hrušky a padnem do perín...-občas sa dobre scápať je troška aj príjemné....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
chutí nám tá polská soľ na solenie ciest, že?-slané jak slané...
gule odtrhnúť tomu čo podpísal predaj solivaru a aj tomu čo ho nechal zatvoriť.

Načo nám slovenských pestovateľov a výrobcov - nenažrancov akýchsi, keď všetko lacnejšie dovezieme z cudziny.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
gule odtrhnúť tomu čo podpísal predaj solivaru a aj tomu čo ho nechal zatvoriť.

Načo nám slovenských pestovateľov a výrobcov - nenažrancov akýchsi, keď všetko lacnejšie dovezieme z cudziny.
ale inak aký kšeft vymysleli tí poliaci- nakúpili 6 ton posypovej soli,prebalili a predali ako jedlú, ktorá je neviem kolko krát drahšia...- mňa by to nenapadlo teda...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale inak aký kšeft vymysleli tí poliaci- nakúpili 6 ton posypovej soli,prebalili a predali ako jedlú, ktorá je neviem kolko krát drahšia...- mňa by to nenapadlo teda...
zato Nemci sú väčší makáči, z odpadu dixinových tukov z biopalív namiešať a vyrobiť 250000 ton kŕmnych zmesí nechať to zožrať sviniam a svine ľuďom, no ďakujem pekne za taký liberálny kapitalizmus v potravinách napchal by som to Miklošovi do jeho špinavej papule, lebo on bol iniciátorom myšlienky nepotrebnosti poľnohospodárov.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
zato Nemci sú väčší makáči, z odpadu dixinových tukov z biopalív namiešať a vyrobiť 250000 ton kŕmnych zmesí nechať to zožrať sviniam a svine ľuďom, no ďakujem pekne za taký liberálny kapitalizmus v potravinách napchal by som to Miklošovi do jeho špinavej papule, lebo on bol iniciátorom myšlienky nepotrebnosti poľnohospodárov.
ja len neviem pochopiť prečo ešte Ivan nesedí...- najma za SPP a čo narobil tejto krajine aké škody...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

píšu že mariannka ďurianová je tehotná...-len rozmýšlam, čo my akože z tej správy máme-či sa máme ísť zabiť, alebo akú výpovednú hodnotu má pre nás to,že Mariannka je zbuchnutá...

http://www.cas.sk/clanok/218322/duri...ac-nabali.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
zato Nemci sú väčší makáči, z odpadu dixinových tukov z biopalív namiešať a vyrobiť 250000 ton kŕmnych zmesí nechať to zožrať sviniam a svine ľuďom, no ďakujem pekne za taký liberálny kapitalizmus v potravinách napchal by som to Miklošovi do jeho špinavej papule, lebo on bol iniciátorom myšlienky nepotrebnosti poľnohospodárov.
minule som inak čítal,že nemci sú najvačší sexuálny zvrhlíci( údajne )...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať