Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a obedňajšia káva je na stole, pes vyvenčený v rámci možností, na remienku, trpel, chudáčik, ale aj ja...a tak relax teraz, popočúvam spoza rohu, aké sľuby si figele jano s mikim na mňa nachystali...aj opozícia tam bude, tuším hviezdne obsadenie, moderátorka prosí o korektnosť..asi tuší hustú besedu!..

..tak pohodu vám prajem..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tragedia v Polsku http://www.aktuality.sk/clanok/20250...ku-15-mrtvych/
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Prerusujem na chvilu zivot alipasu, kym alabutka nepripravi alabutovi obed do vane, pustim si transsibirsku muzicku, original je krajsi, ale nemozem najst, staci aj paskvil ... pepsina, kasli na politiku, ludia budu mat to, co si vysnivaju, to neovplyvni ziadny politik. Osobne si radsej vsimam tu krajsiu cast naroda a alabutku. :-)

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alabut Pozri príspevok
... lujza, pes nocuje v bude?
u dcéry v izbe sa schováva pod stôl.....
Jak rozpoznat příznaky nemoci?

Většinou zpozorníme, pokud se pes začne chovat nebo vypadat jinak, než je u něj obvyklé... nepřijímá potravu, vypadá smutně, pohybuje se jinak, srst je najednou matná, pes se schovává... apod., takových příznaků rozpoznáváme veliké množství. Jsou však i příznaky, které nejsou tak snadno poznatelné, např. nesouměrný růst kostí u štěňat, nebo i třeba nezdravá žárlivost, která může poukázat na hormonální problémy apod.
zajtra s ním pôjdem.....
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Arizona, zametaj.......jednooko nás napadlo......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mila123 Pozri príspevok
Arizona, zametaj.......jednooko nás napadlo......
...

...čo..kde...ako..prečo...čo sme zase myyyy?.......v nedeľuuuuu...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... lujza, u vlciakov som si vsimol, ze ich bolia klby najma, ked su v noci vonku zavrete v bude. Pes, ked mu je zima, zohreje sa pohybom, ak nema tu moznost, odnesu to klby, aj u mladych psov, zvlast suk. Cize vykurovane dno budy nie je luxus. Male psy, ktore su naucene na postel, ako mala alabutka, trpia chodenim po schodoch. My sme ho nosili, svinu. :-)
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alabut Pozri príspevok
... lujza, u vlciakov som si vsimol, ze ich bolia klby najma, ked su v noci vonku zavrete v bude. Pes, ked mu je zima, zohreje sa pohybom, ak nema tu moznost, odnesu to klby, aj u mladych psov, zvlast suk. Cize vykurovane dno budy nie je luxus. Male psy, ktore su naucene na postel, ako mala alabutka, trpia chodenim po schodoch. My sme ho nosili, svinu. :-)
už mal problémy s klbami, z ničoho nič sa nevedel postaviť...teraz ešte chodí, ale chovanie je inépride mi to že to budú opäť s tým sa ale nedá nič dostane tabletky a bude chvílu pokoj dúfam....
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... sukam nerozumiem, ani zenam, my sme mali iba psov. :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alabut Pozri príspevok
... sukam nerozumiem, ani zenam, my sme mali iba psov. :-)
máme psa, je to síce kastrát.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
máme psa, je to síce kastrát.....
chudák
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Modlime sa k Pánovi...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

potešilo: miňov banán


0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
potešilo: miňov banán


Také goly som dával ako 8-mak na školáku bežne,,,kedy som chcel...- nie nadarmo som víťaz riaditeľského pohára z roku 1989, keď sme vo finále porazili 7.C- 7-1...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
alabut Pozri príspevok
... lujza, u vlciakov som si vsimol, ze ich bolia klby najma, ked su v noci vonku zavrete v bude. Pes, ked mu je zima, zohreje sa pohybom, ak nema tu moznost, odnesu to klby, aj u mladych psov, zvlast suk. Cize vykurovane dno budy nie je luxus. Male psy, ktore su naucene na postel, ako mala alabutka, trpia chodenim po schodoch. My sme ho nosili, svinu. :-)

My sme našu nebohú ratlicu dokonca vykladali na kreslo a skladali dole, lebo nevládala a na zemi sedieť nechcela.
Boli sme jej otroci... Ku koncu veľmi ťažko išla aj po schodoch a nakoniec pošla tak, že sa nedokázala postaviť. Ale to bolo v jej posledné 2-3 dni...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ahojky tu...čo je nové?..káva popoludňajšia nebola...nejako strácame dobré zvyky...a dolče nemám, do mesta ďaleko, tak hádam čaja nejaký nalejem...a vám pohodu prajem a fajn večer..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som prišla z "hopsingu" tak idem uvariť..... dáme takú letnú-dovolenkovú


dúfam že raz zažijem dovču na lodi......
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lui, sa neoné...že na lodi!...pri stavoch dnešných plavidiel by som sa bála aj na mostík


...ale tá zmrzlenka vyzerá úplne že mňamm...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
už mal problémy s klbami, z ničoho nič sa nevedel postaviť...teraz ešte chodí, ale chovanie je inépride mi to že to budú opäť s tým sa ale nedá nič dostane tabletky a bude chvílu pokoj dúfam....
to mi je ľúto....

s vyhrievaním búdy je to zložité....náš má volieru, v nej búdu a zospodu sme dali hrubý polystyrén.Po mesiaci som len guličky vysávala, jednoducho to tam nechcel...ani deku...nič. Ležal na holých doskách , až kým nám neporadili vystlať mu búdu jemným senom...toto akceptuje, asi kvôli tomu, že má vetranie,ak by cítil zápach pod sebou.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja dúfam, že lui pôjde zajtra s belmondom k veterinárovi a ten dá nejaké dobré liečiky..lebo luin havko je môj kamoš, poznáme sa osobne, je to krásavec a veľmi trpezlivý , lebo zniesol šarkanove šteňacie nálady...tak budeme so šarkym štekať za belmondovo zdravie..spolu..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať