Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..a na hlavu postavený predvolebný slub...raz už kravinu slúbili a neprešla sitom...a zase!..ale čo sa čudujem..však fígeľe jano robí slubotechnu v aule vysokej školy!..mladých treba podučiť, že sa má klamať a kradnúť a nič sa im nestane!..

http://volby.sme.sk/c/6282648/poslan...-gay-bare.html
že argumenty pre sas
http://bitkaargumentov.sme.sk/strana/2/SaS
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..pohostenie spapkané a kafica nikde!!..ani dolče kapusto, ani čaj ani nič!..sme schudobneli dáko!..
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mňááám, mamčine lapačinky! 6 som zlopla naraz s domácim samovareným džemíkom...
Ďakujem mámuške za večeru!!!
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...a ak by ste dnes náhodou nevedeli, čo so sebou, tak hor´sa do zbohatnutia!..vidina ľahkých milionikov bez roboty je lákavá!!..a taký milionár- to hneď lepšie znie, ako ,no,nejdem sa rozpisovať!!...stačí na to málo..len viera..a šťastie treba mať, a to my máááme...
http://aktualne.atlas.sk/dzurinda-z-...nsko/politika/

..fšak miki nám ho sľubuje už pekne dlhý čas, tak čoby už nesadlo!!!..
...robertko nejak tiež nezaostáva .......
...jáááááááj ,sorry .....ON - jeho " všeobecný a odborný rozhľad " vo všetkých odvetviach ( šak ani vo vláde ministrov nepotrebuje - všetko zvláda ) už tiež tak nejak " dopomohol k zvýšeniu úrovne na Slovensku " .....

ON je iná gorilla .......skôr by som ale použil výraz gerilla , t.j. nepravidelná menšia, najčastejšie partizánska vojna proti pravidelnej armáde ...

...že v prenesenom výraze ani nie je potrebné veľmi vymýšľať ....robko sťa partizán proti slovači z boku , tyla útočí .....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://www.sme.sk/c/6283446/hascak-z...-facebook.html
Nedá si pokoja - blbec. Žalovať FB - podal to síce (žalobu) v BA, ale keď prevádzkovateľ (majiteľ) FB podá námietku, tak sa to prenesie do USA - a vylízanec J.H. môže v predstihu odpredávať svoj PENTAgram, aby poplatil to, čo mu narátajú (advokáta, prehraný spor, trovy, odškodné ........) - veľké sústo zahrýzol, myslel si, že je fakt gorila (živočích), no je len Gorila (hochštapler).
Prajem ti J.H., aby si konečne vytriezvel, ak ale nie, ešte máš možnosť podať žalobu na Microsoft (pre Word, v ktorom to väčšinou píšu), na ľudí vo FB (kua - tých ale je), na výrobcov počítačových komponentov, na prevádzkovateľov serverov, na Internet, na www. a najmä na dvojkovú sústavu!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac



0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

celú zimu mi nič nebolo,a teraz,keď sa blíži jar,tak sa nachcípem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok
celú zimu mi nič nebolo,a teraz,keď sa blíži jar,tak sa nachcípem
rýchlo niečo teplé + nastrúhať zázvora šup do periny ....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
rýchlo niečo teplé + nastrúhať zázvora šup do periny ....
nemám doma žiadnu prvú pomoc takže zatiaľ iba ovocný čaj....a sakra,už ma začína svrbieť v uchu,to nem dobré....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok
nemám doma žiadnu prvú pomoc takže zatiaľ iba ovocný čaj....a sakra,už ma začína svrbieť v uchu,to nem dobré....
môžeš použiť aj práškový zázvor šupni do ovocného čaju...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... nejaky teply zavit, pozapletat nohy ruky, vypotit sa v objati. :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft Pozri príspevok
http://www.sme.sk/c/6283446/hascak-z...-facebook.html
Nedá si pokoja - blbec. Žalovať FB - podal to síce (žalobu) v BA, ale keď prevádzkovateľ (majiteľ) FB podá námietku, tak sa to prenesie do USA - a vylízanec J.H. môže v predstihu odpredávať svoj PENTAgram, aby poplatil to, čo mu narátajú (advokáta, prehraný spor, trovy, odškodné ........) - veľké sústo zahrýzol, myslel si, že je fakt gorila (živočích), no je len Gorila (hochštapler).
Prajem ti J.H., aby si konečne vytriezvel, ak ale nie, ešte máš možnosť podať žalobu na Microsoft (pre Word, v ktorom to väčšinou píšu), na ľudí vo FB (kua - tých ale je), na výrobcov počítačových komponentov, na prevádzkovateľov serverov, na Internet, na www. a najmä na dvojkovú sústavu!
uz mu to doslo,jeho pravnici maju pondelok stiahnut zaloby,asi by z nim americky pravnici pozametali
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak aspoň takto
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja navrhujem takto. :-)

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
celú zimu mi nič nebolo,a teraz,keď sa blíži jar,tak sa nachcípem
Buď rada, že ťa v zime obchádzalo - čo keby došlo toto:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  hnusna-kosa.jpg
Zobrazení: 30
Veľkosť:  86.4 KB
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft Pozri príspevok
Buď rada, že ťa v zime obchádzalo - čo keby došlo toto:
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  hnusna-kosa.jpg
Zobrazení: 30
Veľkosť:  86.4 KB

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


hmmm....320km/h....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok

hmmm....320km/h....
..

..už aj priznaj, komu si dala, že máš cestu na takéto auto!!..kuwníkšopa!!..to je delo!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ja dávam takéto, do pľacu, gotík mi robí křoví a tak môžem odovzdať aj pozdrav od našej calawenky, že na nás myslí a má nás aj rada, niekedy. no, ale že teraz má noťák v service a z mobilu do porady nemôže...tak posiela buchtičky..(teda, mohla by napiecť, keď má fčilek tolko volného času a nemá poradu
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a toto ide špaciálne mojej lui, lebo kŕmiť také delo, iste šetrí na niečom inom...a kamoňov si treba zachovávať...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať