Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
detto ... že ako hlboko si klesol ... keď si sa zatúlal z výsostne odborných tém do kaviarne ... som čumela už minule ako puk...
..

..a týmto si chcela povedať čo?? moja!...akože my sme tu neny hodní aj múdrejších od nás?..či?..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
čistá láska..... ale aj o syna prišla
http://lesk.cas.sk/clanok/95869/anna...-mesiacov.html
Tie americké hotelové izby sú vôbec nejaké nebezpečné ... Toľko ľudí v nich už zomrelo, naposledy chudera Whitney...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
day Pozri príspevok
lujza prehlad na jednotku, to je ona, ale ... anna si USD neuzila
..

..joj!..ale však ja som taká striedmejšia, ako anča!..možno by aj dlhšie vydržal pri mne- nech mám zásluhy k tomu dedičstvu...

(šmarjá, kecám, keby som si predstavila takého deduška vedľa mňa v posteli a kdeničtunič, výkon pod normál, však ja by som skôr pošla od jedu ako on na pepku)..
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dievčatá keď máte takéto kudrnaté myšlienky, budete mať ťažké sny: bude sa vám snívať že vás drží perina a nechce pustiť.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..a týmto si chcela povedať čo?? moja!...akože my sme tu neny hodní aj múdrejších od nás?..či?..
Ále Pepsi, prosím Ťa, nerozčuľuj sa, škodí to pleti , a ešte takto neskoro večer...
Len ma fakt úprimne prekvapilo, keď som tu natrafila na svojho starého kamoša... "Zoznámili" sme sa totiž na "stavbe"...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hubatá Pozri príspevok
Dievčatá keď máte takéto kudrnaté myšlienky, budete mať ťažké sny: bude sa vám snívať že vás drží perina a nechce pustiť.
..

..a šak pre jeden raz any mama nič nepovie!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Ále Pepsi, prosím Ťa, nerozčuľuj sa, škodí to pleti , a ešte takto neskoro večer...
Len ma fakt úprimne prekvapilo, keď som tu natrafila na svojho starého kamoša... "Zoznámili" sme sa totiž na "stavbe"...
..

..práve takto neskoro večer sa mi najlepšie rozčuľuje!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Ále Pepsi, prosím Ťa, nerozčuľuj sa, škodí to pleti , a ešte takto neskoro večer...
Len ma fakt úprimne prekvapilo, keď som tu natrafila na svojho starého kamoša... "Zoznámili" sme sa totiž na "stavbe"...
..

..aaaa keby si aj ty chodila častejšie, postretala by si tu kadekoho!..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Čaute baby, idem pozrieť toho môjho "Luigiho" , či ešte spí na gauči alebo už zaujal stabilizovanú polohu v manželské loži, kým ja sa tu vykecávam s Vami a s cudzím chlapom /sorry, day, miláčik - ako vidím, Ty sa už tiež asi venuješ svojej polovičke .../ Brúúú
noc Vám a pekný víkend, má byť slniečkovo, vo vzduchu cítiť jar, tak si to užite!
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

dobrú, tak zajtra bude slnečno,...ja budem doma makať, nevadíííí
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Baby, pamodaj stastia, nech vam ta huba mele a vydrzi dlho. Idem vyplachnut kapriny z oci, pozbieram caky-paky a vykrocim kolisavym krokom na okruznu cestu za zlatistym mokom. Davam zbohom, nadnes tejto skupine, alabut, makajuci vo vedlajsej dedine. :-)
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Už sa opäť blíži jar a ja ani tento rok nebudem mať záhradu ........
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj ja vám prajem dobré ráno a krásny slniečkový deň..to je veru na nervy, ak je niekto naučený mať záhradu a kopkať si v nej a odrazu nič...ja mám opačný problém, moja kamarátka má záhradu a v dobrej viere, že mi urobí radosť , mi z nej kus ponúkla, vraj aspoň na uhorky...a dnes ešte síce nie, ale čochvíľka bude treba tam ísť kuknúť a aspoň začať rozmýšlať, čo a ako!...ale to je ešte dlho!...
..hub, keby si bola bližšie, nejako by sme sa podelili...
..zatial dávam kávu na stôl,aj chlebík maslový, syrový, prajem vám pohodu, úsmev a slniečko a veľa energie...
.
4 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

hubatá Pozri príspevok
Už sa opäť blíži jar a ja ani tento rok nebudem mať záhradu ........
Odkiaľ ste?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Krásny deň všetkým!

Slniečko svieti o život, dúfam, že bude tak pekne ako bolo včera.
Mám teda v pláne umývať okná, lebo sú katastrofálne, uvidíme, či plán splním. Zatiaľ budem umývať ale iba od dvora, predné až pred veľkou nocou. Chvalabohu za plasťáky, tie sa dobre umývajú
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

... asi som vyhodila haky do pekarne, neviem ich najst!!!
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

1Dara Pozri príspevok
... asi som vyhodila haky do pekarne, neviem ich najst!!!
fíha, čo si ich vyhodila aj s nepodareným chlebíkom?? nič to, treba chlebík zamiesiť ručne a dať ho piecť na plech a do rúry
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

jozka56 Pozri príspevok
fíha, čo si ich vyhodila aj s nepodareným chlebíkom?? nič to, treba chlebík zamiesiť ručne a dať ho piecť na plech a do rúry
chlebik bol vydareny, len medzi tym som piekla nekysnute a haky som bud niekde dobre zalozila, alebo omylom vyhodila

hej chlebik uz mam zamieseny rucne, nic ine mi nezostalo
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
chlebik bol vydareny, len medzi tym som piekla nekysnute a haky som bud niekde dobre zalozila, alebo omylom vyhodila

hej chlebik uz mam zamieseny rucne, nic ine mi nezostalo
..

..háky nie sú škrupina, aby si ich vyhodila omylom!..niekde, možno v trúbe na plechoch budú uložené aby doschli...nájdeš, keď ich nebudeš potrebovať!..určite..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

hubatá Pozri príspevok
Už sa opäť blíži jar a ja ani tento rok nebudem mať záhradu ........
hubatá to Ti mám fakt pošikovať suseda, ktorý má pri Fajgalskej ceste za pol. akadémiou záhradu, aby si mu helfla, roboty tam má ako na kostole ženu nemá, tam by problém nebol...mám mu ísť tresknúť do dverí
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať