Zavrieť

Porady

Nezobrazuje sa

Nezobrazuje sa mi, keď dám kurzor na "súhlasím, užitočné ..." kto súhlasil či dal bod. Neukáže mi nič. Chcem len vedieť, či to je moja chyba, alebo je to už tak, že sa to zobrazovať nebude.
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... ovšem robil to aj IE, Chrome,...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ale už nerobí, už je to opravené.
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

O 13:30 hod som tu videl admina Richarda, asi to uz dal do poriadku.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Stranka sa mi upravila, no nefunguje vyhladavanie tem.-
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

alaya1 Pozri príspevok
Stranka sa mi upravila, no nefunguje vyhladavanie tem.-

Asi sa nedá všetko naraz opraviť
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zdenka175 Pozri príspevok
Asi sa nedá všetko naraz opraviť
Richard písal, že ak niečo nefunguje, máme založiť novú tému. Mne tiež vyhľadávanie príspevkov nefunguje, ak to neopraví, tak tú tému založím. Zatiaľ len takto - Richááááááááárd, nefunguje vyhľadávanie príspevkov
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Zasa som sa to dozvedel neskoro, pretože nikto nezaložil novú tému

Už je to opravené. Už na jeseň bude nová Porada, ktorá takémuto dezorganizovaniu otázok zabráni
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Aj by som založila novú tému, ale nie som si istá, či to nefunguje len mne /ako napr. ja v Mozille nevidím niektoré veci /, ale chcem sa spýtať, či vám ide v profile zmazať nejaké komentáre, resp. chcem si spraviť poriadok a nedá sa mi nič mazať. Kedysi to bolo bez problémov, tak zmenilo sa niečo? .. alebo zase iba mne to blbne, tentoraz nielen v MOzille, ale aj v G.CH. mi to nejde.
Ďakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Aj by som založila novú tému, ale nie som si istá, či to nefunguje len mne /ako napr. ja v Mozille nevidím niektoré veci /, ale chcem sa spýtať, či vám ide v profile zmazať nejaké komentáre, resp. chcem si spraviť poriadok a nedá sa mi nič mazať. Kedysi to bolo bez problémov, tak zmenilo sa niečo? .. alebo zase iba mne to blbne, tentoraz nielen v MOzille, ale aj v G.CH. mi to nejde.
Ďakujem
Funguje bez problémov, upratovala som profil.
Zaklikneš okienko veďľa nahlásiť - na dolnej lište máš Moderaion Tools - zmazať odkazy - proceed - zroluje ťa hore , dáš vymazať príspevok a potvrdíš.
Na jednej strane môžeš prvým krokom označiť viac príspevkov, ale každú stranu musíš mazať samostatne.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať