Zavrieť

Porady

Predam Internetový obchod aj so SKLADOM

E-shop/ Internetový obchod aj so SKLADOM !

Odstúpime internetový obchod s tradičnou Bulharskou kozmetikou.
Ide o plne funkčný internetový obchod aj s doménou: http://www.Starostlivostoplet.sk - na prvých miestach vo vyhľadávačoch.


Všetky Produkty majú originál 2 stranový certifikát so všetkými nameranými hodnotami.

Produkty sú rozdelené do 3 kategórií:

Aloe Vera
Výťažky ruže
Výťažky jogurtu


Na sklade v SR máme 30 druhov produktov, z každého produktu po 24/48 a viac ks ! Produkty majú veľmi pekné obaly, ktoré si Vás na prvý dojem získajú.

Všetky produkty maju dátum spotreby koniec roka 2013.


Ďalšie info telefonicky alebo správou.
0948 031 091
Naposledy upravil lopez85 : 07.02.12 at 20:18
starostlivostoplet.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Čo sú to prvé miesta vo vyhľadávačoch ? Na aké kľučové slová ? Okrem toho ten shop je hrozný. Všade adsense, zlé farby, zlé menu. Jediné čo tu má hodnotu je kontakt na dodávateľa.

    kabko je offline (nepripojený) kabko

    kabko
    Dantess Pozri príspevok
    Čo sú to prvé miesta vo vyhľadávačoch ? Na aké kľučové slová ? Okrem toho ten shop je hrozný. Všade adsense, zlé farby, zlé menu. Jediné čo tu má hodnotu je kontakt na dodávateľa.
    Plne súhlasím Dantess....Mimochodom, videl si už dobrý/pekný shop od webarealu? Lebo ja ešte nie..

    Lopez, ten eshop najprv uprav/prerob a potom ho ponúkaj na predaj...
    Vidím že ti biznis moc nejde...návštevnosť tam máš tak 22 a pol človeka za deň a možno 1-2 objednávky za mesiac, čo v skutku znamená stratu ak niečo dávaš ešte aj do reklamy....
    Myslel si si že keď tam zabiješ adsense tak aspoň na tom zarobíš, no mýlil si sa a teraz sa toho chceš zbaviť, že?
    No odkúpim ten eshop od teba aj s tovarom, a aby si nepovedal že som žgrľavý, tak nemusíš mi za to ani platiť, zbavím ťa toho zadarmo, čo ty na to ?

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    kabko Pozri príspevok
    Vidím že ti biznis moc nejde...návštevnosť tam máš tak 22 a pol človeka za deň a možno 1-2 objednávky za mesiac, čo v skutku znamená stratu ak niečo dávaš ešte aj do reklamy....
    chlapi, neviem teda či tú návštevnosť ako ukazovateľ kvality nepreháňate - schválne som sa išla pozrieť, ako je to u mňa - vybrala som náhodný februárový deň - návštevnosť 47 ľudi - čo teda nie je veľa. Ale z toho bolo 5 objednávok cez web (a ďalšie na telefon).

    kabko Pozri príspevok
    Myslel si si že keď tam zabiješ adsense tak aspoň na tom zarobíš, no mýlil si sa a teraz sa toho chceš zbaviť, že?
    No odkúpim ten eshop od teba aj s tovarom, a aby si nepovedal že som žgrľavý, tak nemusíš mi za to ani platiť, zbavím ťa toho zadarmo, čo ty na to ?
    No tieto reklamy na vlastnom obchode sú dosť veľký problém - v mnohom vlastne rovno zákazníka posielaš ku konkurencii. Odkazy sú fajn, ale musia súvisieť s obchodom a nesmú ti poslať ku konkurencii...
    A tie fialove farby sú dost divoke... Ak majú kozmetiku kupovať hlavne ženy, treba to pár ženám prihodného veku dať otestovať.

    lopez85 je offline (nepripojený) lopez85

    lopez85
    Vdaka za vase rady a postrehy....z casovej zaneprazdnenosti sa tomuto shopu nemame kedy venovat. Preto je na predaj. Pokial sa tu najde niekto so skutocnym zaujmom prosim kontaktujte ma.

    Predam Internetový obchod aj so SKLADOM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.