Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a k tomuto už radšej nič...vírus v podobe Smeru sa ani nedá lepšie označiť, než ako výplodmi zakoktanej lucy..no čo už, jej eekavá vláda trvala krátko na to, aby si slovač zvykla...holt´charakter je charakter!...

http://aktualne.atlas.sk/zitnanska-c...nsko/politika/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..a k tomuto už radšej nič...vírus v podobe Smeru sa ani nedá lepšie označiť, než ako výplodmi zakoktanej lucy..no čo už, jej eekavá vláda trvala krátko na to, aby si slovač zvykla...holt´charakter je charakter!...

http://aktualne.atlas.sk/zitnanska-c...nsko/politika/
kurnik, všetko je tu špinavé - luník ix, lesy, rieky, sídliská, ..... ešte aj politika a ľudia v nej. čo stým?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
kurnik, všetko je tu špinavé - luník ix, lesy, rieky, sídliská, ..... ešte aj politika a ľudia v nej. čo stým?
..zarobiť toľko, aby sme aspoň 2x do roka mohli prejsť na výlet do susedových Álp, pokochať sa čistotou a zeleňou a potom hádam nejako prežijeme aj tu...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

....pane bože,keď si už vložil mozgový závit do niečoho,čo sa nazýva muž,nemohol si zabezpečiť,aby sa občas ten závit aj pohol?...
koniec výkriku...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... musis ho pekne nakrmit, nastartovat. :-)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
kopretinka Pozri príspevok
....pane bože,keď si už vložil mozgový závit do niečoho,čo sa nazýva muž,nemohol si zabezpečiť,aby sa občas ten závit aj pohol?...
koniec výkriku...
Nuž ale ani mozgový závit nezaručuje, že tam niekde je aj rozum...
Aj mňa ten môj namiesto ranného pozdravu rovno vytočil.
Asi dnes tak majú naprogramované bunky...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

AlaNR Pozri príspevok
Nuž ale ani mozgový závit nezaručuje, že tam niekde je aj rozum...
Aj mňa ten môj namiesto ranného pozdravu rovno vytočil.
Asi dnes tak majú naprogramované bunky...
ja chápem,že muži nevedia robiť viac vecí naraz,a aby mysleli na dve veci naraz,tak to už je fakt nad ich sily.....ale zavrieť dvere do izby a do kúpeľne,to snáď nie je neprekonateľný problém....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
....pane bože,keď si už vložil mozgový závit do niečoho,čo sa nazýva muž,nemohol si zabezpečiť,aby sa občas ten závit aj pohol?...
koniec výkriku...
..

..použi ccleaner a updatuj..možno sa pohne...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... no, asi je otvoreny, ako ja. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
ja chápem,že muži nevedia robiť viac vecí naraz,a aby mysleli na dve veci naraz,tak to už je fakt nad ich sily.....ale zavrieť dvere do izby a do kúpeľne,to snáď nie je neprekonateľný problém....
..

..čo izba..a kúpeľňa!!...ale nechať si otvorené dvere na záchode a odtiaľ hádzať psovi loptu- tak to si ešte neskúsila!..to fakt ja vtedy pochybujem, či mužská hlava nie je len na dotvorenie exterieru!...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... otvorenie priestoru znamena lepsie vetranie, lepsi prisun O2 a tym padom lepsie myslenie. :-)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..

..čo izba..a kúpeľňa!!...ale nechať si otvorené dvere na záchode a odtiaľ hádzať psovi loptu- tak to si ešte neskúsila!..to fakt ja vtedy pochybujem, či mužská hlava nie je len na dotvorenie exterieru!...
ale po tomto ostane akurát tak smrad ...lenže mne po tých nezatvorených dverách ostal zablatený koberček v kúpeľni a zablatený prehoz cez posteľ,všetko čisto oprané predtým
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... kedze mam tiez rad otvoreny priestor, idem do priestoru plneho kyslika, psov, bylin, stromov, vody a blata. Jaaaj zavidim sarkanovi, panicka mu umyje labky, nachysta plnu misku, vyprasi kozuch v bude. Paa, pepsina. :-)
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alabut Pozri príspevok
... otvorenie priestoru znamena lepsie vetranie, lepsi prisun O2 a tym padom lepsie myslenie. :-)
žeby som mu spravila trepanáciu lebky? a zároveň sa pozriem,či tam vôbec má aspoň jeden závit
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... treba lepsie skrotit tu malu selmu. :-)
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
ale po tomto ostane akurát tak smrad ...lenže mne po tých nezatvorených dverách ostal zablatený koberček v kúpeľni a zablatený prehoz cez posteľ,všetko čisto oprané predtým
..

..to poznám úplne detailne!....ale zas, musím priznať, že občas majú aj svetlé chvíľky, keď im to zapína v tých hlavách!..ja som ráno besnela, keď na čistučkých čiernych tepláčkoch po mojkaní môjho psa mi zostali samé biele chlpy- a to som sa chystala k doktorke pre lieky!..a rozum pohol závitmi, oddrapil kus širokej lepiacej pásky a poobtieral mi po nôžkach- a čuduj sa svete, chlpy zmizli!!..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... kedze mam tiez rad otvoreny priestor, idem do priestoru plneho kyslika, psov, bylin, stromov, vody a blata. Jaaaj zavidim sarkanovi, panicka mu umyje labky, nachysta plnu misku, vyprasi kozuch v bude. Paa, pepsina. :-)
..

..však aj my ideme, tiež blato a člapkanica- priestor ako strvorený pre môjho psa!...slniečko už je vonku, zem vonia zhnitým lístím a jarou a tak sa treba dobre zamazať a zasviniť...fajn deň,alabutík...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
žeby som mu spravila trepanáciu lebky? a zároveň sa pozriem,či tam vôbec má aspoň jeden závit
..

..šíííž, nerooob!..nemusí sa podariť a následky bývajú kritické!..to potom už jedna žena neunesieee...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..

..to poznám úplne detailne!....ale zas, musím priznať, že občas majú aj svetlé chvíľky, keď im to zapína v tých hlavách!..ja som ráno besnela, keď na čistučkých čiernych tepláčkoch po mojkaní môjho psa mi zostali samé biele chlpy- a to som sa chystala k doktorke pre lieky!..a rozum pohol závitmi, oddrapil kus širokej lepiacej pásky a poobtieral mi po nôžkach- a čuduj sa svete, chlpy zmizli!!..
ja sa nečudujem,ja mám na to špeciálny valček
http://obchod.activa.sk/produkty/spo...a-textil-6004/
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
ja sa nečudujem,ja mám na to špeciálny valček
http://obchod.activa.sk/produkty/spo...a-textil-6004/
..

..také nám nepomáha!..šarkan má špecialne chlpy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať