Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vedel som ze novinari su sprosty,ale ze aj mentalne retardovany,schopny napisat taketo bludy http://www.sme.sk/c/6282260/davku-be...e-romovia.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kamarát mi ukázal nový revolver Ruger 357 mag. že ho kúpil na čierno ....

....nechápal som .....

" Veď máš zbroják " , vravím ....

"..no hej ........ale stará o ňom nevie..."
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
vedel som ze novinari su sprosty,ale ze aj mentalne retardovany,schopny napisat taketo bludy http://www.sme.sk/c/6282260/davku-be...e-romovia.html
..

..ale prosím teba!!..svetová banka bola doteraz zahrabaná v hnoji a prd vie, kde je slovensko, nuž tak ju vytiahli na svetlo, aby mali čím argumentovať!!..lebo darmo kádéhá a všetci kecajú o úprave dávok rómom a o počte detí či čomkoľvek, čo sa ich týka, nič nikto nezmení ani po voľbách...ani keby nám vládol sám veľký bubelaj!...toto sa tu pretriasa roookyy, a furt sa im dobre žije...len svetovú banku zatiaľ nikto nevybral kvoli argumentácii...


...Paskov, skutočne som Svetovú banku neštudovala...ale asi ani oni nás-myslím Slovensko...a určite nemajú prehľad o skutkovom stave poberania dávok rómskou menšinou u nás...aj keď majú kvalitné práce, ako píšeš..(v mojom profile)
Naposledy upravil pepsikova : 02.03.12 at 16:59
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
vedel som ze novinari su sprosty,ale ze aj mentalne retardovany,schopny napisat taketo bludy http://www.sme.sk/c/6282260/davku-be...e-romovia.html
lenže zabudli napísať koľko % z populácie etnika poberá dávku, to je smerodatné číslo
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-ud...5-milionu.html

kde sa máme hlásiť???
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Teším sa, narodilo sa nám ďalšie mimino v rodine - Jakubko
prajem nech je zdravý on aj maminka, a všetkým nám prináša len radosť

jeho starší braček chcel síce sestričku,vraj aj braček môže byť, ale nabudúce nech to je Tamarka
14 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
Teším sa, narodilo sa nám ďalšie mimino v rodine - Jakubko
prajem nech je zdravý on aj maminka, a všetkým nám prináša len radosť

jeho starší braček chcel síce sestričku,vraj aj braček môže byť, ale nabudúce nech to je Tamarka
.

..pozdravujeme Jakubka a želáme mu veľa lásky, zdravie a šťastie a milujúcu rodinu...
6 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ako je to možné, že za pol litra piva v krčme som platil 0,73 € (Kozel 10) a za pol litra Kofoly 0,90 € (originál).
Podľa mňa je na hlavu postavené, že alkoholické nápoje sú lacnejšie ako nealkoholické.
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

Letko Pozri príspevok
Ako je to možné, že za pol litra piva v krčme som platil 0,73 € (Kozel 10) a za pol litra Kofoly 0,90 € (originál).
Podľa mňa je na hlavu postavené, že alkoholické nápoje sú lacnejšie ako nealkoholické.
originál je originál.... kde sa hrabe desiatka...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a na hlavu postavený predvolebný slub...raz už kravinu slúbili a neprešla sitom...a zase!..ale čo sa čudujem..však fígeľe jano robí slubotechnu v aule vysokej školy!..mladých treba podučiť, že sa má klamať a kradnúť a nič sa im nestane!..

http://volby.sme.sk/c/6282648/poslan...-gay-bare.html
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No Ala neviem, Ty s Tvojimi tombolovými výhrami z plesov asi uňho nemáš šancu...
0 0
zanetth zanetth

zanetth je offline (nepripojený) zanetth

Ivana Š Pozri príspevok
Teším sa, narodilo sa nám ďalšie mimino v rodine - Jakubko
prajem nech je zdravý on aj maminka, a všetkým nám prináša len radosť

jeho starší braček chcel síce sestričku,vraj aj braček môže byť, ale nabudúce nech to je Tamarka
Jakubkovi prajem veľa, veľa zdravia, jeho mamine aj ocinovi tiež a celej rodine prajem, aby vám robil veľa radosti. (aj môj syn je Jakub, keď sa pred pätnástimi rokmi narodil, nebolo toto meno vôbec také rozšírené, a všetci ma od toho odhovárali, že každý ho bude volať Kubo .... ale vidím, že momentálne je moderné, v rodine máme ešte jedného dvojročného Jakubka) Teším sa s Tebou.
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pre každého po troške...
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Až by sa niekomu neušlo, tak ešte jednu....
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
chyba nie je v tebe ale v na k**** postavenej garáži
vidíte tak toto je chlap on to pochopil, že kde je pes zakopaný ale inak mám veľké späťáky rovno vo výške kde sú pánty-pružiny z brány.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pohostenie spapkané a kafica nikde!!..ani dolče kapusto, ani čaj ani nič!..sme schudobneli dáko!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok
ja chápem,že muži nevedia robiť viac vecí naraz,a aby mysleli na dve veci naraz,tak to už je fakt nad ich sily.....ale zavrieť dvere do izby a do kúpeľne,to snáď nie je neprekonateľný problém....
ja mám na dverách do obyvky prilepenú ceduľu "zatvor dvere" a na kľučkách od okien ceduľu "Neotvárať", to aby mi kvety neprechladli-neopadali puky. cekom to funguje
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
ja mám na dverách do obyvky prilepenú ceduľu "zatvor dvere" a na kľučkách od okien ceduľu "Neotvárať", to aby mi kvety neprechladli-neopadali puky. cekom to funguje
to je úplne zbytočné,to je ďalšia činnosť navyše-všimnúť si ceduľku a prečítať...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


moravské koláče, makovo-višňová štrúdľa + kakajo.... pekný piatkový večer želám.....
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať