Zavrieť

Porady

trpnutie ruk bolesti hlavne v noci

Mam len 22 a pracujem na farme teda zo zeleninou casto na poli vonku v kazdom pocasi ... moje problemi zacali asi pred 3 tyzdnami v noci sa budim na trpnutie ruk a bolesti od lakta smerom dolu az do prstov. cez den to prejde ked pracujem ale bolesti su dost zle a nemozem spat. uz som citala par clankou a dost ma vydesili ze potrebujem ist k neurologovi a podobne veci . lenze ja som v zahranici a nemam cas ani nepoznam tychto doktorov . pracujem cely den a vypisat sa nemozem dat .

Neprejde to samo od seba ved som este mlada. Alebo len s pomocou nejakych gelov ci masticiek ?

Vopred dakujem za rady.
Usporiadat
horka horka

horka je offline (nepripojený) horka

Asi ťa nepoteším, ale podla popisu to vyzerá na karpálny tunel a bez neurológa to určite neporiešiš.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

prejde to samé od seba.....keď nebudeš robiť tak fyzicky náročnú prácu
aj mne to doktorka povedala,len už mi nepovedala,kde si mám zohnať tú inú ľahšiu prácu...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

horka Pozri príspevok
Asi ťa nepoteším, ale podla popisu to vyzerá na karpálny tunel a bez neurológa to určite neporiešiš.
karpálny tunel to bude až vtedy,ak napr. si nebude vedieť zapnúť gombík alebo urobiť štipku z prstov....http://www.chirkoz.sk/index.php?stranka_id=80
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja to mám s krčnej chrbtice, len bez bolesti
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nicky V Pozri príspevok
Mam len 22 a pracujem na farme teda zo zeleninou casto na poli vonku v kazdom pocasi ... moje problemi zacali asi pred 3 tyzdnami v noci sa budim na trpnutie ruk a bolesti od lakta smerom dolu az do prstov. cez den to prejde ked pracujem ale bolesti su dost zle a nemozem spat. uz som citala par clankou a dost ma vydesili ze potrebujem ist k neurologovi a podobne veci . lenze ja som v zahranici a nemam cas ani nepoznam tychto doktorov . pracujem cely den a vypisat sa nemozem dat .

Neprejde to samo od seba ved som este mlada. Alebo len s pomocou nejakych gelov ci masticiek ?

Vopred dakujem za rady.
Nemáš problémy s chrbticou?
0 0
Nicky V Nicky V

Nicky V je offline (nepripojený) Nicky V

Hadam nebudem potrbovat operaciu alebo nieco take ... mala som aj strasnu bolest chrbta kym som sa adaptovala na pracu a tiez to preslo ... tak neviem ale ked o tom citam dost ma to desi .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nicky V Pozri príspevok
Hadam nebudem potrbovat operaciu alebo nieco take ... mala som aj strasnu bolest chrbta kym som sa adaptovala na pracu a tiez to preslo ... tak neviem ale ked o tom citam dost ma to desi .
Takže tam je pes zakopaný, možno ju príliš zaťažuješ, skús nejaké cviky na chrbticu. Možno by pomohla masáž.
0 0
Nicky V Nicky V

Nicky V je offline (nepripojený) Nicky V

Nemam ziadny problem s chrbticov.. ale je dost zatazena casto musim dvihat aj 30 kilove bednicky a vrecia .... mze to byt z taho?,
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nicky V Pozri príspevok
Nemam ziadny problem s chrbticov.. ale je dost zatazena casto musim dvihat aj 30 kilove bednicky a vrecia .... mze to byt z taho?,
Určite.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nicky V Pozri príspevok
Nemam ziadny problem s chrbticov.. ale je dost zatazena casto musim dvihat aj 30 kilove bednicky a vrecia .... mze to byt z taho?,
aj som si to myslela, ale nastala situácia, kedy sa prejavila....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nicky V Pozri príspevok
Nemam ziadny problem s chrbticov.. ale je dost zatazena casto musim dvihat aj 30 kilove bednicky a vrecia .... mze to byt z taho?,
jasné,a sme doma.....chrbticu budeš mať za chvíľu v perdeeeli.....
nesmieš dvíhať 30kilové vrecia PRE BOHA!!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kopretinka Pozri príspevok
jasné,a sme doma.....chrbticu budeš mať za chvíľu v perdeeeli.....
nesmieš dvíhať 30kilové vrecia PRE BOHA!!!
A môžeš si doničiť nielen chrbticu, ale napr. aj maternicu.
0 0
Nicky V Nicky V

Nicky V je offline (nepripojený) Nicky V

no ale moja praca to vyzaduje... a praca ma bavi je narocna ale fajn. a nemozem stale otravovat kolegov pod mi dvvihnut to alebo ono nic ine mi neostava ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nicky V Pozri príspevok
no ale moja praca to vyzaduje... a praca ma bavi je narocna ale fajn. a nemozem stale otravovat kolegov pod mi dvvihnut to alebo ono nic ine mi neostava ...
Potom musíš rátať aj s dôsledkami Ćo už Ti poradiť? AK je pre teba taká ťažká práca prvoradá, potom je ťažko radiť. Treba si rozmyslieť, či tie prachy stoja za zničené zdravie.
0 0
Nicky V Nicky V

Nicky V je offline (nepripojený) Nicky V

to mi tazku hlavu neobi moja maternica nefunguje uz 3 roky ... to prezijem ale nemozem mat nevladne ruky prace neschopne ... to by bola katastrofa!!!!
0 0
Nicky V Nicky V

Nicky V je offline (nepripojený) Nicky V

no ale co mam robit? pracu potrebujem !!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nicky V Pozri príspevok
no ale co mam robit? pracu potrebujem !!!
A nemôžeš si nájsť fyzicky menej náročnú?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

skús masáže,teplý kúpeľ,oddych.....iné neviem poradiť...ak nechceš ísť k lekárovi...
0 0
Nicky V Nicky V

Nicky V je offline (nepripojený) Nicky V

mozno ja neviem ... problem je ze ani na to nemam cas .. pracujem 6 dni v tyzdni niekedy sedem ked mam sluzbu v nedelu a to od 7 rana do 18. nemam cas
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok
skús masáže,teplý kúpeľ,oddych.....iné neviem poradiť...ak nechceš ísť k lekárovi...
predpokladám, že toto v zahraničí nehrozí. volno asi maxi jeden den v týždni
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať